Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט טולדו 2001 או אופל אסטרה 2001 אוטומטיות

Quad
שימו לב! השרשור הזה בן 5984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב לפסניונרים (סבא וסבתא). יעשה בערך 20,000 ק"מ בשנה. הרכב יהיה אצלם הרבה שנים (כרגע נוסעים על סובארו DL שנת 86 שנקנתה בת שנתיים...).

דרישות (הסדר לא מחייב):

1) נוחות

2) אין צורך בספסל אחורי מרווח

3) סחיבה סבירה (גרים בישוב בצפון שדורש טיפוס לא קטן)

4) אמינות

5) האצ'בק - יתרון (אחת מהן היא כזו?)

כמובן שבהתחלה הם רצו קורולה מאותן שנים. אבל לדעתי שני הרכבים הללו יתנו להם הרבה יותר בפחות כסף.

אני אשמח לשמוע מידע על:

1) רמות גימור שקיימות ברכבים הללו.

2) עלויות אחזקה לעומת הקורולה (ביטוח מקיף, טיפולים, חלפים, צריכת דלק וכו').

3) אמינות לעומת הקורולה.

4) בטיחות לעומת הקורולה.

5) מבין השתיים, מי עדיפה לצרכים שלהם ולמה?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין ה2 הייתי מעדיף את הטולדו 2 המכוניות מתאימות לצרכים שלהם וגם הקורולה תספק אותם

הם יכולים להתפשר מכיוון שהרכב לא יסע יותר מדיי וגם לא מהר מדיי ממה שאני מבין

הקורולה אמינה יותר אני לא מכיר את האסטרה אבל אני מאמין שהסיאט תחזיק להם הרבה שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של אסטרה 1600 אוטומט האצ'בק ממליץ מאוד על הרכב בהתייחס לכל הפרמטרים שפורטו ע"י פותח השרשור ובהשוואה כמובן לטולדו.

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אדולף היקר.

אתה מתבקש להפסיק להקפיץ כל שרשור קיים בפורום על סיאט, מלפני שנה, שנתיים, שלוש וכו'.

אין טעם.

כמו כן הודעה "אין כמו סיאט" לא תורמת לשום שרשור, חדש או ישן.

אם יש לך נסיון עם הרכב, ויכולת לנסח תשובה עניינית אתה מזומן לתרום. אם לא - אז לא.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...