Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש כזה בכלל חלום ? בתגובה לחלום איטלקי

GT90
שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לפני שעה בערך - ראיתי אותה - תאמינו או לא עיצוב יפני ממש מדהים ונועזות מוזרה

לוח השעונים שלה נמצא במרכז !!! כן כן במרכז ! לא בצד שמאל כבכל הרכבים בעולם או בצד ימין כבכל הרכבים בבריטניה ושות' .....

ניסאן פרימיירה בהחלט נראתה חדשנית ונועזת יחד עם זאת סולידית ויוקרתית כמובן שלא היה לי צאנס לשמוע את המנוע עובד - ובטח ובטח שלא לבדוק כמה היא עושה מאפס למאה

הייתי חייב להדביק אותה אחרי שברחה לי ברמזור ... מנוע ה XSI שלי אמנם לא התאמץ יתר על המידה בשביל להדביק אותה ונסוע במקביל אך הוא מן הסתם רועש יותר כשאני בתוך הרכב אי לכך את מנוע הפירמיירה לא יכולתי לשמוע בכלל ...... אבל בהחלט נשארה אצלי תחושה - היפניות לא רחוקות חברה ומי יודע אולי יבוא יום וכולנו נעדיף מיצובישי על פני אלפא

זה יהיה ממש חזון אחרית הימים

אם העביר היצרן את סדרה 1 להיות הנעה קדמית ולא העביר את סדרה 2 דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי איוו 7, או 6, או 5, מה זה משנה לעזאזל - פשוט תנו לי אחת!!

בנוגע לעיצוב ה"יפני" - סמוך על רנו שעזרו לניסאן קצת...

בנוגע ללוח השעונים במרכז - זה כבר לא כל כך חדשני ומדהים, כבר כמה מכוניות נמכרו עם לוח שעונים במרכז, אחת מהן אפילו מצליחה מאוד באזורים רבים בעולם - הטויוטה יאריס.

בנוגע לאפס למאה - אל תטפח ציפיות, ובנוגע לצליל המנוע - אני לא מאמין שהוא משתווה לצליל אלפיסטי, אתה יודע...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני לא שמעתי את המנוע שלה עובד או אפילו לא נוסעת .

מה שכן ראיתי אותה בחדר תצוגה והיא ממש אבל ממש מרשימה ...

אחרי הפרימרה הקודמת שניראתה אנמים ומכוערת לחלוטין , הפרימרה החדשה היא

ממש מרשימה ומקורית .

סוף סוף ניסן יצרו איזה שהיא מתחרה רצינית בקטגוריה הזאת שהיא מאוד חשובה ...

כל הכבוד לניסאן !

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

David כתב:

סוף סוף ניסן יצרו איזה שהיא מתחרה רצינית בקטגוריה הזאת שהיא מאוד חשובה ...

כל הכבוד לניסאן !

אז קודם כל בלי שום קשר לחיבתי הרבה (מאוד) לרנו,נחוץ לומר:כל הכבוד לרנו.אחרי הכל,הבסיס לניסאן הוא של הלגונה וכך גם ההחלטה הסופית על העיצוב.גם הניסאן מיקרה החדשה יושבת על שלדתה של הקליאו הבאה.חשוב לראות איך נראתה ניסאן לפני רנו(בערך כמו רובר לפני BMW) :wink:.

ודרך אגב,הפרימרה הקודמת נחשבה באנגליה למכונית מהנה מאוד לנהג ובעלת תמורה גבוהה למחיר.בארץ "קרסו" העדיפו את מדיניות ה"לא שמנו לב" ולכן לא יובאה. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי איוו 7, או 6, או 5, מה זה משנה לעזאזל - פשוט תנו לי אחת!!

בנוגע ללוח השעונים במרכז - זה כבר לא כל כך חדשני ומדהים, כבר כמה מכוניות נמכרו עם לוח שעונים במרכז, אחת מהן אפילו מצליחה מאוד באזורים רבים בעולם - הטויוטה יאריס.

בנוגע לאפס למאה - אל תטפח ציפיות, ובנוגע לצליל המנוע - אני לא מאמין שהוא משתווה לצליל אלפיסטי, אתה יודע...

רוני

טוב תשמע ביום שאתה תשיג מציבושי איבו אני שורף את האלפא. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sroniS16 כתב:

בנוגע ללוח השעונים במרכז - זה כבר לא כל כך חדשני ומדהים, כבר כמה מכוניות נמכרו עם לוח שעונים במרכז, אחת מהן אפילו מצליחה מאוד באזורים רבים בעולם מיצובישי איוו 7, או 6, או 5, מה זה משנה לעזאזל - פשוט תנו לי אחת!!

- הטויוטה יאריס.

רוני

AlfaRomeo75 כתב:

טוב תשמע ביום שאתה תשיג מציבושי איבו אני שורף את האלפא.

תקרא לי,אני אעזור לך.אבל לפני זה נשים את רוני בבגאז'של ה-75 ונתחלק ב-EVO. :onfire::2gunfire::beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...