Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 206 1.4 אוטו'<לפני רכישה>.מי בעד?

shay2828
שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

עשיתי חיפוש בפורום לגבי פג'ו 206 1.4 אוטומט.

הבנתי שהגיר האוטומטי של פג'ו לא ממש מציאה גדולה.

רציתי לדעת מאנשים שהתנסו עם רכבים כאלה:

1- מתי מתחילות הבעיות בגיר?

2-כמה עולה לשפץ או להחליף גיר ?

4-צריכת בנזין של הרכב.

5-בעיות אחרות אם יש...

בתודה מראש

שי

נ.ב-יש לי פשוט הצעה לקנות פ'גו שנת 2001 1.4 אוטומט עם 85000 ק"מ.הרכב נראה שמור מאוד.

עם סנרוף ללא מכות או תיקוני צבע.פשוט רכב מדהים.אני פשוט מתלבט בגלל הגיר...האוטו במצב מכני מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קניתי אחת כזאת לפני זמן לא רב,

להלן מספר דברים שנאמרו לי ונבדקו במספר מקורות:

הסאן-רוף מאוד בעייתי, נוזל ברוב המכוניות וכל תיקון קטן בו עולה בסביבות ה2000 שקל לפחות (מה שנאמר לי משני זגגי רכב, ובעל מוסך פג'ו).

המראה המרכזית נורא עדינה- מניסיון אישי, טיפה כוח והיא נשארת אצלך ביד ביחד עם חתיכה מהשמשה.

הגיר ב1.4 אוטומט "מרגיש" חלש ולפעמים יש תחושה שלרכב קשה עם המנוע הנ"ל.

צריכת דלק, אני אוכל לספר לך בעוד כמה ימים.. :-D

אני אישית ממש לא מצטער שקניתי את הרכב הנ"ל, למרות שבאמת שהייתי ממליץ או על מנוע 1.6 אוטומט או על 1.4 ידני..

בהצלחה בקניה..

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...