Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת מערכת ראויה ברכב עם מערכת מובנית (BUILD IN),אפשרי?

verbot
שימו לב! השרשור הזה בן 6428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עומד בפני רכישת רכב חדש ואחת מהאפשרויות שעומדות בפני היא 206XS הבעיה היא שהרכב מגיע עם רדיו-דיסק מובנה ברכב (BUILD-IN) ללא MP3, ידוע לי שניתן לחבר מתאמים ל RCA בצורה כל שהיא, אבל לא הייתי רוצה לוותר על איכות המערכת, האם המתאם מוריד משמעותית את איכות המע' ?

בנוסף אם יש לכם הצעות/המלצות כיצד להוסיף תמיכה ב MP3 אני אשמח.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני עומד בפני רכישת רכב חדש ואחת מהאפשרויות שעומדות בפני היא 206XS הבעיה היא שהרכב מגיע עם רדיו-דיסק מובנה ברכב (BUILD-IN) ללא MP3, ידוע לי שניתן לחבר מתאמים ל RCA בצורה כל שהיא, אבל לא הייתי רוצה לוותר על איכות המערכת, האם המתאם מוריד משמעותית את איכות המע' ? מערכת שפועלת עם מתאם RCA תשמע פחות טוב ממערכת שיש לה יציאות RCA אורגינליות.

בנוסף אם יש לכם הצעות/המלצות כיצד להוסיף תמיכה ב MP3 אני אשמח. אין אפשרות להוסיף תמיכה של MP3 למכשיר שלא תומך כבר ב - MP3.

תודה

האפשרות היחידה שתוכל לשמוע קבצי MP3 זה ע"י נגן חיצוני שיחובר למערכת. סביר להניח שלמערכת המובנית אין כניסת AUX IN ולכן תצטרך לקנות מתאם/משדר FM. האיכות לא תהיה טובה. כפי שכבר המליצו לך קודם מומלץ להחליף את ה - HU המקורי ב - HU רגיל.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מחליפים את המקורית ב HU אחר ?

האם חיתוך של הקונסולה המרכזית מעורב בכך?

יש תמונות של "פרויקטים" כאלה היכן שהוא ?

האם ה "Rockford Fosgate 3sixty" שמפרסמים פה יכול לעזור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני עומד בפני רכישת רכב חדש ואחת מהאפשרויות שעומדות בפני היא 206XS הבעיה היא שהרכב מגיע עם רדיו-דיסק מובנה ברכב (BUILD-IN) ללא MP3, ידוע לי שניתן לחבר מתאמים ל RCA בצורה כל שהיא, אבל לא הייתי רוצה לוותר על איכות המערכת, האם המתאם מוריד משמעותית את איכות המע' ?

בנוסף אם יש לכם הצעות/המלצות כיצד להוסיף תמיכה ב MP3 אני אשמח.

תודה

גם אם תעשה שימוש במנחת האיכותי ביותר, עדיין מדובר בהנחתה של אות מוגבר. אחר כך גם נכנסת השאלה של איכות המכשיר המסופק עם הרכב.

לי היה חשוב לשמור על המערכת המקורית, בין השאר בגלל גנבים, ולכן ברכבים בהם היתה לי מערכת מובנית (Yaris Ts, Miata), הרכבתי מערכות על בסיס מערכת זו, ובשני המקרים הייתי מאוד מרוצה מהתוצאות. אם יזדמן לי לקפוץ למפגש אודיו, תהיה יותר ממוזמן לשמוע את המערכת הנוכחית במיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TSPOT,

אתה יכול לומר לי בבקשה מה המפרט המלא של המערכת שלך, כי לפי מה שהבנתי עד כה אני צריך לחתוך את הקונסולה הראשית בכדי להחליף את ה HU ואני לא כ"כ מעוניין בכך.

ובנוסף איך התגברת על החוסר בתמיכה ב MP3 ?

בנוסף אם תוכל להוסיף עלויות אני אשמח מאד ,

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הRockford Fosgate 3sixty יכול לעזור לך בחיבור למגברים, ואני חושב ששיש לו חיבור של AUX מובנה אז תוכל לחבר אליו נגן חיצוני.

אם אתה לא מתכוון לחבר מגברים אלא רק צריך MP3 אז אתה יכול לחבר ביציאה של הצי'נג'ר בעזרת מתאם וזה ייצא לך יותר זול.

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TSPOT,

אתה יכול לומר לי בבקשה מה המפרט המלא של המערכת שלך, כי לפי מה שהבנתי עד כה אני צריך לחתוך את הקונסולה הראשית בכדי להחליף את ה HU ואני לא כ"כ מעוניין בכך.

ובנוסף איך התגברת על החוסר בתמיכה ב MP3 ?

בנוסף אם תוכל להוסיף עלויות אני אשמח מאד ,

תודה

שלחתי לך בפרטי - בהמשך להודעה שלך אליי. אם זה מעניין אנשים נוספים, אני יכול להעתיק את המידע לכאן. לגבי MP3 - ויתרתי. יש לי צ'יינג'ר מקורי של ששה דיסקים רגילים מלפנים וזה הספיק לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאח שלי פיג'ו 206 XS שנת 2002, כאשר הוא קנה אותה היא באה אם הBUILD IN כמו שלך, הוא כמובן ביום השני החליף אותה למערכת HU בלי שום בעיה, הBUILD IN בפיג'ו הוא לא כמו ברכבים החדשים שהוא חלק מהכונסולה (למרות שזה נראה כך) לכן אתה יכול לגשת לכל מתקין מערכות מקצועי והוא יוציא לך אותה כמו שמוציאים כל מערכת HU רגילה ויתקין לך מערכת לבחירתך, עדיף ומומלץ לעשות את זה מאשר להשקיע אל כל מיני מתאמים וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יש לי חדשות טובות, דיברתי קודם עם מנהל מוסך פיג'ו-סיטרואן בנתניה ואכן ניתן פשוט "לשלוף" את המע' המובנית באוטו כמו כל HU אחר, בנוסף צריך לשנות הגדרה במחשב הרכב.

לצערי הוא אמר שברגע שמוציאים את המערכת המקורית, השליטה מגלגל ההגה והתצוגה העילית מתבטלות.

אז בקיצור, מצוין בדיוק מה שרציתי לשמוע.

תודה לכולם על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...