Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית רכב יד שניה

KamiTech
שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים !

אחרי שדנו בעבר על כל הסוחרי רכב וסיפורי נוכלות הרשו לי לרענן את זכרונכם וגם אולי לחדש לכם כמה דברים.

גם חברות טריד אין או מכירה מהגדולות בארץ נוהגות לטייח בדיקות רכב !!!

והפעם מסיפורי אוטו סנטר .

חברי היקר נכנס לקנות רכב 05' מחברת אוטו סנטר האמינה נציג החברה שלף לו רכב עם קמ' נמוך יחסית לשאר המלאי ובמקביל גם את הבדיקה של סניף קומפיוטסט (שנמצא באוטו סנטר) הרכב היה ממש חדש לפי הבדיקה פרט לבלמים (עובי רפידות וצלחות) ותיקוני צבע דלת נוסע הבחור התרשם מהרכב והבחין שהצמיגים האחוריים פגומים ומייד שלף לו נציג אוטו סנטר התחייבות להחלפה!

ככה יצא לא הבחור שמח ומאושר שפתאום רעש מוזר קיים בנסיעה ורעדות משונות מהמנוע. כמובן הרכב באחריות יצרן נכנס חברי למוסך מורשה עם הרכב החדש והשמור. נבדק הרכב אך אופס !!!!

בקומפיוטסט(סניף אוטו סנטר) לא הובחנו 3 תושבות קרועות+זרוע מייצב שבורה+מייסב גלגל רועש+נזילת מים+רעש מתיבת העברה שנגמר בהחלפתה .

אבל מה ? הבלמים תקינים !!!

לאחר שפנה חברי לחברת אוטו סנטר קיבל תשובה של מה אתה רוצה מאיתנו תפנה לקומפיוטסט שפנה לקומפיוטסט קיבל את התשובה הזאת : סניף קומפיוטסט(נס ציונה )מופעל על ידי אוטו סנטר ואין החברה אחראית לבד' שם היא סהכ' מספקת את הנייר לבד' לבעיות לפנות לאוטו סנטר הם הרי מכרו לך את הרכב .

בקיצור חברים איזה כיף לקנות רכב מיד שניה מאוטו סנטר !!!

ומי לדעתכם צריך לשאת באחריות?

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר הלכתי לבדוק רכב מטראפיק. אופל קורסה שנת 2003 שיש להם במבצע. הם הראו לי טופס בדיקה של מבדק עם כל מיני תקלות לא רציניות. חוץ מאולי רעשים במנוע שנאמר לי שסודר. וכשהלכתי לבדיקה משלי גילו דצריך לשפץ ראש מנוע!!!. משהו שכמובן לא עלה בבדיקה שלהם.

בנוסף לזה שצריך גם היה להחליף דוד אחורי וצמיגים שנאמר לי שהוחלפו ולא ממש.

כמובן לא רכשתי את הרכב.

בקיצור. לא להאמין לבדיקות של חברות השכרה וטרייד אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלוהים ישמור את כולנו מקומפיוטסט נס-ציונה בפרט, וממכוני הבדיקה בכלל. אולי יש כמה מקצועיים, אבל אני עדיין ממש מרחם על מי שחסר ידע בנושא הרכב וצריך להסתמך על הבדיקות האלה.

על אוטו סנטר אני לא אפתח את הפה, שלא יגידו שאני מוציא דיבה או אלוהים יודע מה. אבל חבר היה עובד שם ויצא לי לראות עם אילו מכוניות הם מתעסקים...

פשוט מייאש שכשדופקים אותך זה הסטנדרט, וכשמישהו מקצועי\הגון הוא "יוצא צדיק".

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום "ייעוץ לפני קניה" יש שרשור דביק בראש העמוד להודעות מסוג זה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...