Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירים של רכבים בקנדה לעומת מחירים בארץ

Eviatar
שימו לב! השרשור הזה בן 6455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני והורי מתכננים לעבור בקרוב לקנדה.

אחד הדברים שהכי מעניינים אותי בחיים זה מכוניות.

אני מעוניין לדעת בבקשה איך זה לתחזק שם מכוניות לעומת הארץ?

ובנוסף התמורה לכסף שם?

לדוגמא לפי המחירון נגיד הפיאט טמפרה שלי שווה עכשיו 15.5 אלף ש"ח אם להמיר לדולר זה יוצא משהו כמו 3200 דולר.

ניתן לקנות משהו ברמה של הטמפרה+ בסכום הזה או שזה יהיה איזה גרוטאה בהתיחס למחירונים

תודה מראש

וסליחה על ריבוי השאלות

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי קנדה. אבל בכל העולם (כמעט) מחירי הרכבים הרבה הרבה יותר זולים מבארץ. רק אצלנו לוקחים על כל רכב מיסים מטורפים.

מה שכן, הייתה איזו כתבה באוטו (באתר האינטרנט) שמראה שמחירי המוסכים באנגליה הרבה יותר יקרה מבארץ, בניגוד למחירי המכוניות שזולות שם יחסית אלינו. אני חושב צריך להתייחס לזה בעירבון מוגבל, כי אני ראיתי מוסכים באנגליה וגם בארצות אירופה, והם בכלל לא בליגה של ישראל. המוסכים שמה מקצועיים, מסודרים, הכל מתקתק כמו שעון שוויצרי (או אנגלי?!) ולא תיתקל שמה בחאפריות.

כך שבסופו של דבר, נראה לי שזה שווה את הכסף.

אמנם לא הייתי בקנדה, אבל בארה"ב אני יודע שהמכוניות הרבה יותר זולות, וקנדה לא שונה כ"כ מארה"ב.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה- נגיד יש לך תקציב לאוטו חדש 20 אלף דולר- פה אתה יכול לקנות סוזקי עקומה ...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959#post1011959

בקנדה ב20 אלף אתה יכול לקנות אאודי A3 חדשה!! כן כן חדשה!! מחירי הדלק שם כדולר לליטר...

חבר שלי חזר לפני שבועיים מארה"ב הוא סיפר שמאזדה זה אוטו (תסלחו על הביטוי) של שחורים ועניים ושכל סבתא נוסעת על ביואיק...

עכשיו תראה זה אתה טס אני לא יהיה מתנחל שיצעק לך יא בוגד אני יהיה כנה איתך ויגיד לך מזל..

זה צעד מבורך אני הבא בתור מהסיבה שהירשזון מחפש פראיירים כמונו שקונים מכוניות זולות במחירים מופקעים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3294376,00.html

תראה מה זה אין אפילו רכב נורמלי אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מתייחס כרגע לטולה רייד,

התשובה נכתבה על סמך הידע של בן דודי, שגר כל חייו בארה"ב ועכשיו הוא בישראל לחופשה,פה לידי.

1) מאזדה זה רכב שכולם קונים שם בלי קשר לשחורים, עניים, בורגנים ומה שאתה לא רוצה(הוא אמר ששחורים ועניים שם לא קונים בכלל מאזדה),והם דיי אוהבים את מאזדה זה בקשר למשפט האחרון שלך "תראה מה זה אין אפילו רכב נורמלי אחד", ושם הוא נחשב לרכב טוב ואמין שקונים דיי הרבה לאחרונה במיוחד את 3.

2)"כמונו שקונים מכוניות זולות במחירים מופקעים"-בקשר לזה, כשאמרתי לו את המחירים הוא פשוט לא האמין כמעט התעלף כששמע את המחירים המופקעים פה, כנ"ל דלק.

3)ואחרון. "אין אפילו רכב נורמלי אחד"- כשאנחנו מטיילים בחוץ הוא שואל אותי-"למה יש לכם כאלה מכוניות מצחיקות,מה זה האריה העומד הזה איך קוראים לו?(פיג'ו),ומעויין(רנו), ומה זה פיאט?" הקיצר הבנתם לאן אני חותר.

לילה טוב.

Lancia Delta 1.8 200HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בקנדה לא ממזמן, היה לי קצת זמן והסתכלתי קצת בסוכנויות רכב וממה שהספקתי לראות רכבים אירופאיים עולים שם משמעותית פחות מבארץ משהו כמו הפרשים של 30-50(!!) אחוז.

