Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתילת טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעונין לשתול מגדש טורבו כלשהו ברכב מסוג סמוראי 98 מנוע 1600 16 שסתומים מוזרק . מע ניהול מנוע בלנו שנת 2000 ...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959#post1011959

ההיתי מעוניין לשמוע תגובות המלצות וחוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה לך לעשות את זה ?

אתה רוצה לעוף על הכביש ?

עם סמוראי ?

אולי תעביר את ביטוח החיים שלך על שמי ?

או שאתה רוצה יותר כוח, בשטח ?

כמה כוח ?

חשבתה על כל ההוצאות הנלוות ?

מה התקציב ?

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להטיף.

רוצה המלצות ? בצע חיפוש בפורום. לפני הכל - על כמה עומד תקציבך ?

זה צריך להיות תקציב מינימלי . שתילת מנוע בלנו ומע ניהול המנוע שלו עלתה לא מעט ככה שלא נישאר הרבה בכיס . גם ככה הכלי דיי מדהים אבל אני רוצה עוד כוח לא בהכרח מהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן בכלל ניתן להשיג בארץ טורבו שמייצר לחץ נמוך או שמשתמשים בטורבו רגיל ומווסתים את הלחץ? בהנחה שלא משנים כלום במנוע עצמו. (שאלת תם)

יש לי במחסן טורבו של מנוע דיזל גדול, קאמינס לשעבר עם 200 כ"ס, האם בכלליות ניתן להתאים מבחינת מהירות העבודה טורבו כזה למנוע בנזין או שאין בכלל הבדל במבנה הטורבו עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צריך להיות תקציב מינימלי .

אני מצטער , הבנת הנקרא שלי לא במיטבה .

כמה כסף זה תקציב מינימלי ? מה הסכום ?

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצורך שלך בעוד כח הוא לשטח טכני, תחשוב טוב אם אתה באמת רוצה תגובה לא לינארית של המנוע.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן בכלל ניתן להשיג בארץ טורבו שמייצר לחץ נמוך או שמשתמשים בטורבו רגיל ומווסתים את הלחץ? בהנחה שלא משנים כלום במנוע עצמו. (שאלת תם)

יש לי במחסן טורבו של מנוע דיזל גדול, קאמינס לשעבר עם 200 כ"ס, האם בכלליות ניתן להתאים מבחינת מהירות העבודה טורבו כזה למנוע בנזין או שאין בכלל הבדל במבנה הטורבו עצמו?

טורבו כזה יהיה גדול מדי (בלשון המעטה) למנוע 1.6 .

הוא צריך טורבו פיצפון מאיזה טנדר דיזל או אולי וולבו T6 או איזה סאאב טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...