Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מוכן להסביר לי מדוע מחיר הגולף כלכך גבוה?????

Guest Guy Osherov
שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונית בסך הכל רגילה, קטנה, ולא יודע למה, תמיד חשבתי שהיא במחיר של 80 אלף שקל מקסימום 100 ומשהו אלף לגירסה הספורטיבית ביותר...

שימו לב: :idea:

גולף 1.6 105 כ"ס ידני 119 אלף שקל אנשים!! :!:

גולף 1.6 102 כ"ס אוטומט 128 אלף שקל!!

אותו המפרט רק עם מנוע 2.0 ידני עולה כבר 135 אלף שקל

ומחיר אוטומט עם כל האיבזור (של ה- 2.0) עולה 0 1 2 אלף שקל!!!!!

יש עוד מיליון ואחד תוספות שאפשר להוסיף וחישבתי, והתוספות אם אתה רוצה להוסיף יעלו לך עוד 34 אלף שקל.

גולף ג'יטיאיי 1.8 ידנית 150 כ"ס תאלץ אתכם להיפרד מ-190 אלף שקל :!:

גולף V6 עם מנוע 2.8 204 כ"ס תאלץ אתכם להיפרד מ-226 אלף שקל!! :wink:

ויש עוד הרבה דגמים שונים במחירים משונים ביותר...

אני עדיין לא קולט איך מחיר של מכונית קטנה, יעלה החל מ-119 אלף שקל! וגם אני לא מבין איך המכונית הזאת כלכך נפוצה. אז בסדר, פולקסוגן, אבל כמה כסף צריך לשלם בשביל לקבל את השם הזה!! כולה אוטו קטן! אולי יש כמה דגמים ספורטיביים אבל על מה...לעזעזעל...על מה?!

תקנו אותי אם אני טועה.... :? אתם מסכימים איתי? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין שום הגיון במחיר הגולף, במיוחד עם העובדה שהיא מוחלפת בקרוב.

זהו פשוט שגעון גדלות של צ'מפיון, שלאור הצלחת הגולף כ"מותג" של יוקרה, ממצבת אותו גבוה מבחינת המחיר, ועובדה שאנשים קונים.

הגולף עצמה מכונית טובה, אבל במחיר כזה - זה פשוט מגוחך.

יש לציין שזה לא רק הגולף אלא כל דגמי צ'מפיון - בורה, פאסאט והפולו החדשה. כמו כן גם סיאט וסקודה יקרות יחסית, במיוחד בתור משהו שאמור להיות הגרסה הזולה לפולקסווגן...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מסביר אבל שעם כל המיתון בארץ וכל המצב הכלכלי הקשה אנשים יכולים להרשות לעצמם לרכוש מכונית קטנה, (שד"א באותו המחיר קונים היום גם ג'יפ משפחתי או אפילו היתי הולך על הניסאן פרימרה החדשה) ובמחיר כזה! זה ממש טיפשות! הפאסאט אפילו יותר זולה ממנה!! הפסאט גדולה וחזקה בהרבה מהגולף!

איך? תסבירו לי !! איך?? על מה??

יש הבדל בין הגולף לבין 206 יש הבדל בין גולף לבין סוזוקי איגניס? יש הבדל בין גולף לבין אופל קורסה??

התשובה היא:

לא! :!::!:

דרך אגב, את אותו הדבר אפשר גם להגיד על מרצדס A-CLASS הקטנה שעולה החל מ-200 אלף שקל...אבל אני מבין, מרצדס כאן, מושבי עור, מנוע 2.0 עם 190 כ"ס. זה עוד עולה על הדעת (בגלל השם מרצדס). אבל גולף ממש לא...

אתם לא יודעים איזה עצבים חטפתי שהסתכלתי היום במחירון וראיתי את הגולף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הגולף לבין 206 יש הבדל בין גולף לבין סוזוקי איגניס? יש הבדל בין גולף לבין אופל קורסה??

התשובה היא:

אז זהו, שיש הבדל.

הגולף היא משפחתית קומפקטית, ואילו ה206, הקורסה והאיגניס הן סופר-מיני ולכן ההשוואה לא במקום.

בלי קשר, הגולף יקרה להחריד, אבל לא הגיוני להשוות אותה מול סופר-מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא:

אז זהו, שיש הבדל.

הגולף היא משפחתית קומפקטית, ואילו ה206, הקורסה והאיגניס הן סופר-מיני ולכן ההשוואה לא במקום.

בלי קשר, הגולף יקרה להחריד, אבל לא הגיוני להשוות אותה מול סופר-מיני.

גולף משפחתית קומפקטית??? זה אוטו קטן! לא יותר גדול מ-206 קורסה ואיגניס! הוא קטנטן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ככה זה יהיה ברור:

גולף היא משפחתית קומפקטית, לא סופר-מיני, למרות המרווח הלא מספק מאחור.

אולי גם תביא לי מכות?

אני יודע שנוהגים לומר שהיא משפחתית קומפקטית, אבל לפי דעתי זה טעות...זה אוטו לגמדים...

