Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב של 15K

Jeto
שימו לב! השרשור הזה בן 5529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי תקציב של 15K לקניית רכב.

הרכב מיועד לנסיעות בעיקר בעיר,

עם דגש על עלויות תחזוקה נמוכות. (כן, התקציב...)

הסתכלתי קצת במחירונים וצימצמתי את האפשרויות ל:

1. פיג'ו 106, 93-94

2. אופל קורסה, 93-94

3. פיג'ו 306, 94--96

הייתי שמח לשמוע חוות דעת לגבי אמינות ועלויות תחזוקה של הנ"לים

או אולי אפילו המלצות לדגמים אחרים...

המון תודה,

Jeto.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם פיאט פונטו דור ראשון, הרכב זריז, אמין, חסכוני ונוח ישנו מבחר דגמים לפי הצרכים שלך ועוד ישאר לך כסף לישור קו.

לי יש אחת וחוץ ממזגן סורר שסודר, וונטה שכשלה פעם אחת בתיפקודה וזאת כי מישהו התעסק בחוטים בשנים שלפני כן (כנראה חיבורי מזגן כי הוא מהתקנה מקומית) וכנראה החיבור לא היה חזק מספיק (סידרתי לבד), אין שום בעיות מיוחדות.

הרכב עבר כבר את ה 200K.

כמו כן תא הנוסעים מאוד איכותי ונשמר ממש כמו חדש אין סדקים או רעשים כלשהם וזאת בלי שום טיפול או שמירה מיוחדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק מצמד הצרפתיות, הם אומנם נותנות תמורה יותר טובה לכסף (ה-106 יותר מהנה לנהיגה וה-306 יותר נוחה ומרווחת) אבל יש להם הרבה מחלות ילדות ומנועים שמאוד רגישים לנוזל קירור לא מקורי.

הקורסה 8V אופציה טובה מאוד (לא ממליץ להתקרב ל-16V, מנוע פשוט קטסטרופה מבחינת אמינות), רכב ששורד טוב את השנים, המנוע מאוד רגיש להתחממויות ומערכת החשמל מראה סימני דעיכה עם הגיל.

כפי שכבר הציעו לך גם פונטו אופציה טובה, אני פחות מכיר את הרכב אז אני לא ארחיב רק תתרחק מרכבים שהיו בעבר בהשכרה.

בתקציב הנ"ל אני הייתי הולך על פיאסטה/שרייד/ג'אסטי ידניות, הם אומנם הרבה פחות בטוחות ופחות "אוטו" מהפונטו/קורסה/306/106 אבל הם יפגינו אמינות חסרת תקדים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהכי מתאים לך זה סובארו ג'אסטי מנוע 1.2 ידנית (אני בטוח שיש 92, אני חושב שיש אפילו עד 94 לא בטוח).

יותר אמינה מכל האחרות, יותר זולה לאחזקה מכל האחרות ובקיצור הכי מתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 1400 אני יכול לדבר רק על הרכב שלי,

שלמרות ה3000 ק"מ בחודש שהוא עושה, הוא ממשיך לנסוע ולנסוע. (טפו טפו טפו).

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק מצמד הצרפתיות, הם אומנם נותנות תמורה יותר טובה לכסף (ה-106 יותר מהנה לנהיגה וה-306 יותר נוחה ומרווחת) אבל יש להם הרבה מחלות ילדות ומנועים שמאוד רגישים לנוזל קירור לא מקורי.

איזה מחלות ילדות לעזאזל יש למכוניות בנות יותר מ-10 שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

היי,

כשהייתי סטודנט חיפשתי רכב זול לתחזוקה ואמין.

מניסיוני , ברצוני להמליץ על רכב אמין וזול שידוע באמינותו ובתחזוקתו הזולה, מדובר על מיציבושי סופר לנסר 1600 סמק

זהו רכב נוח ואמין הבעיה היחידה של הרכב הינה הגיר האוטומטי, והפתרון הוא פשוט לקנות רכב עם קולר (מערכת קרור לגיר) או לחלופין להרכיב מערכת כזו ואז זה פותר את הבעיה.

לדעתי בתמורה לכסף מקבלים רכב אוטומטי יפני אמין ושווה כל גרוש.

אני אישית מעדיף את היפניות אבל בהחלט רכב זה עניין גם של מזל.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי לקחת את הדגם הכי מתקדם של מאזדה 121 ידני כמובן

חסכוני מאוד מאוד תפעול זול ויחסית גדול.

כמו כן בהשקעה קטנה יחסית ניתן להפוך אותו לרכב צעיר

Maz121L-4.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...