Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלק ממדיד השמן נפל לתוך אגן השמן - מה לעשות?

shlomub
שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקלה מוזרה שקרתה לי היום:

בבואי למדוד שמן ראיתי שחתיכה מהקצה של המדיד העשוי מפלסטיק נשארה תקועה בתוך הצינורית המובילה לאגן השמן ואין אפשרות להוציא את החלק. כמו כן בכל פעם שאני מחזיר את מדיד השמן למקום הוא מכניס את החתיכה הזאת עוד יותר עמוק פנימה. והכי גרוע - אי אפשר לבדוק יותר שמן, כי בכל פעם שמוציאים את המדיד הוא משתפשף בחלק התקוע.

השאלה היא אם יש סכנה למנוע אם החלקיק הזה יפול בסופו של דבר לתוך האגן (כרגע הוא עדיין תקוע) , ובכלל, איך פותרים את המצב?

הרכב הוא סיטרואן סקסו 97. תודה מראש למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להוציא את החלק מהפלסטיק ,עם חוט ברזל דק,מכופף קצת בקצה ,אולי זה יצליח . ובקשר לשאלתך עם זה יפגע במנוע? עדיף שזה לא ימצא באגן השמן, למרות שיש מסנן גס בכניסה למשאבה. בהצלחה.(ולא הבנתי עם החלק נפל לאגן או לא .הוא שהוא תקוע במעבר של המדיד)

ח חי חיפ חיפו חיפושי חיפושית שלי שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרק את הצינור של המדיד שמן מאגם השמן, וזאת אחרי שאתה קונה מדיד שמן חדש ותרכיב מדיד שמן חדש

ואל תגיע למצב שה"פלסטיק" יפול לאגן השמן כי אז תצטרך לפרק אגן שמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ולא הבנתי עם החלק נפל לאגן או לא .הוא שהוא תקוע במעבר של המדיד)

לא שמתה לב לזה:

תקלה מוזרה שקרתה לי היום:

בבואי למדוד שמן ראיתי שחתיכה מהקצה של המדיד העשוי מפלסטיק נשארה תקועה+ בתוך הצינורית המובילה לאגן השמן.

(כרגע הוא עדיין תקוע) , ובכלל, איך פותרים את המצב?

תנסה עם פינצטה או איזה ברזל ממש דק.

יש רווח בכלל?

רבנו רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתה לב לזה:

תנסה עם פינצטה או איזה ברזל ממש דק.

יש רווח בכלל?

תקרא את הכותרת! ואז תבין

ח חי חיפ חיפו חיפושי חיפושית שלי שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לי בעבר ב106 שלי,אחרי כמה ימים בדקתי שמן שהחתיכה שנשרה מהמדיד נדבקה למדיד עצמו בחלקו האמצעי,ואז בעצם החלפתי למדיד חדש..

אולי זה יקרה גם אצלך..(-:

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את הכותרת! ואז תבין
שטויות טווינגו גם אם אחד מאתנו טועה בקטנה,אנו מנסים לעזור!

הייתה צריך להסיק מהמשך ההודעה שלו ,שהחתיכה שבפנים כמעט נפלה!

(אני בטוח שהוא פירש את זה כך).

שלמה אני מקווה שזה יגמר בטוב, עשה טלפון למוסך!

רבנו רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים והרוצים לעזור:

אז ככה - המדיד של הסקסו יש לו מיני קצה מפלסטיק צהוב שהוא הידית שאיתה מושכים את המדיד.

למיטב ידיעתי זהו מדיד הזהה למדידים בפזו 106 ו205. ההבדל הוא שבסקסו המדיד עובר דרך צינור צר ומכופף ממתכת עד שהוא מגיע לאגן.

חלק מהקצה הזה נשבר ונפל לתוך הצינור המתכתי המכופף שמוביל לתוך האגן. כרגע - וזאת בוודאות - הוא תקוע באותו מקום ככה שאין שום אפשרות לחלץ אותו החוצה - בגלל שקוטר הצינור כקוטר המדיד, וגם כי כל העסק בזווית של כמעט 90 מעלות. וכמו כן כל משיכה או החזרה של המדיד למקום גם מעמיקה את החתיכה עוד יותר פנימה.

השאלה היא מה יקרה כשחתיכת הפלסטיק הזאת תיפול בסוף לתוך האגן והאם זה מסוכן למנוע. וכמו כן האם בגלל דבר כזה טיפשי אני צריך ללכת למוסך שיפרקו לי את האגן ולהנזק בכמה מאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בית המדיד הזה מתפרק מהבלוק במשיכה,אם אתה ממש רוצה להוציא אותו תפרק את בית המדיד ותנקה אותו טוב טוב עם לחץ מים שהחתיכה תיצא.

אין צורך לפרק אגן שמן..!

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר בדיוק ב 205.

בשלב מסויים הפלסטיק נמס ונדבק על המדיד, וגירדתי אותו.

יכול להיות שחלק נפל לבפנים, אבל זה חומר נמס ולא נראה לי שיגרמו נזקים.

הנדסה צרפתית משובחת.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זקוק לידידינו Mr Fingers :lol:

אכן. יעיל מאוד כשתשכח בשלב מסוים את המפתחות בתוך האוטו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...