Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להחליף צמיגים או לא להחליף?

איביטורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב שלי נמצאים צמיגים של שנת 02 סה"כ 4 שנים על הכביש.

הצמיגים במצב כמו חדש רק יש שחיקה קצת בקצוות הצמיג.

מדובר בשתיים קדמיים של FALKEN ZE-512 ואחוריים של TOYO T1R.

אבא שלי מציע שלא אחליף צמיגים כי סתם בזבוז של כסף ואפשר "לסחוב" עם הצמיגים האלה עוד כמה חודשים.

כרגע אין ביכולתי להשקיע בצמיגים מעל 1200 שקל מה שאומר שאצטרך להסתפק בצמיגים בינוניים ואני לא ממש מעוניין בכך...

האם כדאי להמשיך לנסוע איתם במשך עוד כמה חודשים (הנסיעות הם של 7 ק"מ בכל בוקר ובסופ"ש 50 ק"מ).

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא החלפת צמיגים, במשך כמה שנים, אפילו אם אתה לא רואה

סימני שחיקה עלהם, כדאי להחליפם.

הצמיגים כבר עייפים ויבשים, ולכן לא עושים את תפקידם כראוי.

היום אתה יכול למצוא 4 צמיגים טובים ב 1200 שח.

תחליף את הצמיגים, ותגיד לאבא שלך, שבצמיגים לא חוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהצמיגים 4 שנים על הרכב,

במיוחד לא על רכב טורבו שכל יציאה מהמקום מורידה שכבה יפה מהצמיג,

ואתה אומר שהם במצב טוב. בתקציב שלך למידה של האיביזה שזה 195.45.16 אין לדעתי צמיג נורמלי במחיר שהקצתה אני אומר שתחכה קצת שיהיה לך כסף ותקנה צמיג נורמלי על צמיגים לא מתפשרים,

אל תשתולל עם הצמיגים האלה בנתים עד להחלפתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחוקרי התאונה יסבירו לאבא שלך שהרכב איבד שליטה בגלל צמיד שלא היה תקין אבא שלך יתפוס את הראש ולא יבין למה הוא עשה טעות כזאת וחסך בבטיחות של הבן שלו.

הדרך היחידה למנוע את זה היא להסביר לו שיש דברים שלא חוסכים בהם וזה בטיחות בפרט צמידים במיוחד באוטו טורבו שלא נוסעים בו לאט בסיבובים שבגלל צמיג עם תפקוד לקוי אתה יכול לגרום לעצמך לאסון.

וצמיג בן 4 שנים של חברה כמו פאלקן(לא מזלזל בחברה אבל יש טובות יותר) נראה לי סכנה בטיחותית.

אל תחסוך בקטע הזה תקנה צמיגים טובים ומייד .

ואם אבא שלך לא מוכן לממן את זה אז תוציא את זה מכספך. החיים שלך והבטיחות שלך שווים כל אגורה.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ 4 שנים על הכביש.

הצמיגים במצב כמו חדש רק יש שחיקה קצת בקצוות הצמיג.

.

אם הצמיגים במצב כמו חדש, והם לא בני יותר מ 5 , אז בעקרון אבא שלך צודק.

אני הייתי מחכה לטסט , או כמו שאמרו פה , לחורף ואז מחליף.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתהיו בעניין, בפולו שהייתה להורים שלי היא עברה פעמיים טסט עם צמיגים יבשים אבא שלי נסע שנתיים ככה וזו סכנה בטיחותית! עד שלמזלי אחד הצמיגים קיבל מכה ונהיתה לו בועה ואז הוא היה חייב לקנות צמיגים חדשים.

עריכה: תראה לו מה קורה שצמיג מתפוצץ, אפילו אם הוא אחורי. תראה לו את הסרטון של טיף נידאל מהילוך חמישי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=76162

אחרי שאבא שלי ראה את זה הוא חשב אחרת. ותבין שמי שנוהג כאן (בתכנית) זה נהג פורמולה לשעבר לא "סתם" אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אם הוא אחורי?

במיוחד אם הוא אחורי!!!

