Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות-מיפגש צפון

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה מאוד נחמד היו הרבה אנשים חדשים וישנים נכון שלא כולם פתחו את המכסים אבל לאט לאט אחרי זמן מה מי שרצה לישמוע מערכות שמעה וראה עדיין זה לא תצוגת מערכות אלה מיפגש אנשים שחובבים אודיו הם באים לא ליראות בניות אלה לדבר עם אנשים אז אני חושב שלא צריך להיתבאס שלא הראו את בניות...

התמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית.. לא התרשמתי יותר מדי לטובה מהמפגש...

כאחד שהגיע פעם ראשונה למפגש חזרתי קצת לא "מסופק".

מראה ראשוני של אנשים שמסתובבים בקבוצות קטנות של חברים/יושבים על נרגילות ומדברים אחד עם השני..

רוב הרכבים סגורים ורק מספר מועט של רכבים באמת היה פתוח להתרשמות.

מה גם אנשים חדשים כמוני בחיים לא יכולים להכיר אף אחד ללא סימן כלשהו... כלומר אין אפשרות לשייך את הנייק ניים בפורום לפרצופים שרואים במפגש..

הצעה שלי למפגש הבא להדפיס פשוט דף בגדול לשים על הדש בורד את השם והניק ניים מהפורום.

בקיצור אני קצת מאוכזב למרות שבסוף פגשתי כמה אנשים נחמדים בינהם אודיופיל אחד אבל נקווה שיהיה טוב.

נ.ב.

אותי בטח היה קשה לפספס הייתי עם הסקודה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של מפגשים.

מגיעים. שואלים של מי הרכב. ומבקשים לשמוע.

ולגבי להיכר אנשים. יוצאים אידיוט ואמרים אני לדוגמא : סאונדמן. ושמי אלי. מי אתה ומה הכינוי.! וכך מכירים.

כל אני מכיר אנשים.

לפעמים ! לפי המערכת. לפי החתימות. אבל זה נדיר.

ולגבי הרכבים הנעולים. בגלל הגנבות. (היו מספר מקרים של גנבות במפגשים.) לקיקר היה.

למשהוא שאני את שמו לא זוכר גנבו את הפיוניר (ההבלטה) שיש על הרדיו דיסק. מתוך הרכב.

מאצלי היה נסיון של שלט של פיוניר..

וכו. ולכן מראים רק לאדם אחד.. ומגיעים עם רכב נקי ובלי יותר מדי שטויות מקדימה ובבג'ז.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגש ראשון שלי היה נחמד הייתי עם המאזדה לנטיס

עוד מעט אני יעלה את התמונות

שמישהו יכתוב לי בפרטי בבקשה איך להעלות תמונות כמו שצריך ישר לאתר

תודה

HU:pioneer deh4850mp

FRONT: morel pulse 6 components

BACK: morel pulse 6x9

AMP: soundstream lw 4.480

SUB: kicker cvr 10'

AMP: jbl 300.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי (סאונדמן), אמנם לא הייתי במפגש - אבל אי אפשר לעבור אחד אחד ולשאול מה הניק שלו בפורום. :lol:

אני חושב שלשים ניק על הדש/שמשה אחורית זה רעיון נחמד מאוד.

זאת בהנחה שללכת עם תגי שמות מודבקים על החולצה זה די שייך לגן... :D

(בדרך כלל אם הניק שלכם זהה לרכב שלכם [אהמ אהמ :roll: ] אני מניח שאין צורך בזה) . ;)

**עריכה**

עומרון - תעלה ל: www.imageshack.us ותעתיק את הלינק לכאן במקום לטרוח להקטין את כל התמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציאו את זה בעבר.

אבל. צריך להכין משהוא מראש. אני מקווה במפגש הקרוב להביא משהוא כזה. (מדבקות . ולרשום את השם.)

אבל בגלל שיש אנשים (ואני ביניהם) שלא מצליח להגיע בזמן.אז מגיעים גם בשעות כמו 3 ויש אנשים.

אז אני מתכוון במפגש הקרוב להגיע. אני ינסה בזמן. ולהביא מדבקות.

אגב. בקשה. את המפגש מרכז! הקרוב לעשות ביום שישי. כי חבר טוב רוצה לבוא והוא שומר שבת. ואני רוצה להראות את ההתקנה שעשיתי לו ברכב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי הוצאת לי את מילים מפה.... כמו שהוא אמר באים שואלים שומעים לבד עם בעל המערכת ומיתרשמים ומדברים..

יש אנשים שבאים למיפגש שהם לא קשורים הם חושבים שהם באים לתצוגת רכב שאפשר לשבת חופשי ליראות חופשי כול דבר אחר כן אנשים זה לא מעיר ואצבני אלה מיפגש חובבני של מערכות שנישמעות יחסית באופן פרטי לכול אחד שמבקש ומביעה עניין....אז סיבה להיתבאס אלה לשנות גישה ולבואו לדבר..

*** עקב העלה איטית לאתר PIC יקח זמן מה עד שתמונות יעלו....סילחה על ההמתנה ותודה על הסבלנות...

אגב באמת שראגמן הפריח את שמועת הטוויטרים הרצחניים של פוקל המצויידים בסכינים חדות אך אצלו הם בעלי סכינים מפלסטיק שלא עושים נזק לאף אוזן:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר כמו שאמרו כבר שכל אחד ישאיר את תא המטען שלו פתוח למשך כל המיפגש.

מגיעים , פותחים בהתחלה לראות את המערכת \ חידושים וזהו , ואז באמת כל מי שמתעניין יכול לבוא לשאול,

אני בטוח שכל מי שיבקש מחבר פורום לשמוע את המערכת שלו , ישמע אותה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שנהנתם,]היום דווקא הייתי באיזור [אבל ממניעים אחרים] לא יצא לי לקפוץ היות והיום קניתי אוטו..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה התמונות....

בתמונות תיראו מערכות SQ SPL ואת האלפיין החדש של גל דגם 9899 משהוא מטורף בעל צמת RCA ומפז ריח בניחוח של TIME CORIECTION ווניל ממממממממממ להריח ולהיתמסטל...

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=39822E58CC7849BC9E1426C4180AAF50&alid=420218

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הצטרפתי היום למפגש צפון ואני מוכרח להגיד שהיתה אווירה שונה ממפגשי מרכז... היו "קומונות" ובאמת 90% מהרכבים היו סגורים ואנשים לא היו לידם.

מצד שני הייתה נוכחות די גדולה והרבה רכבים, רק חבל כמו שנאמר קודם שאנחנו לא מכירים אחד את השני גם מאחורי הכינויים ורק מאחורי מסך ומקלדת.

עם זאת הספקתי היום לשבת בכמה רכבים ודי נהנתי מכמה מהם, בעיקר מהרכב של שרגאמן (אבנר) שמיישם את התיאוריה שבהשקעה קטנה יחסית ורכיבים טובים ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד, בעיקר אם אותם רכיבים מתאימים אחד לשני ומתאימים לסגנון המוזיקה של הנהג. סחטיקה :wink: .

מהרכב של גיא (MJ01) היתה לי רק טעימה קטנה ולא מספקת. לפי דעתי זה רכב עם פוטנציאל מאוד גדול.

אהבתי גם את הרכב של בוריס (HX2) שגם מוכיח שהכל מתחיל מהתקנה נכונה ובריאה.

לטעמי היה מפגש בסדר גמור עם פוטנציאל גדול שלא מומש היום. בכל אופן אני נהנתי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...