Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה חשובה (עריכה - כל שאלה חשובה, לפחות לזה ששואל אותה) לגבי מגברים בחול

שימו לב! השרשור הזה בן 6460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מעט אחותי טסה לארצות הברית לדודים שלי נראה לי גרים בוושינגטון אם אני לא טועה או משו באזור..

חשבתי שאולי יהיה לי יותר זול להביא משם מגבר ממש ברמה..

יש לי לזה 230 דולר...=1000 שקל..

מה אתם אומרים?

יש מגברים טובים+ שם?

עוד שאלה קטנה..

ראיתי באתר של הדיוטיפרי שדברים עד 200 דולר לא לוקחים עליהם מס..הכוונה למוצרים שקונים אצלהם..או לכל המוצרים שמכניסים לארץ?

נגיד אם המגבר יעלה איזה 230 דולר..כמה מס אני יקבל עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצתרך לשלם מכס, בערך 33%... אבל היא יכולה לזרוק את הקרטון ולשים אותו בין כל הבגדים(שלא יפגע). ב 200 $ אפשר להביא מגבר נחמד ולא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצתרך לשלם מכס, בערך 33%... אבל היא יכולה לזרוק את הקרטון ולשים אותו בין כל הבגדים(שלא יפגע). ב 200 $ אפשר להביא מגבר נחמד ולא יותר מזה.

אם אתה מוצא את המקום הנכון בארה"ב אפשר להביא אחלה דברים אם אתה קצת מקושר שם (לדוד שלי יש חנות לאודיו לרכב במיאמי ) אז אתה כבר יכול למצוא מוצרים ברמה גבוהה מאוד במחיר הזה

ובעניין המכס תעטוף אותו בתוך מגבת ובדיוטי פרי תשתדל להימנע מיותר מידי אלכוהול וסיגריות כדי לא להעלות חשד ואין סיכוי שיתפסו אותך

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא קשור... אנשי המכס לא טמבלים.

יש להם מכונות שיקוף, והם עושים קורסי פסיכולוגיה בגרוש.

הם יכולים לקלוט על בנאדם אם הוא לחוץ - כדאי מאוד להיות רגועים ולחייך, ולעבור ברוגע באמצע המסלול הירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל המכשיר שיקוף זה רק לאלה שניראים חשודים הרוב עוברים במעבר ללא מכונת שיקוף

פעמיים בשנה אני בחו"ל ותמיד אני חוזר עם 5 פקטים ועוד 5 בקבוקי שתייה ועוד לא היו לי תקלות

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שטסתי (למיאמי) שמתי לב שכבר אין ממש אנשים במסלול האדום של המכס , כולם עוברים להנאתם במסלול הירוק, ותוך כדי המוכסים עוצרים מי שלא נראה להם ובודקים אותו בשיקוף...

עצה שלי שתצטרף בחזור לאיזה סבתא או זוג מבוגרים שלא מעלים חשד ואופ עוברים עם חיוך על הפנים.

יש גם את הדרך השנייה לשלם את המכס אם נתפסת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא אתם יודעים להלחיץ טוב אה חחחח..מזה בכלל השער הירוק?

לא ראיתי שום שער ירוק במשלחת לפולין...פשוט העברנו תתיקים במכונה בגודל של איזה חדר חחח

וזהו..וכולם עשו את זה..לא ראיתי מישהו שלא עמד בתור..זה השער האדום כאילו או מה?

קיצר חישבתי שאם תופסים את אחותי (אביתר..לא אני טס אלא אחותי..והיא נראית תמימה בערך חחחח אז אולי יוותרו לה) ונגיד אני מביא מגבר ב230 דולר..אז33 אחוז זה עוד 76 דולר..לא מתאים בכלל...שווה תסיכון אתם אומרים?

אה דרך אגב הוא גר בניו-יורק..זה קרוב לחנות של דוד שלך (moto-x) ?

-אם המגבר עולה 200 דולר לא משלמים מס???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אם המגבר עולה 200 דולר לא משלמים מס???

המכס עובד לפי מחירוני RETAIL למוצרים שקיימים במאגר המידע שלו. במידה ואתה מציג חשבונית רכישה בסכום "סביר" יכול פקיד המכס להתייחס למחיר שמצויין על החשבונית כמחיר הקובע.

ישנה רשימה חלקית של מגברים באתר המכס, כדאי שתציץ שם כדי לקבל אומדן למחיר שבו יעריך פקיד המכס את המוצר שאתה מתכנן להביא.

http://62.219.95.10/Y_ISHI/CHEVRA_Page.asp?SEIF=2041&TEUR_SEIF_REVERSE=%E1%EB%F8%EC+%EC%E5%F7%2D%F8%E1%E2%EE

בגדול, קיימות לא מעט מציאות בארה"ב. היתרון הגדול הוא שאתה יכול "לדלג" מעל מדינניות התמחור הביזיונית של חלק מהיבואנים. למשל, ניתן להשיג מונו של אריון 600D בכ~200 דדולר וכן מגברי הייפוניקס בחמישית מחיר ממחירם בארץ.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי תשורה האחרונה..הלוואי שאני ימצא מגברים בחמישית מחיר מהארץ חחח

בונא האתר הזה עשה לי ממש רע לעיינים...האוריון 4004 300 ומשו שקל אם לא 400 לא זוכר כבר מרוב בדיקות..רק על המכס..יאאא ווילי מה קרה:(

שווה לנסות להחביא אותו בלי קופסאות בין הבגדים?

או בתיק על הגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמו הסטלן,

קח רק בחשבון שכל התעריפים של המכס הם נכונים במידה והצהרת עליהם, כלומר עברת במסלול האדום. אם עוברים במסלול הירוק ונתפסים, אז בנוסף לתעריפים של המכס יש גם קנס על זה שניסית להבריח אותם ללא תשלום של מכס.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי תשורה האחרונה..הלוואי שאני ימצא מגברים בחמישית מחיר מהארץ חחח

בונא האתר הזה עשה לי ממש רע לעיינים...האוריון 4004 300 ומשו שקל אם לא 400 לא זוכר כבר מרוב בדיקות..רק על המכס..יאאא ווילי מה קרה:(

שווה לנסות להחביא אותו בלי קופסאות בין הבגדים?

או בתיק על הגב?

אמרו לך שיש שיקוף. יענו כמו סופר-מן הם יכולים לראות דרך כל התיקים והמגבות הבנת!?

זה סיכון שיש כאלה שמוכנים לקחת אותו. תכין את עצמך להכי לא נעים.

בברכה, שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש בחנות שבה קונים את המגבר "להוציא" מחיר עבור המכס או לרשום בקבלה שהמגבר הוא מתצוגה ואז להוריד עליו משמעותית את המחיר בקבלה... בוא נאמר מגבר שעולה 320 דולר... פתאום יהיה 200 דולר... ואז אתה מכניס אותו לתיק

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...