Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה חיפושיות עושות רעש,יש מה לעשות עם זה? כנראה שאין, אז איזה רכב אתם ממליצים לי

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה חיפושיות עושות רעש, והאם יש מה לעשות עם זה?

אני שוקל לקנות חיפושית במצב טוב ולא להשקיע יותר מדי זמן וכסף כי נשבר לי מאי אמינות (רנו 11, דייהו רייסר, מרצדס 280S משנת 76,גולף III 1.8, והרשימה ממשיכה...).

השאלה היא כזאת:

הרעש של האגזוז הוא די חזק. יש איזושהי צורה להוריד את רמת הרעש לדציבלים של אוטו נורמלי, שיהיה חוקי, ויחסית זול?

(מצטער אם אמרתי משהו מטומטם, בחיים לא הייתה לי חיפושית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית עושה רעש משום שיש לה קירור אוויר,המנוע מוקף בפחים כדי להפנות את האוויר למקום הדרוש.

הפחים הנ"ל מקבלים ויברציה מעבודת המנוע,ותורמים לא מעט לרעש.

בברכה דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון, החיפושית אכן ידועה באמינותה היחסית, אבל אתה מדבר היום על רכב בן הרבה עשורים שלאו דווקא מתוחזק במצב מכאני מזהיר, אתה באמת חושב שגם בחיפושית הכי אמינה אין מה להשקיע?

מה לגבי רכב יפני מודרני יותר?

יש כמה כאלו שמציגים רמת אמינות גבוהה למדי וכמובן תוכל להנות מאיבזור בטיחות מודרני יותר ואפילו יותר חשוב - מזגן.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע התקציב שלי עומד על 8000 אחרי ישור קו. אני לא מבקש שלא יהיה תקלות, אבל שלפחות יהיו פחות מב רנו 11 (ימח שמו) שיש לי כרגע. אני רק רוצה להגיע לאוניברסיטה וחזרה, ושיהיה לי אוטו שאני לא מתבייש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש גולף דור 2 בעלת מנוע 1.6L שנמכרת במחירים נוחים.

הרכב פשוט לאחזקה ומחירי החלפים זולים (יחסית) ויש בשוק מספיק חלפים תחליפים תוצרת צ'כיה.

עדיף למצוא אחת כזו עם הצתה אלקטרונית החל משנת 1986.

לפני הקניה מומלץ לבדוק את נקודות התורפה הבאות:

1. בדוק היטב שמערכת הקירור נקייה מקורוזיה, רכב שטופל עם נוזל קירור מקורי/איכותי לא צריכה להמצא קורוזיה במיכל העיבוי גם אחרי 20 שנה.

2. בדוק חלודה בתא המטען מתחת לגלגל הרזרבי רוב בעלי הגולף ביצעו תיקון לחלודה באיזור זה.

כמובן כול מה שכתבתי תלוי ברמת האחזקה של הרכב.

הרכב הגיע לארץ ללא מזגן (יש הכנה לקליטת מזגן), רוב הרכבים שנתקלתי בהם הותקן מזגן בארץ על-ידי אלכס אורגינל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממליץ לך על החיפושית

תאמין לי אחרי קצת זמן אתה תאהב את ה"רעש"

יש פורום חיפושיות בתפוז , אולי יהיה להם רעיונות איך להפחית את ה"רעש"

בכל מקרה מדובר ברכב שמאוד קל לתחזק לבד וההוצאות השוטפות הכי זול שיש

תמצא אחת אספנות --> ביטוח חובה 500-600 , טסט 120 +- , כל חצי שנה

דלק בשלי היה 1-10

מקווה שעזרתי

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 8000 שקל אתה מסודר לקנות חיפושית אני גם השקעתי רק ישור קו 8K ועכשיו חוצמזה שהמנוע מתחמם לי אני מרוצה ממנה..

כולל נסיעה של 1-13 משולבת...

רק שתדעו כל החברה עם החיפושיות תמיד לדאוג לרצועה ספייר וליטר שמן לפחות!!בתא מטען..

שי

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש סובארו 1.6 או עדיף 1.8 גם תעשה לך 1 ל - 10 גם יהיה לה מזגן, גם תיהיה הרבה יותר שקטה...

ובוודאי הרבה יותר מאובזרת ונוחה, בכסף הזה אתה יכול למצוא מודל 85 - 86 שתיהיה אמינה יחסית, רק חשוב שתיהיה שמורה ומטופלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו DL או GL משנות ה80 המאוחרות +- או אולי ג'אסטי

אין לי מושג מה המחירים שלהם אבל נראה לי שזה יכנס לך בתקציב

כמו כן תמיד אפשר פיאט טיפו 1.4 ידנית או 1.6 ידנית משנים 94 בערך יש לחבר שלי אחת כזאת וברגע ששומרים עליה היא יחסית אמינה

גיר ידני יפתור לך חצי מהבעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושיט עם אגזוז טוב ותמוחזקת ברמה טובה ע"י יד אוהבת לא תעשה רעש יותר מידי, לאחי היתה חיפושיט ולאחר שיפוץ יסודי היא היתה שקטה (יחסית!)...

הביעה בחיפושיט היא שהרכב הוא זול אמנם, אבל דורש ממך הקרבה גדולה, ידע והרבה זמן פנוי כידי להביא אותו למצב טוב...

אגב, החיפושיט של אחי היתה עושה 1-11/12 בנסיעה משולבת. ימותו הספקנים...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שבעולם לקנות חיפושית שלא לאספנות- רכב מיושן מאוד, צפוף ורועש, חלש, לא חסכוני במיוחד, אין תא מטען נורמלי והכי גרוע- אין מזגן. נתנו לך כאן אחלה המלצות לחלופות שכולן יסעו הרבה הרבה יותר טוב ומרביתן גם יהיו אמינות לא פחות ואף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לחפש איזו דיאל מאיזה שכן זקן ...ולא חסר כאלו שעברו מעט ק"מ, צריך רק לחפש.

מקסימום אמינות ומינימום הוצאות = מתאים לך בול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...