Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תמונות ענקי מהתצוגה של R.T sound beat..מתאים גם ל 56K

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהנו.

אומנם לא היה משהו פצצה אבל די עלוב אבל גם זה משהו ונתחיל..

S1.jpg

s2.jpg

s4.jpg

s5.jpg

סאבים 6 במספר בסוואנה

s6.jpg

סאבים + מעברי חשמל

s7.jpg

פג'ו 306 עם סאבים

s10.jpg

מגברים של הסוואנה

s12.jpg

מגברים של הסאוונה 2

s12.jpg

s13.jpg

s14.jpg

s15.jpg

s16.jpg

s17.jpg

ונמשיך עם עוד...

s18.jpg

s20.jpg

s23.jpg

s24.jpg

s25.jpg

s26.jpg

s27.jpg

s28.jpg

S29.jpg

s30.jpg

s31.jpg

s32.jpg

ואני ליד אחת העגלות הצרפתיות..

s34.jpg

s37.jpg

ועוד הפעם הסתבכתי קצת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלו צילמת מה יש בבגז' של הלייטנינג אודיו.

מה זה הדבר הזה שם עם המגברים של Q LOGIC(עוד משהו מאיזה כפר סיני נידח) אסור להראות מגברים כאלה בציבור :?

איך נשמעה הסוואנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסאוונה סיפור מצחיק היא הרביצה שם באס שאתה שומע אותו ממרחק של 500 מטר..

עד שיצא השכן מלמעה וכמעט פיצץ את כולם מכות "דפקתם לי את הראש אם אתם לא סוגרים את המוזיקה אני מביא משטרה". :lol:

לפחות תגיד כל הכבוד או משהו אין הערכה ימניוק :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת נדמה לי אותה סוואנה שהייתה באוטומוטור, לא?

אכן סאונד מפחיד יוצא מהמפלץ הזה.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאסים מהסוואנה היו לא מהעולם הזה... עוצמה רצינית ביותר..

שאני הגעתי כבר שמעתי את זה על הכביש בדרך אליהם..

אבל, השכן ירד למטה והשבית להם את החגיגה באיומים וכמעט שהם הלכו מכות..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של רוקפורד נבנה ע"י רדיו ג' בזמנו (חברת בת של אוטופרט) על מנת להדגים SPL. הסאבים שבתוכו הם Cerwin Vega Stroker, שמיועדים ל SPL.

כמו ששמתם לב , זה ציוד ישן יחסית.

ודרך אגב אייל, המגברים והקרוסים הם של Logic שכמובן זה מותג סיני שמשווק בארץ ולא של Q-Logic שהיא חברת אמריקאית שמייצרת קופסאות לסאבים ו Kick Panels.

את האוטו של Lightning אני רואה פעם ראשונה

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת בקשר לQ-LOGIC התבלבלתי, אבל הכוונה שלי הייתה עדיין לLOGIC (שמיוצרים בטיזי).

רציתי לקנות באמת קיקפאנלים של Q-LOGIC אבל הם מייצרים הרוב למכוניות אמריקאיות או כאלה שהם מאוד פופולריות כמו הסיוויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOGIC דווקא לא רעים שמעתי אותם והם מספיק חזקים..רק שפשוט צריך להצמיד להם מאוורר כמו הוואנטה בראדיאטור :lol:

האוטו של LA יש לו סט קומפוננט מקדימה ועוד שתיים בדלתות מאחורה וסאב לא היה נעים לי לבקש ממנו לפתוח בגאז' חוץ מזה שמעו פשוט מ-ע-ו-ל-ה.

חצי רחוב שמע איתנו את הסרט.

יש לו גם קליטת ערוץ 2 וכל מיני בישביל הפקקים.

אבל לפי דעתי מיותר בגדול כזה דבר באוטו עם מעבד צליל של 5.1 של אלפיין,אם אתה מריץ לך את "שמש" ואתה נוהג אני בטוח שתתהפך או תכנס בקיר רק מהחזה של "עוגן" מהסדרה. :wink:

ד"א אייל אני לא מצליח למצוא פיוז של 50A...כבר הייתי בהום סנטר ואייס ועוד חנות אחת הכי גבוהה זה 30.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאוטו דיפו.

אני קניתי שם.

ואם לא תמצא שם 50A גם 40A יהיה בסדר, אבל השאלה היא אם בדקת איזה פיוז צריך המגבר שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של רוקפורד נבנה ע"י רדיו ג' בזמנו (חברת בת של אוטופרט) על מנת להדגים SPL. הסאבים שבתוכו הם Cerwin Vega Stroker, שמיועדים ל SPL.

ידעתי שזה CERWIN VEGA!!! ראיתי באתר שלהם לפני כמה זמן תמונה של סאב כזה, ולא הבנתי למה יש סאב כזה בתוך מכונית של רוקפורד.. עכשיו אני יודע שצדקתי :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שזה CERWIN VEGA!!! ראיתי באתר שלהם לפני כמה זמן תמונה של סאב כזה, ולא הבנתי למה יש סאב כזה בתוך מכונית של רוקפורד.. עכשיו אני יודע שצדקתי :D

ה Stroker של Cerwin Vega הוא סאב SPL, כלומר סאב המיועד לעוצמות גבוהות במיוחד ללא דגש על מוזיקליות. המוט שיוצא לו באמצע (Pole) נמצא שם כדי שהממברנה לא תעוף. כל סאב כזה מסוגל להתמודד בתחרויות עם עוצמה של כ 5000w rms לפרקי זמן קצרים ביותר.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...