Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת מערכת באיביזה

Shays
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיודע באיביזה ספורט יש מערכת רדיו טיפ משולבת עם מחשב דרך ובקרת אקלים, למערכת זאת יש 4 יציאות רגילות לרמקולים אך לא יציאות RCA.

לאחר כמה בירורים הבנתי שניתן לעשות שינוי דרך מנחתים ולהפוך את היציאות האילו לRCA בעלות די מנימלית.

הכוונה שלי להרכיב את המערכת הנוכנית שכוללת:

2 מגברי גנסן 100X4

סט קומפונט של MB QUART

סט 6X9 של MB QUART

סאב 500 וואט של פיוניר

וכרגע המערכת מחוברת להד יוניט של סוני 5000X עם 4 יציאות למגבר.

האם האיכות תרד או ההיפך, האם ישנם מתקינים מומלצים ועדיפים לעבודה מסוג הזה?

POKO נראה לי שאתה עשית דבר דומה במזדה?

תודה רבה

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה האיכות לא יכולה לעלות, היא תמיד יכולה לרדת. הנחתה זה לא דבר קבוע לפעמים היא יכולה להישמע בסדר גמור לפעמים פחות טוב, סך הכל אני מאמין שיהיה בסדר. רוב האנשים שמדווחים על איכות גרועה זה בגלל שהם פשוט לא הנחיתו את הסיגנל מספיק והוא היה גבוה יותר מהמתח המקסימלי שהמגבר נועד לקבל בPREAMP.

תבדוק אם ישבמגברים שלך כניסת HIGH LEVEL ואז אתה יכול לחבר ישירות למגבר ללא הנחתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא עשיתי דבר דומה אבל חבר שלי עובד ב 307 עם שני מנחתים של Lightning שנותנים איכות טובה. (כ 250 ש"ח לכל מנחת).

הבעייה היא שאני לא יודע איך יגיבו המגברים של ג'נסן, צריך לנסות ולראות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יגיבו כמו כל מגבר אחר, בגלל שאחרי פעולת ההנחתה אתה מקבל סיגנל בעוצמה של PREAMP של הדיוניט וכל מגבר מתוכנן לעבוד עם זה. רק תזכור להנחית במידה מספקת. אני מציע שתכוון את הGAIN של המגברים למשהו נמוך (אמצע ומטה) ואז תכוון בהתאם את המנחת. אבל באמת לא קריטי תשחק עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יגיבו כמו כל מגבר אחר, בגלל שאחרי פעולת ההנחתה אתה מקבל סיגנל בעוצמה של PREAMP של הדיוניט וכל מגבר מתוכנן לעבוד עם זה. רק תזכור להנחית במידה מספקת. אני מציע שתכוון את הGAIN של המגברים למשהו נמוך (אמצע ומטה) ואז תכוון בהתאם את המנחת. אבל באמת לא קריטי תשחק עם זה.

אייל, הבעייה עם כלל המנחתים היא שעדיין אתה מקבל סיגנל חזק יחסית, מגברים פשוטים לא תמיד מסוגלים להתמודד איתו ללא כל קשר לגיין ואז אתה מקבל Distortion גם באפס ווליום.

אין הרבה מה לעשות בחלק מהם

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה למה אמרתי שהוא צריך לדאוג שהסיגנל יונחת בצורה מספקת.

אני גם מאמין שלג'נסן שלו יש רגישות כניסה של עד 4V לפחות אלא אם כן זה משהו ישן, אבל זה לא משנה כי יש מנחתים שיכולים להנחית את הסיגנל עד ל0V.

ומה שאמרתי בקשר לגיין זה היה כדי שלא ינחית את הסגינל בצורה מוגזמת(כמו שאמרתי זה אפשרי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב שיש להם HIGH LEVEL INPUT , מה אני כותב דברים סתם?? למה לא בדקת את זה?

זה הניסיון הראשון שלך. תנסה לחבר ישירות לשם, צריך להיות לך ראש קטן שמתחבר לשם עם חוטים שיוצאים ממנו שבא עם המגבר.

יש סיכוי טוב שזה יעבוד ללא מנחת, כי הכניסות האלו מיועדות לקבלת סיגנל ישירות מההד יוניט ללא הנחתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב שיש להם HIGH LEVEL INPUT , מה אני כותב דברים סתם?? למה לא בדקת את זה?

זה הניסיון הראשון שלך. תנסה לחבר ישירות לשם, צריך להיות לך ראש קטן שמתחבר לשם עם חוטים שיוצאים ממנו שבא עם המגבר.

יש סיכוי טוב שזה יעבוד ללא מנחת, כי הכניסות האלו מיועדות לקבלת סיגנל ישירות מההד יוניט ללא הנחתה.

המגברים כרגע מחוברים על מגש אחד בגולף ואין יותר מידי גישה לבדוק את זה.

אני אבדוק ברגע שהם יהיו מפורקים

תודה

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...