Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר פתוח ב HONDA CIVIC SR 1.6 1998?

kwon
שימו לב! השרשור הזה בן 6452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לעשות טיפול 120000 ק"מ ולא יודע מה לעשות לשים פילטר אוויר רגיל או פתוח. יש לי פילטר פתוח של A.K.A. ואני צריך לקנות רק ארקת הרכבה ב250 ש"ח. אז מה יתן לי פילטר פתוח?

Seat Leon ST 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לעשות טיפול 120000 ק"מ ולא יודע מה לעשות לשים פילטר אוויר רגיל או פתוח. יש לי פילטר פתוח של A.K.A. ואני צריך לקנות רק ארקת הרכבה ב250 ש"ח. אז מה יתן לי פילטר פתוח?
פילטר פתוח יתן לך רק רעש, ויש כאלה שאומרים שאפילו יהיה נפילה קטנה בכוח.

והצינור שמחבר לא אמור לעלות יותר מ 150

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר פתוח יתן לך רק רעש, ויש כאלה שאומרים שאפילו יהיה נפילה קטנה בכוח.

והצינור שמחבר לא אמור לעלות יותר מ 150

לפני שאתה מעז לפתוח את הפה שלך ורושם שטיות שמבלבלות אנשים עם השקרים האלה שה' רק יודע

מאיפה אפשר להביא שקר טיפשי כזה תעשה חיפוש טוב טוב לבסס את הדברים שלך על סמך תוצאות

כי אתה סתם פוגע באנשים בסופו של דבר.

לעינינו: פילטר אוויר פתוח נותן כניסת אוויר חלקה וטובה יותר במעט, האפקט שלו הוא בעצם תגובת מצערת

טובה יותר עם צליל נעים לאוזן ותוספת כוח מזערית

במידה והיה לך טורבו למנוע האפקט היה טוב בהרבה יותר בעת החלפה של פילטר רגיל לפילטר פתוח

נ.ב.

באיזה רכב מדובר אולי אני יכול לעזור לך להרכיב את הפילטר.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מעז לפתוח את הפה שלך ורושם שטיות שמבלבלות אנשים עם השקרים האלה שה' רק יודע

מאיפה אפשר להביא שקר טיפשי כזה תעשה חיפוש טוב טוב לבסס את הדברים שלך על סמך תוצאות

לעינינו: פילטר אוויר פתוח נותן כניסת אוויר חלקה וטובה יותר במעט, האפקט שלו הוא בעצם תגובת מצערת

במידה והיה לך טורבו למנוע האפקט היה טוב בהרבה יותר בעת החלפה של פילטר רגיל לפילטר פתוח

נ.ב.

אתה חוצפן ברמות שלא ניתן לתאר בכלל !

גם אם אתה צודק בטענותייך, מי אתה בכלל שאתה מרגיש כל כך חופשי לתקוף בכזאת צורה מישהו שניסה לעזור לפותח השרשור ?!

לפותח השרשור:

אם מדובר אך ורק בהחלפה של פילטר האויר ללא החלפה של חלקים נוספים במערכת הפליטה\יניקה, ככל הנראה לא תרגיש שום הבדל מבחינת התנהגות המנוע, וגם אם יהיה הבדל כלשהו הוא יהיה זניח עד בלתי מורגש.

אם סאונד מנוע "באסי" עושה לך את זה, אחלה, לך על זה, פילטר פתוח מעניק למנוע צליל יפה, אבל במישור הביצועים אל תצפה שהרכב יתחיל לחרוך אספלט כי ייתכן שלא תרגיש כל הבדל.

צריך להבין שהשיפור שפילטר פתוח אמור להביא,בא לידי ביטוי בעיקר כאשר מתבצעים שיפורים גם בפליטת הגזים,כי לא יעזור יותר מדי אם המנוע יוכל לינוק אויר בצורה טובה אבל יש בעייה בפליטת הגזים, לכן בדרך כלל ההמלצה היא לשים פילטר פתוח כחלק משיפור "מערכת הנשימה",שאומר גם טיפול במערכת הפליטה (סעפת,צנרת,דוד וכו'....).

לי אישית היה מותקן פילטר פתוח ברכב,במשך תקופה ארוכה, כרגע אני כבר תקופה ארוכה עם הפילטר המקורי ואני יכול להעיד שהאוטו נוסע אותו דבר בדיוק, רק הסאונד קצת השתנה.

שבוע טוב

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

אני אפילו לא יגיב לדיבור המסריח הזה...

הפילטר נותנן כניסת אויר טובה יותר נכון אבל כמו שאמרו מקודם אם אתה לא משפר שום דבר אחר חוץ מרעש יפה הוא לא ייתן לך כלום...

המידע הזה מניסיון. יש לי הונדה סיוויק ואני מדבר מנסיון גם אני שמתי פילטר. וחוץ מרעש זה לא נותן כלום.

ולפני שאתה הולך לאנשים ש"יעזרו" לך להתקין תבדוק שאין לו איזה אינטרס אישי אולי עוד יבקשו ממך תשלום בסוף

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לשים לב לאיזור ההתקנה!

רוב האנשים לא מתייחסים לנתון זה וגורמים למנוע לינוק אוויר יותר חם (תא מנוע).

לדעתי בכל מקרה עדיף RAM AIR.

רוב הקיטים הנמכרים היום נותנים אפקט טוב של עקרון ווטורי (מהירות גבוהה יותר של זרימת אויר לסעפת יניקה) מה שנותן בסופו של דבר נצילות תרמית קצת יותר גבוהה במנוע.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבקש את הסליחה של אף אחד וגם לא מתכוון להתנצל הבחור בטעה את פותח השירשור

בלי לדעת בכלל על מה הוא מדבר בלי הוכחות בלי ידע על הנושא ואני אמור להיות נחמד

שלא יפתור תרגילים בכפל אם הוא לא יודע בכלל חשבון!

ולכל מי ששכח פילטר אוויר נותן בעיקר תגובת מצערת חדה ומהירה יותר מאשר תוספת כוח

וגם חשוב מאוד המיקום ע''מ שהמנוע לא ישאב אוויר חם

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבקש את הסליחה של אף אחד וגם לא מתכוון להתנצל הבחור בטעה את פותח השירשור

בלי לדעת בכלל על מה הוא מדבר בלי הוכחות בלי ידע על הנושא ואני אמור להיות נחמד

שלא יפתור תרגילים בכפל אם הוא לא יודע בכלל חשבון!

ולכל מי ששכח פילטר אוויר נותן בעיקר תגובת מצערת חדה ומהירה יותר מאשר תוספת כוח

וגם חשוב מאוד המיקום ע''מ שהמנוע לא ישאב אוויר חם

בלה בלה בלה תעשה חמוצים מי צריך את הסליחה שלך

אני לא צריך הוכחות אני מדבר מנסיון! ובדקתי את הנושא הרבה לפני ששמתי את הפילטר.

להיות נחמד הייתי מציע לך בכל מקרה חבל על הלחץ דם שלך. שלא תקבל התקף לב בגיל 30 חס וחלילה...

חוץ מלגבי המיקום של הפילטר, שבאמת כדי שיקבל אויר קר, אני לא מומחה אבל אתה מדבר שטויות.

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לסיוויק 97 עם פילטר פתוח אני יכול להגיד שאין הבדל במהירות ואין תגובת דוושה יותר חדה ואין נעליים.

אותו דבר בלי לבלבל את השכל יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...