Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם הראשונה שאני קונה רכב והפעם השלישית שננעל לי שרשור כי אני מתעלם מכללי הפורום

יונתן מלכה
שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה אני כבר ממש לא יודע מה לעשות. בהתחלה אמרתי אני יקנה פונטו אח"כ אמרתי קליאו אבל התחרטתי ועכשיו אני חושב על דייטסו סריון או מזדה 323 סדאן.

זו הפעם הראשונה שאני קונה רכב והייתי רוצה שזה יהיה הכי מוצלח.

אז ככה אני צריך רכב שלא זולל הרבה דלק ואמין.

אם משהו יכול לתת לי קצת פרטים טכניים על המאזדה ועל הדייהטסו( אני מדבר על מנוע סדר גודל של 1200-1600) כמו צריכת דלק,רמת ביצועים וכו' כמו כן אם למשהו יש עבר עם אחד הרכבים האלו הייתי שמח לשמוע איך היה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

טוב אז ככה אני כבר ממש לא יודע מה לעשות. בהתחלה אמרתי אני יקנה פונטו אח"כ אמרתי קליאו אבל התחרטתי ועכשיו אני חושב על דייטסו סריון או מזדה 323 סדאן.

זו הפעם הראשונה שאני קונה רכב והייתי רוצה שזה יהיה הכי מוצלח.

אז ככה אני צריך רכב שלא זולל הרבה דלק ואמין.

אם משהו יכול לתת לי קצת פרטים טכניים על המאזדה ועל הדייהטסו( אני מדבר על מנוע סדר גודל של 1200-1600) כמו צריכת דלק,רמת ביצועים וכו' כמו כן אם למשהו יש עבר עם אחד הרכבים האלו הייתי שמח לשמוע איך היה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שהייתי ממליץ לך להחליף את הכותרת..

מה הדרישות שלך מהרכב - חוץ מאמין וחסכוני בדלק.

אתה צריך רכב גדול? קטן? האצ'בק? ידני? שנתונים מסויימים?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכותרת הייתי בטוח שאתה צריך יעוץ בעניני בנות. כדאי שתשנה את הכותרת.

כדאי גם שתציין את התקציב שלך, ואת הדרישות מהרכב: אוטומט או ידני? מיני או משפחתי? מה עוד חשוב לך באוטו חוץ מאמינות?

אסף

נ.ב. דני הקדים אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...