אני אוהב אמריקאיות גדולות וחזקות (אמנם אוהבות הרבה דלק אבל לא נורא) אני אוהב ביואיק לה סייבר והכי הכי הרבה שברולט קפריס... :!: דעתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר למכות? אתה מתווכח פה סתם על דעתך, שהיא מנוגדת לעובדות.

אין פה טעות וזה לא אוטו לגמדים, הגולף היא משפחתית קומפקטית שבמונחים של היום צפופה ונראית כביכול קטנה, לצד מתחרות כמו ה307 והקורולה שצמחו למימדי ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח אדון אושרוב...אל תרתח...

תראה ,שזה שיש מיתון זה נכון ואין על מה להתווכח....המשק במצב קשה,יש אבטלה ויש מלחמה ועוד מלחמה בפתח (הבנת את הרעיון נכון? ).

עכשיו, למה אנשים מוכנים לשלם כאלו סכומים על מכונית זו או אחרת ....וואלה, אין לי מושג תשאל אותם, אולי יש להם כסף מיותר והם רוצים לבזבזו על מיטב תוצרת גרמניה לפני מותם, אולי הם לא מרגישים את המיתון בעוד אחרים חווים אותו כל יום, באמת שאין לי מושג ות'אמת זה גם לא מעניין אותי. אנשים שיש להם כסף שיעשו איתו מה שהם רוצים, יקנו גולפים ,יאכטות,כלות אוקראיניות או שישרפו אותו באח בתור עצי הסקה.

מה שכן דבר אחד בטוח: " הציבור מטומטם והציבור ישלם..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח אדון אושרוב...אל תרתח...

תראה ,שזה שיש מיתון זה נכון ואין על מה להתווכח....המשק במצב קשה,יש אבטלה ויש מלחמה ועוד מלחמה בפתח (הבנת את הרעיון נכון? ).

עכשיו, למה אנשים מוכנים לשלם כאלו סכומים על מכונית זו או אחרת ....וואלה, אין לי מושג תשאל אותם, אולי יש להם כסף מיותר והם רוצים לבזבזו על מיטב תוצרת גרמניה לפני מותם, אולי הם לא מרגישים את המיתון בעוד אחרים חווים אותו כל יום, באמת שאין לי מושג ות'אמת זה גם לא מעניין אותי. אנשים שיש להם כסף שיעשו איתו מה שהם רוצים, יקנו גולפים ,יאכטות,כלות אוקראיניות או שישרפו אותו באח בתור עצי הסקה.

מה שכן דבר אחד בטוח: " הציבור מטומטם והציבור ישלם..."

אחי אני אוהב תגישה שך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...אולי יש להם כסף מיותר והם רוצים לבזבזו על מיטב תוצרת גרמניה לפני מותם..."

אני רואה שאתה מלא תקווה... :D

בוודאי...אופטימיות זה השם האמצעי שלי :biggrin2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

["]

אולי ככה זה יהיה ברור:

אני יודע שנוהגים לומר שהיא משפחתית קומפקטית, אבל לפי דעתי זה טעות...זה אוטו לגמדים...

אני אוהב אמריקאיות גדולות וחזקות (אמנם אוהבות הרבה דלק אבל לא נורא) אני אוהב ביואיק לה סייבר והכי הכי הרבה שברולט קפריס... :!: דעתי...

גולף הוא רכב יקר אבל אתה רוצה לקנות ביואיק לה סייבר :?: ,

ואגב גולף היא קומפטקית כמו שרועי אבל ונכון שהיא צפופה מאוחר אבל רחוקה להיות רכב לגמדים :!:

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל מילה של גיא. תשמע זה קטע פרופר של פוזה ואם כבר בנושא אז גם האודי A3 1.8

הרגילה שעולה 150 אלף לא בדיוק ממומחרת פרופורציונלית למה שהיא באמת ..... אבל גולף זה ממש מעבר לכל גבול 128 אלף מספיקים לקליאו ספורט כמעט.......

תשמע

בזבוז כסף

ואוטו לצפונים אחושרמוטה....

אבל כשאבא טחון ולא אכפת לא והבת רוצה אוטו פוזה שהנורמה אומרת שנראה טוב ומגניב ( חתיכת קופסה מכוערת לדעתי ) אז קונים אותה ובכמויות

חוץ מזה בנושא..... לא חסרים אנשים שנוהגים בבמו וגולפים ומרצדסים וכו וגרים בחור

בקושי משלמים משכנתא אבל דופקים פוזות על הסביבה....... רק בישראל איך שאומרים

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם האודי A3 1.8

הרגילה שעולה 150 אלף לא בדיוק ממומחרת פרופורציונלית למה שהיא באמת ..... אבל גולף זה ממש מעבר לכל גבול 128 אלף מספיקים לקליאו ספורט כמעט.......

תזכור שהגולף וA3 יושבים על אותה פלטפורמה עם מבחר מנועים כמעט זהה, רמות איבזות וגימור בתא הנוסעים כמעט ולא שונות.

ההבדל היחידי הוא בסמל ככה שבישראל משתלם לקנות לפי הסדר הזה

סיאון לאון

פולווסאגן גולף

אודי A3

דרך אגב ב"ממון" השבוע התפרסמה כתבה שצמפיון יוזילו את מחירי הפולו, גולף, בורה ב1500-5000 שקל.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...