תמיד הצמיגים החדשים יורכבו על הסרן האחורי כיוון שאם צמיג קדמי יתפוצץ אולי עוד יהיה לך שמץ של אחיזה או יכולת כיוון לרכב, אם האחורי יתפוצץ תכניס דיסק של התיקון הכללי ותתחיל להתפלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צמיג אחורי מתפוצץ באמצע נסיעה, הסיכוי לצאת מזה הוא לא גדול, הרכב מסתחרר ושלא נדע, אין לך הגה.

אני הייתי מחליף, צמיגים 4 שנים על הכביש,אפילו שנראים חדשים, אולי תוכל למשוך איתם עוד חודשיים שלושה, אבל מה זה ייתן לך?! סה"כ תדחה את ההחלפה הבאה בעוד כמה שנים בחודשיים שלושה, לפי דעתי אין לזה משמעות, אני שונה לדחות דברים, אם צריך להחליף אז מחליפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההסבר של הבעיה לא מדויק!

או שתצרף תמונות של צמיגים ואנשים יבחנו לפי הסדקים של הצמיג

או גש לפנג'ריה שאתה סומך על בעליה!

יתכן והרכב חנה רוב שזמן בצל ואין סדקים בצמיגים,

ואולי הם שחוקים מדי בצדדים בגלל לחץ אוויר לא תקין או פרונט לקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההסבר של הבעיה לא מדויק!

או שתצרף תמונות של צמיגים ואנשים יבחנו לפי הסדקים של הצמיג

.

זה לא ממש משנה, צמיג ישן מאבד מהתכונות שלו גם אם חיצונית הוא נראה בסדר.

פותח השרשור, תחליף צמיגים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צמיג אחורי מתפוצץ באמצע נסיעה, הסיכוי לצאת מזה הוא לא גדול, הרכב מסתחרר ושלא נדע, אין לך הגה.

אני הייתי מחליף, צמיגים 4 שנים על הכביש,אפילו שנראים חדשים, אולי תוכל למשוך איתם עוד חודשיים שלושה, אבל מה זה ייתן לך?! סה"כ תדחה את ההחלפה הבאה בעוד כמה שנים בחודשיים שלושה, לפי דעתי אין לזה משמעות, אני שונה לדחות דברים, אם צריך להחליף אז מחליפים.

ההצעה למשוך עוד חודש היא כדי לחסוך לצמיג החדש חודש של טיגון בשמש, שמאיץ את ההתייבשות מאוד.

ואכן ההבדל באחיזה בין צמיגים בני 4 לצמיגים חדשים מאוד מאוד משמעותי, שמים לב לזה רק אחרי ההחלפה כי לפניה אתה מתרגל לאט לאט לאחיזה ההולכת ויורדת.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה למשוך עוד חודש היא כדי לחסוך לצמיג החדש חודש של טיגון בשמש, שמאיץ את ההתייבשות מאוד.

ואכן ההבדל באחיזה בין צמיגים בני 4 לצמיגים חדשים מאוד מאוד משמעותי, שמים לב לזה רק אחרי ההחלפה כי לפניה אתה מתרגל לאט לאט לאחיזה ההולכת ויורדת.

נשמע דיי הגיוני.

בכל אופן החלטתי לחכות קמעה (סוף הקיץ) ולהחליף לצמיגים מסוג טוב.

רק אני מקווה שלאנטון יהיה מה להציע לי.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי באתרים הרבעיה היחידה שהוא יכול לקנות בתקציב של 1200 הם צמיגי gt

הרכ שלו אני מאמין זה איביזה טורבו אז המידה שלו 195.45.16

קשה לקרוא לצמיגים הזולים של GT צמיגים טובים... למעשה, גם רק צמיגים קשה לקרוא להם. הם עגולים, שחורים, ויש להם חריצים נחמדים כמו לצמיגים אמיתיים, אבל פה בערך נגמר הדימיון.

עד שלא נסעתי על צמיגי GT CHAMPIRO-70 לא הבנתי כמה צמיג יכול לשנות.

מצד שני, אם בא לך לבדוק איך ה-ABS עובד בבלימה מ-10 קמ"ש, אתה מוזמן...

לרכב רציני, ועוד טורבו, לא קונים GT, אליאנס ושאר צמיגי הזבל חסר השם. כמו שכבר אמרו פה לפני - בצמיגים לא חוסכים.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...