מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

נושא: עצה ברכישת רכב

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    ראיתי את הפניה הקודמת לגבי רכב עד 100,000 ומבחינת מחיר גם אני מחפש במגבלות הללו ( עד 110,000 ).
    העיניין הוא שאני רוצה קומפקטית בעלת 5 דלתות ( לא 3 ולא 4 ) , ידנית , רמת גימור מתקבלת על הדעת וביצועים סבירים ( ויותר - עד כמה שניתן ).
    הגודל הוא בסגנון אופל אסטרה ( מה דעתכם עליה ? ) או הרנו מגאן ( האם כדאי לרכוש לפני שתגיע המחליפה בעוד חצי שנה ? ).
    אני יודע שהמבחר גדול - וזו בדיוק הבעיה שלי.
    אשמח לעזרתכם.

טל

2. -

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של עומר ב
    גם האסטרה וגם המגאן מכוניות טובות מאוד.
    לי יש כיום מגאן, אבל אם היו מציעים להחליף אותה באסטרה יש צ'אנס לא רע שהייתי מחליף.

הפופולאריות בהמלצות כיום הן הפיז'ו 307, טויוטה קורולה ופוקוס. שמתוכן רק בפוקוס יצא לי לנהוג וההתרשמות שלי הייתה שהיא גם מכונית טובה מאוד ברמת האסטרה\מגאן בהן יצא לי לנהוג יותר (במיוחד במגאן).
    מבחינת ביצועים ונוחות אני לא חושב הקורולה והפיז'ו יהיהו טובות יותר, אבל בפנים הן מרגישות מפוארות יותר.

בקיצור, הבחירה קשה אבל כל מה שתבחר, לפי דעתי, לא תהיה לך שום סיבה להצטער.

1 נגד 100 טוקבקים הסימלון של רועי צוקרמן
    Between the click of the light and the start of the dream
    בתקציב שלך:

פורד פוקוס - הבחירה הדינמית. המכונית הנוחה והמהנה מהחבורה. היגוי מבריק ושילדה מצויינת שמעכירה אותם במקצת רק האווירה הפלסטיקית של תא הנוסעים.

פג'ו 307 - אכות תא נוסעים מעולה, אבזור עשיר ומרווח לא רע (נחות לזה של הפוקוס במקצת). המכונית להראות בה, אבל לנהוג בה פחות מענג. ההיגוי חסר תחושה והשילדה בטוחה ומשעממת, הנוחות לא ברמה שמצופה מפג'ו במיוחד בעיר.

טויוטה קורולה - מודרנית וכבר לא מפגרת מאחור. מוניטין טוב של טויוטה ואחריות יצרן ל3 שנים אמיתיות ושרות מעולה הם הקלפים החזקים במכונית שהיא בכלל לא רעה.

רנו מגאן - המחליפה מעבר לפינה ותהייה טובה יותר בכל מובן (למעט נוחות, כנראה).

אופל אסטרה - האסטרה מרגישה מיושנת בחבורה (למעט הקסארה והמגאן). אכות החומרים לא מבריקה, והאבזור דל. השילדה טובה למדי אבל ההיגוי חסר התחושה הורס את החגיגה.

סיטרואן קסארה - מחיר אטרקטיבי ומתיחת פנים לא מספקים במי שהיא למעשה 306 מחופשת. הנוחות טובה, הבטיחות קצת פחות.

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    האהבה האמיתית שלי היתה האלפא 147 עד שהם העלו את המחיר לסכום בלתי חוקי ממש...כך היא ירדה מהרשימה ( מאותה סיבה ירדה גם ההונדה - שם בנוסף אין בכלל גירסה ידנית ל-5 דלתות כך שיש שני סיבות שהיא לא ברשימה ).
    307 היתה ממש עגלה בנסיעת מבחן - גם היא לא באה בחשבון.
    לחבר יש מגאן והיא נוסעת יופי יחסית ל-307 ( לא חוכמה - אני יודע ) אבל רשימת התקלות היתה ארוכה מידי...
    מהיבואן של אופל קיבלתי יחס מחפיר כל כך שלשם אני כבר לא אחזור ( ממש כמו בצ'מפיון )... כניראה הם התאכזבו שמישהו ביקש הצ'בק ידנית...
    על טויוטה שמעתי שהיא דיי עצלה ( נסיעת מבחן בעתיד הקרוב ).
    לרובר איו מנוע 1.6 ( באופן מוזר ) וה-1.8 שתיינית דלק...

מאוכזב מהתוצאות ( עד נסיעת ההתרשמות בטויוטה ) רכישת רכב נדחת לתאריך בלתי ידוע .
    התגובות שקיבלתי חיזקו את האמור לעי"ל.

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של junior
    חברות ההי-טק ביטלו המון עיסקאות ליסינג ואפשר למצוא היום דברים מעולים.
    אתה יכול למצוא אלפא 147 עם קילומטרז' מאוד! נמוך ובמחירים מצויינים ברוב חברות הליסינג.
    אסף, עורך אתר מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC
    Alfa Romeo - The Flair For Speed

אחראי פורום הסימלון של zvit
    תוכל למצוא בפרי טל 6881111 יש להם אולם תצוגה איפה שהיו דייהו ודייהטסו
    (המסגר 30 ומשהו)

גם ביורופקר היו (טל 5577000)

כל הטלפונים ב-03

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    מליסינג תהיה בעיה במכירה...בעיה גדולה מאוד.
    אם המחירים גבוהים מידי אני ממתין...מקווה שיבואני אלפא יתאפסו מתי שהוא או שאסתפק ברכב אחר ( הונדה סיוויק לדוגמא )
    בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של עומר ב
    מה ציפית? שלא תהיה לך בעיה במכירה של אלפא...... :mm_tongu:

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    אבל מליסינג זה יהיה מטורף ממש
    למרות שעדיין לא שמעתי שיש מקום עבודה שנותן רכבים כאלה ( אם יש - האם הם מחפשים עובדים ? )
    בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

מנהל הפורום הסימלון של שלומי
    תחשוב שבמקום רכב אפור ומשעמם כמו אסטרה או פוקוס בסכום הזה אפשר לקנות קליאו ספורט 2002 (מחירון 116, בטוח יתפשרו איתך קצת) , סובארו אימפרזה טורבו שנת 99 ולא לחכות לו שיגיע מהנמל ,לא לשלם עליו מיסי נמל,לא להתקין אזעקה ומערכת סטריאו, לא לשלם אגרת רישוי, כל הדברים האלה עולים הון תועפות וזה כסף שהולך לאיבוד בקניית מכונית חדשה.
    קניית רכב חדש מעשירה בעיקר את כיסי היבואנים והמדינה ומרוקנת את שלך, גם איבוד הערך הראשוני משמעותי יפול עליך כשאתה קונה מכונית חדשה, לא חבל ?
    לא חבל להתפשר על משהו משמעותית נחות , משמעותית יקר יותר ומשמעותית לא כדאי רק בשביל הריח של הניילונים ?

13. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    ניכנס לשיקול - תודה !

נושאים דומים

1. עצה ברכישת רכב במחיר של סביב 50K
    By amir77a in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 22/10/06, 23:02
  2. עצה ברכישת רכב - רנו קליאו B RXT שנת 2002
    By adios in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 11/06/05, 11:21
  3. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 17/03/05, 19:06
  4. עצה ברכישת רכב כביש-שטח