בקשר למחירי אחזקה ועלויות נלוות, הדלק שם זול יותר גם כן משמעותית מבארץ מחירי אחזקה ושעת מוסך לא יצא לי לבדוק אני מעריך שזה מאוד תלוי בייבואן הספציפי ומאיפה הרכב מגיע.

כמו כן כדי לציין שלקנדה יש הסכם רכש עם ארה"ב ככה שמכוניות שמגיעות מארה"ב לקנדה לא צריך לשלם עליהם מס.

כמובן גם כן שהשוק של הרכבים החדשים (המחירים כלומר) משפיעים ישירות על עלות רכבים יד .

שנייה. אל תצפה לקבל רכב חדש במחיר שתקבל על הטמפרה אבל תוכל לרכוש רכב משנתון

חדש יותר בהחלט עם אותו הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מתייחס כרגע לטולה רייד,

התשובה נכתבה על סמך הידע של בן דודי, שגר כל חייו בארה"ב ועכשיו הוא בישראל לחופשה,פה לידי.

1) מאזדה זה רכב שכולם קונים שם בלי קשר לשחורים, עניים, בורגנים ומה שאתה לא רוצה(הוא אמר ששחורים ועניים שם לא קונים בכלל מאזדה),והם דיי אוהבים את מאזדה זה בקשר למשפט האחרון שלך "תראה מה זה אין אפילו רכב נורמלי אחד", ושם הוא נחשב לרכב טוב ואמין שקונים דיי הרבה לאחרונה במיוחד את 3.

2)"כמונו שקונים מכוניות זולות במחירים מופקעים"-בקשר לזה, כשאמרתי לו את המחירים הוא פשוט לא האמין כמעט התעלף כששמע את המחירים המופקעים פה, כנ"ל דלק.

3)ואחרון. "אין אפילו רכב נורמלי אחד"- כשאנחנו מטיילים בחוץ הוא שואל אותי-"למה יש לכם כאלה מכוניות מצחיקות,מה זה האריה העומד הזה איך קוראים לו?(פיג'ו),ומעויין(רנו), ומה זה פיאט?" הקיצר הבנתם לאן אני חותר.

לילה טוב.

לא הייתי מייחס חשיבות יתר לדעתם של תושבי צפון אמריקה, בכל הנוגע למכוניות. עובדה שהם למשל קונים לא מעט מכוניות אמריקאיות.

באשר לבן דודך, הסיבה לחוסר הכרותו עם תוצרי פג'ו, רנו ופיאט, נובעת מהסיבה הפשוטה שמכוניות אלו לא נמכרות במקום מושבו ומכאן, שאני לפחות, לא כ"כ מבין לאן אתה חותר.

ולו הייתי שוקל לקנות מזדה, הרי שבשורתך לפיה מדובר בלהיט מכירות בארה"ב, הייתה שולחת אותי לחפש אלטרנטיבה.

בכל הנוגע למחירים, אכן יש מקום להתעלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המעניינות

כשאני אהיה שם ואתחיל להסתדר אני אקנה אוטו ואצלם אותו וככה גם אספר לכם את ההוצאות ככה שנדע במדיוק.

שוב תודה

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצאו מהסרט של הארץ המובטחת. להיות מהגר זה חרא בכל מקום. לוקח לא מעט זמן עד שמסתדרים כלכלית ותרבותית, במיוחד אם זו משפחה, ורכב זול זה לא מה שיעשה את ההבדל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה בעצם המדינה לא מורידה מיסי רכב? שמעתי שמורידים 3 אחוז כל שנה אבל משנה שעברה לשנה לא היה שום הבדל ההיפך המכוניות ניהיו יקרות??

אם המכוניות יהיו זולות יותר יהיה אפשר לקנות מכוניות קלאס C נורמאליות במחיר קלאסB צפופות ודחוקת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להם להוריד מס מאוד רווחי?

אתה משלם את המס הזה כמו כל מי שקונה רכב, לא משתלם להם להוריד את המס.

http://www.mercedes-benz.co.il/amw/emb/il/0-360-160298-972-160355-1-0-0-0-0-1-3073-160298-0-0-0-0-0-0-0.html

תעדכן אותי אם אתה מוצא שם B Class.

אם כבר תמצא B Class תהיה מודע לכך שלא מדובר על מיני או סופר מיני.

ככה נראית B Class: http://www.wintonsworld.com/cars/a-cars-2005/2005-carpics/mercedes-b-class.jpg

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...