Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג ברכב מסחרי

bono
שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב מסחרי (סיטרואן ג'אמפי בתצורת הנוסעים שלו 1+שמונה ) שרכשתי לאחרונה עם רדיו-דיסק בסיסי של פיוניר(2750) ורמקולים two way בסיסיים גם הם של פיוניר.

והשאלה שלי היא:

כיוון שאני מבלה שעות רבות על הכביש, הייתי מעוניין לשדרג את איכות השמע ברכב באופן משמעותי.

היות ומבנה הרכב הוא לא שגרתי (דלת הזזה בצד אחד, דלתות פתיחה מאחור וכו') , אבקש גם מהמשיבים, במידת האפשר כמובן, לציין את עמדות ההתקנה.

האם לשדרג את הרמקולים בלבד יספיק ולאיזו תצורה וסוג (כמה ואיפה להתקין)?

הסכום העומד לרשותי נע סביב ה 3000 ש"ח

תודה,

בונו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע. קומפוננט טוב. (עד מחיר של כ 800 שקל)

מגבר 2 ערוצים לקומפוננט וסאב מוגבר

או מגבר 4 ערוצים. וסאב קטן.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים מהסוג הזה ישנה אקוסטיקה יוצאת מהכלל (מי כמוני יודע...:) )

התקציב שלך נמוך בשביל לשדרג את איכות הסאונד "בצורה משמעותית" כמו שאתה רוצה. אתה תצטרך סאב חזק מאוד בשביל שירגישו אותו בגלל הנפח של האוטו. ובגלל זה תצטרך גם מגבר חזק (מונו).

לצערי, קשה לי לראות איך אתה מצליח להכניס את כל זה בתקציב שלך.

זאת דעתי לפחות.

בהצלחה בכל מקרה.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים מהסוג הזה ישנה אקוסטיקה יוצאת מהכלל (מי כמוני יודע...:) )

התקציב שלך נמוך בשביל לשדרג את איכות הסאונד "בצורה משמעותית" כמו שאתה רוצה. אתה תצטרך סאב חזק מאוד בשביל שירגישו אותו בגלל הנפח של האוטו. ובגלל זה תצטרך גם מגבר חזק (מונו).

לצערי, קשה לי לראות איך אתה מצליח להכניס את כל זה בתקציב שלך.

זאת דעתי לפחות.

בהצלחה בכל מקרה.

רזי.

אפילו בשרשור הראשון שלי בפורום הזה נתת תשובה באותו סגנון, הכל לשלילה, ולמה לא ולמה ככה, ותשובה איין!

אולי תתעלה מעל צרות העין שלך?

הבחור שאל לעצה מה ניתן לעשות ב3000 שקל, כולנו יודעים שב3000 אפשר לעשות לא מעט, לא חייבים תמיד את הכי טוב והכי יקר, זה התקציב, מה ניתן להכניס בו. בצורה היעילה והטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לקחת מגבר מונובלוק של LIGHTNING AUDIO שמפיק 250 RMS ולקנות סאב של רוקפורד(PUNCH) שנייהם ייצאו לך בסביבות ה1800 שקל..ב1200 שקל שנותרו תקנה מגבר של LANZAR ה125 WRMS לערוץ ותגביר בו את הרמקולים שיש לך עכשיו ותקנה אחוריים שים אותם על מגש ואחלה מערכת יש לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי ממליץ על סט קידמי בסיסי (אינפינטי , דוטק , JBL וכו...) - 1000 ש"ח

+

מגבר 4 ערוצים סביר (JBL \ מאק אודיו \ אינפינטי \ מגנט) - 1000 ש"ח

+

סאב (קיקר , רוקפורד \ וי מקס ) - 1000 ש"ח

אמורה לצאת מערכת בכלל לא רעה , שיחסית ל זוג רמקולים פשוטים של פיוניר - יהיה הבדל משעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בשרשור הראשון שלי בפורום הזה נתת תשובה באותו סגנון, הכל לשלילה, ולמה לא ולמה ככה, ותשובה איין!

אולי תתעלה מעל צרות העין שלך?

הבחור שאל לעצה מה ניתן לעשות ב3000 שקל, כולנו יודעים שב3000 אפשר לעשות לא מעט, לא חייבים תמיד את הכי טוב והכי יקר, זה התקציב, מה ניתן להכניס בו. בצורה היעילה והטובה ביותר.

אדוני היקר והנכבד.

לבחור יש רכב מסחרי. מאחר ויש לי ניסיון לא מעט עם רכב שכזה, יכאב לכולנו הלב שאחרי השקעה של 3,000 ש"ח הוא לא ישמע טוב. להרים סאב ברכב שכזה קשה מאוד בגלל המבנה האקוסטי והחלל הגדול של הרכב. לשם כך הוא יזדקק לסאב חזק ומדוייק (אחרת הוא ישמע נביחות....), ולמגבר חזק שירים אותו. וזה אדוני הנכבד - עולה כסף.

האם המטרה של הפורום הזה לגרום לאנשים לזרוק כסף לחינם או להעמיד אותם במקום ולעצור אותם לפני שיעשו השקעה ברכיבים וציוד שאולי ברכבים פרטיים יעשו אחלה עבודה, אבל ברכב שלו זה יהיה בזבוז של כסף ?

כמו שהצעתי לפותח השרשור, עדיף לו לחסוך עוד כמה חודשים, ולשים רכיבים שהוא יהיה מרוצה מהם במיידית ולטווח ארוך.

שים לב אדוני הנכבד לכך שאני לא מגיב כמעט כאן בפורום, אלא רק לדברים שבאמת יוכלו להוות יד מושטת לעזרה עבור אנשים שבאמת זקוקים לה. אין לי ספק שאתה מומחה גדול ממני בתחום האודיו לרכב, אבל ללא ספק עם רכב כמו זה של פותח השרשור אין לך כלל ניסיון - אז עם כל הכבוד - תשמור את ההערות הצולבות שלך לעצמך.

שיהיה שבוע טוב לכולם.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...