Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ייעוץ עבור אבא שלי (או במה להחליף את הוולוו שהלכה)

ציפופו
שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

בעקבות ההצלחה שהיתה לי בפעם הקודמת (לגבי הטנדרון) חשבתי שאוכל להיעזר בכם שוב. אז ככה:

אבא שלי די מבוגר (בן 60 עוד מעט) ומצבו הבריאותי לא משהו.

הוא החזיק ב-6 השנים האחרונות וולוו 940 שנת 96' מתוך מחשבה שברכב שכזה הוא רק צריך לתדלק ולנסוע (הוא שונא להתעסק עם מוסכים וטיפולים וכו' - ממש מקבל מזה חררה). חשב - וטעה. מספר פעמים היו תקלות שעלו הון תועפות והיתה אפילו איזו בעיה קבועה שקשורה בחשמל/איתורן, לא בדיוק עלו על זה אז אנחנו אפילו לא יודעים מה היא. לפני שלושה שבועות הלך ראש מנוע. כנראה שאיזה צינור התפוצץ ומשום מה מד החום לא הראה...

בקיצור, ממש לא מילא אחר הציפיות. יש אומרים (בן דוד שלי) שמלכתחילה האוטו לא התאים למה שציפו ממנו (וכך הוא אכן המליץ בשעתו).

אז עכשיו אבא רוצה להחליף.

1. עיקר הנסיעות שלו הן בתוך העיר (עיר קטנה בלי פקקים וכד') ומיעוט שבמיעוט בנסיעות בין-עירוניות.

2. אבא צריך אוט נוח לישיבה ומרווח.

3. עדיף רכב שלא זולל דלק (בקיצוניות).

4. הכי חשוב - האמינות! צריך רכב שלא יבקר הרבה במוסך. טיפולים תקופתיים וזהו.

5. האוטו של אבא שווה לכל היותר היום 30 אש"ח. בשל כך סדר הגודל שהוא הולך להשקיע בחדש הוא בסביבות 100 אש"ח.

המליצו לי הרבה פעמים על טויוטה. אמרו שיש בה את כל היתרונות הנ"ל. מה דעתכם?

מה אתם אומרים על הונדה?

יש אפשרות לעשות עיסקת טרייד-אין עם יבואן? מכירים מישהו? זה כדאי?

אשמח לקבל המלצות, אזהרות, הערות וכל מידע שיכול לסייע לנו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר - ומהר.

תודה מראש ושנה טובה לכולכם:beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

100K יתנו לך אונסיס משנת 03 או 04, אמין סולידי ולא מתקלקל..

תבדוק גם את האקורד, תמורה מעולה , ורכב מצוין כשלעצמו.

לכולם יש בעיה יפנית אופינית של רכבים נמוכים, כך שיש לבדוק האם הרכבים הללו מתאימים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמינות היא בראש סדר העדיפויות הרי שהכיוון יפני (אבל אף פעם אין ודאות של 100% וגם במוסכי טויוטה יש עבודה...)

נוחות היא חשובה אבל בשביל נסיעות עירוניות קצרצרות (עיר קטנה ללא פקקים..) לא הייתי קונה לימוזינה..

ב 100K ש"ח ניתן למצוא ניסאן אלמרה שמורה עם מעט ק"מ משנה מתקדמת מאד כלומר 2005 ואולי אפילו 2006 אם המוכר נורא לחוץ וזו המלצתי.

אפשר לחשוב גם על ניסאן פרימיירה שהיא מכונית מעולה במחיר מצחיק (אם כי אינני מתלהב מתיבת ההילוכים הרובוטית שלה).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספידרמן, כאחד שיש לו אלמרה בחניה, דור קודם אמנם, אני חייב לציין:

נוחה היא לא!

המושבים לא משהו בכלל, והמתלים גם כן, זוויות גלגול שמעיפות אותך מהכסא הלא תומך בעליל מצד אחד והתמודדות לא משהו בכלל עם מהמורות בכביש מצד שני.

מה שכן - אמינות טוטאלית!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יעזור לו אימפלה לנסיעות בעיר?

תראה כל "מנהלים" יפנית 2.0 תעשה את העבודה.

יש לך מבחר ענק: מזדה 6, סובארו B4, טויוטה אוונסיס, הונדה אקורד ועוד ועוד...

אבל אני לעומת זאת הייתי ממליץ ללכת דווקא על פורד מונדיאו, לטעמי היא יותר טובה מכולן, נוחה, אמינה וסולידית.

אני לא יודע איזה שנים יכנסו בתקציב ב-100K, אולי המוקדמים יותר אבל שווה לבדוק.

בכל מקרה, אפילו שהוא יורד מוולבו אני הייתי מציע לשבת ולחשוב ברצינות אם לא עדיף לרדת למשפחתית.

ואז תחסוך גם בעלויות האחזקה וגם תוכל לרכוש מודל חדש יותר.

כאן שוב יש לך מבחר לא מבוטל: גולף, בורה, קורולה, פוקוס ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יעזור לו אימפלה לנסיעות בעיר?

תראה כל "מנהלים" יפנית 2.0 תעשה את העבודה.

לדעתי, יפנית "מנהלים" כמו שהגדרת יפה, נחותה מוולוו 940 בהרבה תחומים, והרי הוא לא מחפש מכונית קטנה כלל.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספידרמן, כאחד שיש לו אלמרה בחניה, דור קודם אמנם, אני חייב לציין:

נוחה היא לא!

המושבים לא משהו בכלל, והמתלים גם כן, זוויות גלגול שמעיפות אותך מהכסא הלא תומך בעליל מצד אחד והתמודדות לא משהו בכלל עם מהמורות בכביש מצד שני.

מה שכן - אמינות טוטאלית!

שים לב להודעתי,סייגתי את ענין הנוחות ולא טענתי לרגע שהאלמרה נוחה. יחד עם זאת גם לי יש אלמרה דור ישן והיא נוחה יותר מהטויוטה דור קודם! להורי היתה עד לא מזמן אלמרה 2003 והיא נוחה הרבה יותר מהקודמת. ציינתי במפורש שבשביל רוב מוחלט של נסיעות עירוניות קצרצרות (כמה דקות לכל היותר כפי שניתן להבין מהשאלה בתחילת השרשור),שאלת הנוחות היא משנית.

וכפי שציינת,אמינות טוטלית!!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...