Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצומת גלילות לרחוב שיטרית 2 בת"א. איך מגיעים?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביום שישי הבא יש אירוע ברחוב שיטרית 2, ת"א (ליד בית קפה סטוקו, במגרשי הטניס).

אני גר ביקנעם. מיקנעם ועד לצומת גלילות (שהרצל עומד על מאגר מים כזה) אני יודע להגיע.

במידה ואני אחליט להגיע, איך מגיעים מצומת גלילות ליעד הנ"ל?

ניסיתי לחפש במפות באינטרנט אבל יצאתי מבולבל עוד יותר.

תודה מראש

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהרצל על מאגר מים זה צומת הסירה - הרצליה, ולא גלילות.

תמשיך עד הצומת הבא - גלילות (האמיתי). תפנה בו שמאלה - לכביש 5, ומייד ימינה, לכביש 20

(איילון דרום). שמר ימשיך מכאן...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב , בזמנו היה ליד עתלית כסא גדול כזה , על סלע (כביש 2).

כל הזמן היה לי בראש תכנון להעביר את הכסא למחלף הסירה , כדי שהרצל יוכל לשבת איזה שעה שעתיים ביום.

בסוף כנראה איזה פיזדייץ לקח את הכסא לעצמו. מישהו יודע?

לגבי בכור שטרית - לרדת ברוקח , לכיוון גני התערוכה, לעבור אותם לכיוון צפון , ואז לפנות ימינה (מזרחה). זה בכור שטרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב , בזמנו היה ליד עתלית כסא גדול כזה , על סלע (כביש 2)

בזמנו, כלומר ביום שישי שעבר נסעתי לחיפה בצהריים. הכסא היה שם. על איזה "בזמנו" אתה מדבר ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו, כלומר ביום שישי שעבר נסעתי לחיפה בצהריים. הכסא היה שם. על איזה "בזמנו" אתה מדבר ?
רז, שמר מתכוון בתקופת מלחמת לבנון השניה, הורידו את הכסא מפחד הקטיושות, לאחר הפסקת האש, החזירו את הכסא.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור , מי שעובר שם עם טנדר גדול , שיעמיס את הכסא ויביא אותו למחלף הסירה.

ראבאק ,חוזה המדינה ! תנו קצת כבוד , הוא לא צריך לעמוד להתייבש שם בשמש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בכור שטרית - לרדת ברוקח , לכיוון גני התערוכה, לעבור אותם לכיוון צפון , ואז לפנות ימינה (מזרחה). זה בכור שטרית.

שמר, שאני נסעתי בזמנו לתערוכת אוטומוטור אני גם ירדתי במחלף רוקח, היה שילוט "לגני התערוכה", עקבתי אחרי השילוט, אם אני לא טועה היתה פנייה שמאלה ואז עליתי על גשר שמתעקל, שמעליו היה שלט "מרכז הירידים".

השאלה שלי היא, האם גם לעלות על הגשר הזה? האם להמשיך ישר ולא לעלות עליו?

תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, שאני נסעתי בזמנו לתערוכת אוטומוטור אני גם ירדתי במחלף רוקח, היה שילוט "לגני התערוכה", עקבתי אחרי השילוט, אם אני לא טועה היתה פנייה שמאלה ואז עליתי על גשר שמתעקל, שמעליו היה שלט "מרכז הירידים".

השאלה שלי היא, האם גם לעלות על הגשר הזה? האם להמשיך ישר ולא לעלות עליו?

תודה מראש...

תעלה על הגשר עד שתראה את תחנת דלק פז מימינך ומשמאלך לונה פארק\גני התערוכה ויש עוד תחנת דלק פז

לפני שתגיע לצומת תהיה על הנתיב הימיני יש לך פניה ימינה ישר לרחוב שיטרית

אם לא הבנת שאל שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

בוא אני יכוון אותך יותר טוב יהיה אחרי הלונה פארק יהיה ממולך גשר למעלה גשר של רכבת אחרי שתהיה מתחת תשלתב לנתיב הימני ואז יש לך פניה ימינה ללא רמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...