Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסנן שמן מקורי. היכן לקנות?

טווינגו
שימו לב! השרשור הזה בן 6142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אני זקוק למסנן שמן מקורי של רנו טווינגו 1250 חיפשת באיזור קריות , מפרץ . כנ''ל אוטו דיפו .

ויש רק תחליפים. איפה אני יכול למצוא מקורי?

ח חי חיפ חיפו חיפושי חיפושית שלי שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: לא . אפשר לקנות דרכם , אם אני לא עושה את הטיפול אצלם?(חשבתי שלא ימכרו לי)

תודה בכל אופן:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליפים מתוצרת חברת Purflux (היצרן של המסננים המקוריים לכל הרכבים הצרפתיים) או MANN (יצרן הפילטרים המקוריים לכל הגרמניות) הינם שווי ערך למסנן מקורי.

האם הציעו לך כאלו בחנויות החלפים אליהן פנית?

כמו שכתב אאוץ': מסנן מקורי ניתן לקנות בכל מוסך מורשה של קרסו בעלות של סביב 50-60 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן שמן מקורי תוכל תמיד לקנות במוסך מורשה של היצרן, או אצל 'צנטרל' בתל-אביב שמחזיק פילטרים של MANN-FILTER שמייצרים פילטרים עבור כול הרכבים והם נחשבים פילטרים איכותיים.

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=01&ktlg_lang=1&ktlg_01_fzart=1&ktlg_01_mrksl=37&ktlg_01_mdrsl=25&ktlg_c001_flag=1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברה. אני אגש למוסך מורשה קרסו . כי התחליפי ששמו לי , עושה בעיות . וזה המקום באמת להגיד שוב שוב רק מקורי .(לא ידעתי ששמו לי תחליפי) רק אחרי ההתנעה שמתי לב עקב הזמן שלקח למנורת לחץ שמן להכבה.. תודה שוב עידו:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תקשיבו, המתכת שממנה עשוי הפילטר של MANN היא חזקה ומאסיבית.

הפילטרים התחלפיים, עשויים ממתכת זולה וחלשה ולכן לפעמים בזמן סגירת הפילטר

הפילטר מתעוות ונוצרת נזילת שמן. וחוץ מזה איכות הסינון שלו טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרבה פילטרים תחליפיים אין שסתום שצריך להיות בפילטר.

לפותח השרשור - למרות שאינני אוהד של קרסו, פילטר שמן לא אמור לעלות יותר מ-50 ש"ח בחברה.

Purflux היא החברה שמייצרת את המסננים לרנו.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת- בפולו ראיתי שהרכיבו כמה פעמים גם פילטרים של purflux במוסכים מורשים של צ'מפיון. אולי בעיקר רכבי רנו משתמשים בהם כמו שבד"כ יפאניות משתמשים במסננים של Denso.

יש עוד חברה לא מוכרת בנוסף ל- Mann ו- Purflux (לא זוכר את השם אני רק זוכר שעל האריזה היה רשום שהמסנן מיוצר בגרמניה) שמשתמשים בהם במוסכי צ'מפיון אני מאמין שהן איכותיות כי היבואן לא ישים מסנני זבל כך שזה לא "מונופול" של חברה אחת ובלעדית לכל יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...