Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות מעצבנת באוטו, ומשהו לגבי מוסך ליטל...

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים אני נכנס לרכב, ומגלה שלולית בתוך תא הנוסעים. מסתבר שהרדיאטור הפנימי (זה של החימום) התפוצץ, וכל מי הרדיאטור נכנסו פנימה. למחרת בבוקר האוטו (פיג'ו 405) התייצב במוסך ליטל לטיפול בבעיה. אם האוטו כבר שם, אמרתי לעצמי, נבדוק גם את בעיית ההתחממות שיש לי באוטו. מה שעשו בליטל זה לנתק את הרדיאטור הפנימי (צעד חכם?). בקשר לבעיית ההתחממות - הם החליפו מי רדיאטור (שנכנסו לתוך האוטו), ושמו תוסף לשמן של BG (כעסתי על כך מאוד - אבא שלי לקח את האוטו לתיקון, דבר כזה לא היה קורה בהשגחתי). עכשיו התחילו הצרות - בנסיעה במהירויות עירוניות האוטו עובר את קו ה 90 מעלות לא בהרבה, אבל כשמגיעים למהירויות בינעירוניות, מד הטמפ' מגיע ל 100 בקלות - דבר שלא צריך לקרות בעקבות קירור האוויר (גם בלילה כשהאויר קר המצב כזה). מה יכולה להיות הבעיה, ומה הדרך לתקנה? תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש, מוכרת לי הבעיה.... כבר היגעתי למצבים שהרכב מודיע לי

STOP, בגלל התחממות מעל 100 מעלות

לא נעים, אני עכשיו מנסה לפתור את הבעיה שלב שלב על פי הדרכה של איציק (שוב תודה איציק!! :p )

צור איתי קשר באיי סי קיו או במסנג'ר (אם אין אז הודעות פרטיות)

אנחנו באותה סירה אירופאית לא אמינה :(

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתוק מע' החימום ברכב

(1)יהיה לך קר בחורף.

(2)אין אפשרות יעילה להפשרת אדים משמשת חזית בחורף.

(3)הבעיה לא נפתרה רק ניטרלו אותה.

(4)לא חוקי-מהסיבה של (2).

התחממות רכב

(1)להחליף תרמוסטט.

(2)להחליף יוניט פתיחת מאוורר.

(3)לבדוק מנוע מאוורר.

(4)לנקות את מעברי האוויר ברדיאטור.

(5)להחליף מכסה רדיאטור.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה אני רק עם הניק שלי :lol:

לעמית: אני לא מאמין שיש בעיה במאווררים, שכן ככל שהמהירות עולה יש התחממות גדולה יותר (ופחות יש צורך במאווררים). בליטל אמרו שיתכן שצריך "להעביר" את הרדיאטור ניקוי אבנית יסודי... לא נשמע לי ממש יעיל, אבל ברור לי שמשהו במערכת זרימת נוזל הרדיאטור פגום. בקשר לחימום - העלת נקודות טובות, אך בליטל דרשו כ 1000 מרשרשין עבור רדיאטור פנימי חלופי (שלא נדבר על מקורי), ואם אפשר להסתדר בלי, למה לא? (ססמת המכוניות הצרפתיות :?:wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 שח לרדיאטור תחליפי ?

אני קניתי לחבר עם 306 רדיאטור פנימי באיזה 400 שח, איך יכול להיות שתחליפי יעלה 1000 שח ל 405 (שההבדלים בינהן לא היסטריים בכלל) :?:

אגב, יובל, החלפת את הפנסים ??

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים בערך החלפתי רדיאטור פנימי בפיג'ו 205.

הרדיאטור נקנה והורכב אצל דני - החשמלאי של מוסך ינוע (מורשה פיג'ו בזמנו) בהרצליה.

מחיר כולל: חלק + עבודה היה בסביבות 400 ש"ח.

שווה לקבל הצעת מחיר ממנו.

מוסך ינוע כבר לא שם, אבל סדנת החשמל נשארה.

