Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תודה

z4ziggy
שימו לב! השרשור הזה בן 6455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה.

אני עומד בפני קנית רכב (מתלבט כרגע בין "רנו מגאן קופה 1.6" ו "אופל טיגרה"), ולאחר מספר שעות של חיפוש וקריאה בפורום קיבלתי פחות או יותר את מירב האינפורמציה שחיפשתי (בעיות, עלויות, המלצות, וכו').

אומנם עיני חשכו במקצת לאחר קריאה על בעיות ה "רנו מגאן קופה" אך בעידודם של משתמשים אחרים כי ניתן למצוא אחת "נורמלית", אני חושב שאמשיך לדבוק במשימת החיפוש עד אשר אמצא. לגבי הטיגרה, השכלתי רבות מן התגובות (בעיקר לגבי היותה א-ספורטיבית וצפופה במיוחד, נקודות שלא בדיוק חשובות לי כיון שאינני מחפש אוטו ספורטיבי, פשוט התלהבתי מהחיצוניות של האוטו, ולמעט זוגתי, נדיר שאחרים יסעו ברכב...) ואמתין לראות אם לא אמצא רנו קופה טובה, אבדוק ביתר רצינות את ה "טיגרה".

בכל אופן, המון תודה לחברי הפורום, היות ואינני מבין כלל ברכבים, המידע שמצאתי כאן היה מאיר עיניים ובהחלט השכלתי רבות לגבי שני סוגי הרכב הנ"ל.

ישר כוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים. "חפש בפורום" היא גם התשובה השמישה ביותר בפורום שלי.

כיון שאני מעונין להראות את הערכתי ותודתי ולא רק במילים, אשמח לעמוד לרשות חברי הפורום בכל שאלה או בעיה בנושאי LINUX. אם היססתם עד עכשיו מלנסות, או שניסיתם ונתקלתם בבעיה, אשמח לעזור.

ול Wiking - בהחלט אשמח לעזרה. ראשית, אם תוכל להמליץ לי על מקומות לחפש ומה לחפש... בה"פ כמובן כדי לא להמאיס תשובות נשנות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...