Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ממבינים בבחירת מכשיר סלולרי ועימות עם סלקום

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 6429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

המכשיר אותו רכשתי לפני שנתיים (6100) התקלקל ובמקומו השתמשתי ב-6230 של חבר שטס לטיול גדול בחו"ל וחוזר השבוע לארץ-משמע אני צריך לחשוב על מכשיר חדש לעצמי.

כרגע אני ניצב מול 2 בעיות:

*סלקום- שמעתי מ-2 אנשים ששדרגו את המכשיר שלהם שסלקום הייתה מוכנה לוותר על התשלומים שנשארו על המכשיר הסלולרי הישן בתמורה לשדרוג חדש ל-36 חודשים.

האם יתכן הדבר? נותרו לי עוד 12 חודשים לתשלום עבור הנוקיה 6100 הישן.

איך אפשר לשדרג בצורה הטובה ביותר מבלי לשלם כפול על 2 מכשירים בו זמנית?

*נוקיה- מתלבט בין 3 מכשירים, כולם נוקיה!, צריך לבחור מבין שלושתם.

נוקיה 6230I- היחיד שמוכר לי אישית,אני יודע שזה מכשיר מצויין בכל אספקט. קצת גדול ומגושם אבל זה נסבל ביותר.

נוקיה 6280- סליידר, מעולם לא התנסתי עם מכשירי סליידר בכלל ועם זה בפרט. שמעתי עליו דברים רק דברים טובים, עם כי הוא נראה כבד מדי וגדול מדי. המפרט שלו והתונים שלו מרשימים.

נוקיה 6131- (אין בסלקום, אופציה לרכישה בנפרד עם סים פתוח) צדפה, הכי מושך אותי כרגע, בעיקר צורת הצדפה שאני מעדיף. ובסך הכל נראה פלאפון פשוט וטוב.

תודה לעוזרים.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהגדרה אני מחוייב לשלם על המכשיר בתשלומים במשך 36 חודשים.

מה שאומר בעצם, שאם אני רוכש מכשיר חדש שגם אותו אני פורס ל-36 חודשים של תשלומים יוצא לי שאני משלם במשך שנה על שני המכשירים.

מבדיקה מהירה שעשיתי הבנתי שישנה דרך לשנות את עמדת החברה ומגיעים למאין פשרה כזאת שאני מתחייב מחדש ל-36 חודשים (עם המכשיר החדש) ומחזיר את הישן אליהם.

התשלומים הישנים מתבטלים ואני משלם מרגע השדרוג רק על המכשיר החדש.

יש אנשים שעשו כך?

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה טלפון במזומן ותשכח מהתחייבות על הראש. הבאתי 6230I ב-800 ש"ח עם הכל חדש בניילון וכמובן שנבדק ואינו גנוב. כנס ל-יד 2 אחרי שאתה ננעל על פלאפון ספציפי תעשה מארבים (כמו שאני עשיתי :) ) ובסוף יבוא לך מה שאתה צריך במחיר טוב. עכשיו אני עם מכשיר שאני נהנה ממנו כל יום וגם לא מחוייב לרשת שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום לא מוותרים על גביה, הם רק מוסיפים, זה בעצם נכון לגבי כל רשת סלולר שהיא...

לגבי המכשיר: אני רכשתי לפני כחודש דרך בנצי מהפורום נוקיה 6280, מאוד מרוצה מהמכשיר, רק צריך לזכור שהוא נורא עדין ביחס למה שנוקיה מפיצים לשוק.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, זה טלפון ולא יותר!

מה יש להינות ממנו?

יש סנד?

יש אנד?

קטן ולא מציק?

עדיף קלאפה (צדפה).

לקחתי.

איפה נהנים?

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא מאוחר אבל,

אל תקנה מכשיר סלולארי מסלקום.

מאחר והם עובדים בשיטת GSM , אתה יכול לרכוש משומש או בעשרות מקומות פרטיים בארץ ובחו"ל,לשלם אפילו עד חצי מחיר ולקחת מה שאתה רוצה.

סלקום (וגם השאר)עושים לך "טובה" ונותנים לך 36 תשלומים,אבל המחיר שאתה משלם על התשלומים האלו הוא כפול ומכופל.

חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שביקש:

מתוך מילון ספיר

"עימו?ת, ע?מ?ו?ת [ש"ע; ז'; עימו?ת-, עימו?תים, עימו?ת?י-, עימו?תו (שם הפעולה של מע?מ?ת)] 1. [עח] ה?ע?מ?דה זה לעו?מ?ת זה להשוואה, ה?קב??לה; 2. [עח] (ב?השאלה) ס?כסו?ך (ב?לועזית: קו?נ?פ?רו?נ?ט?צ?י?ה); 3. [עח] ה?תי?יצבו?ת מו?ל מישהו? ב?וויכ?ו?ח?, בהתנצחו?ת או במ?לחמה

עימו?ת צב?אי התנצחות במלחמה"

ולגביי המכשיר הסלולרי, אני קניתי אצלם מכשיר (3100לפני כמה חודשים) פשוט כי החדשים מצריכים טעינה לעיתים קרובות יותר (זמן הסוללה שלהם קטן הרבה יותר מזה של המכשירים הישנים יותר)

חוץ מזה, העדפתי ללכת אליהם ולא לחנות כמו קוזמו (שאין לי מושג איך זה הולך - רק להכניס את הסים קארד??) פשוט מהחשש מחאפרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את חוסר הרצון שלך להמשיך לשלם על ה-6100...אבל אין מה לעשות. פרסת בתשלומים לשלוש שנים, בעיה שלך. תשלומים זה נוח וקל בכיס אבל לפעמים זה מעצבן. אין שום סיבה שסלקום יוותרו לך על התשלומים, אל תבנה על זה.

בקשר למכשירים:

6230i- מכשיר טוב אבל משעמם

6280- מכשיר טוב מאוד אבל עם הרבה באגים. סוללה חלשה כמו כל דור 3, המכשיר לא כבד אבד גדול פיזית.

6131- הלהיט הבא! אמנם לא דור 3 אבל מעוצב למשעי, מסך מדהים וכל הפיצ'רים החשובים בסלולרי היום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי רד מ-6230I.

רק מבחינה אחת זה הצלצול שלו.הוא לא חזק כול כך.

מכשיר ה-6280 יהיה לך קצת שונה מהנוקיה הרגילים כי יש לו מערכת הפעלה ממש שונה ממה שהכרת עד עכשיו בנוקיה.

כך טיפ חינם:

שחק פיזית עם המכשירים שאתה רוצה ורק אז תגיע לבחירה ותראה מה נוח לך יותר.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6280: אני בנתיים לא אתרתי באגים כלשהם, אכן ממשק שונה מהטלפונים הרגילים

לגבי הסוללה, טעינה אחת ל4 ימים, סביר בהחלט לדעתי (המכשיר הקודם שלי היה טליט שהיה מוטען כל יום לפעמים גם פעמיים ביום).

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372379

וזה נתוני חנויות אינטרנט - אם תחפש יותר לעומק תמצא יותר זול

אני עשיתי את הטעות ורכשתי 6230I בעסקת 36 תשלומים לסלקום

אני מאוד מרוצה מהמכשיר

אני מאוד מרוצה מהשירות

אני מאוד מרוצה מזה שאין לי תקלות במכשיר למרות שהוא כבר הספיק ליפול מ החלון במשרד שלי (קומה שלישית) ולא נכבה אפילו - באמת.

ובסופו של דבר אני משלם לסלקום בערך פי 2 ממחיר המכשיר הזה בפועל

למה? כי בתקופה שקניתי אותו הוא היה בין החדשים - ולא מכרו אותו בחנויות עדיין.

עכשיו המצב שונה - לכן כמו שאמרו פה - לך תקנה פלאפון מחנות ויעלה לך פחות.

כך אני הייתי עושה אם הייתי במצבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחת לא נישאלה. מה הדרישות?

מצלמה, נגן MP3, ממשק סימביאני, צדפה, סליידר, סיוול וכו...

אולי יש פלאפון אחר שיספק את הדרישות שלך במחיר יותר זול.

וכפי שכולם המליצו תמיד יש חנויות פרטיות שבהם אפשר לקנות פלאפונים יותר בזול, ויותר חשוב מכך המיבחר יותר גדול שם. כך עשיתי ולא מיצטער על זה. קיבלתי פלאפון יחודי שממלא את כל הדרישות שלי במחיר לא רע ביכלל. החיסרון היחיד הוא שאין לי ביטוח על הפלאפון מכיוון שהחברה שלי (אורנג') לא מכירה בו ולכן לא יכולה לבטח אותו.

אם תירצה יש לי רשימת חנויות פרטיות במחירים מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...