ברחוב הרב קוק בהרצליה (המשך שדרות שבעת הכוכבים) - מול תחנת הדלק פז - (אבו-חאלד).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, החלפתי, פתאום יש לי תאורה יוצאת מהאוטו, מדהים :D

את הכיוון עוד לא עשיתי בצורה טובה מספיק, אני אקפוץ לחשמלאי צריך להיות להם מכשיר לכיוון אופטימלי (כמו זה בטסטים לא?), בגלל שאני כבר מכיר את החשמלאי מספיק טוב (מעניין למה באמת....... אירופאית לא אמינה) אני מנחש שזה יהיה חינם

אגב, היום תוך כדי פירוק הרכב שמתי לב לחוט שנקרע כתוצאה מהתכתשות עם המאווררים

(2 נגד 1, כאילו שהיה לו סיכוי), אולי זה יעזור משהו. אבל אני בטוח ש-2 המאווררים עבדו בזמן נסיעה

בכל מקרה מחר כנראה אני מחליף את הגומיית הגה (200 ש"ח נורמלי?, הוא טוען שהגומיה 20 והשאר עבודה), והצינור הנפוח.... אותו אני כנראה אחליף לבד זה לא נראה לי מסובך

ושוב תודה לך :lol:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ויש אויר בתוך מערכת הקרור.

פתח את מכסה הרדיאטור ותן למנוע לעבוד כ10 דקות כשהמכסה פתוח.

אם יש אויר במערכת יהיו בועות אויר ומיים יגלשו החוצה מהרדיאטור.

לאחר הפעולה תוסיף נוזל קרור לכמות שצריכה להיות ברדיאטור.

כמו כן בדוק אם המאוורר של הרדיאטור נכנס לפעולה בזמן.

יתכן והוא נכנס מאוחר מידי. בדיקת החישן יכולה להתבצע עם מד התנגדות (אומטר).

התנגדות החישן משתנה בתלות בטמפרטורה.

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יובל, החלפת את הפנסים ??

איציק

אני ניסיתי לנקות את הפנסים ב-BX לפני יומיים.לא הלכתי בשיטה של להכניס סמרטוט בעבודת נמלים ,אל פשוט בכח.כיוון שבפנסים הישנים העדשה מזכוכית ,מברג קטן הפריד בין הפנס לעדשה ו- VOUIS LA ! הפנס מול העיניים,נגיש וקל.קו המחשבה היה לסגור אותו אח"כ עם סיליקון - זה עובד כמו חדש ,אפילו יותר טוב.

הבעייה היחידה היא שעם הפתיחה גיליתי שכל הציפוי מג'וייף לגמרי. סימני מים וכו' (לדעתי כיוון שבמשך השנים הגוניות המגינות על הנורה נעלמו , ואז ,כל שטיפת מנוע נכנסו נוזלים.

כיוון שאלו מטבעם חומרים מאכלים לציפוי הזה (נפט במקרה הטוב),הרי הם פשוט השאירו עקבות על הרפלקטורים והציפוי המבריק נעלם. האבק דווקא נעלם יפה מאוד (מים וסבון) ,אבל בכל זאת הציפוי דפוק לגמרי.

עכשיו - ביררתי במקום אחד - 175 ש"ח לפנס .

אני אבדוק בעוד שני מקומות (פירוקיות OUT OF THE QUESTION , לא הולך לזרוק כסף על משהו בלתי ברור) - ז'אן וVALEO (יצחק שדה ,פינת טברסקי).

מישהו מכיר עוד מקום ששווה לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין המקורי (VALEO) לתחליפי נע באיזור העשרות שקלים - שווה ללכת על המקורי.

שמר, תעדכן אותי במחירים של ז'אן וכד' (לפני שאתה קונה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, כשאני ביררתי אצל ז'אן לפיז'ו זה עלה כ-360 היחידה.... מקורית כמובן

80 שקלים חדשים יותר ממה שאיציק מצא בשבילי, אני מניח שגם אצלך זה יהיה יקר משמעותית אצל ז'אן

אבל איך הגעת ל-175, מה פנסים של סיטרואן יותר זולים? לא פייר :(

אגב, כשאני ניסיתי לנקות את הפנסים ברגע שהעברתי את הסמרטוט על הרפלקטור הוא התחיל להתקלף....

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לז'אן יש את היתרונות והחסרונות שלו.

מצד אחד - יש לו הכל

מצד שני - הוא לפעמים תוקע מחירים שרק השם ישמור אותנו מהם.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...