Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז ככה זאת התקלה שהיתה בסוף ברכבי (אשכול שנסגר) "ריח שרוף...

cmishal
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה האשכול

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=125836

אז ככה בבוקר שרואים כמובן יותר

מסתבר שלא היו לי מים בראדיאטור

(יש לציין שאמרתי שאין סיכוי שזה הראדיאטור מכיון שהוונטה עבדה והיו מים במיכל הרזרבי אומנם לא הרבה אבל היו)

התחלתי למלות מים במיכל הראשי איפה שכביכול אסור לפתוח שהאוטו חם כמובן שעשיתי את זה בבוקר שהאוטו לא נסע בלילה

מלאתי אחרי 3 ליטר משהו כזה כל המים התחילו להשפך מהצינור העליון שמחבר בין הראדיאטור למנוע

ואז הבנתי שיש קרע הריק השרוף היה כי המים נגעו במנוע שהוא רותח כנראה ואז היה ריח כי זה מים ירוקים עם כימכלים ואולי בגלל זה היה ריח

עכשו החלפתי את הצינור

השאלה שלי היא כזאתי אני יכול לדעת אם יש לי נזקים נוספים פשוט אני כרגע לא יכול ללכת למוסך שיבדוק לי לא השבוע לפחות

יש לציין שמחוג של החום מנוע בכל המקרה הזה לא עלה מהמקום הרגיל שלו שזה שליש משהו כזה הוא תמיד במצב הזה אבל תמיד כמובן שבתחילת הנסיעה הוא למטה ולאט לאט עולה אבל עד המקום הזה בלבד

יש שני אופציות או ששמתי לב בזמן

או שלא ואז עשיתי נזק למנוע

ושאלה אחרת זה האם אפשר לבדוק לבד עם הלך הראש מנוע לפי סמפתום מסוים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופצייה ראשונה, שעלית על כך בזמן, נראית לי יותר, לא ציינת האם הוספת מי ברז לאחר החלפת הצינור , או מי קירור?!

יש להמשיך במעקב אחרי מפלס נוזל הקירור במיכל העבוי, מדי בוקר לפמי תחילת הנסיעה , ולא לאחריה,

ולא ניתן לבדוק באמצעים פשוטים, מה הנזק שנגרם, אם בכלל..

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והצינור שמחובר למיכל העיבוי שלך סתום, ולכן חשבת שלא חסרים מים.

זה מה שקרה אצלי.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן נסעת במצב הנתון?

אני חושב שנזק משמעי לא נהיה, אבל שוב זה תלוי מאוד בכמה המנוע התחמם כי היה חסר נוזל קירור (לייתר דיוק היה חסר 3 ליטר כמו שאתה אומר בערך מתוך 6 ליטר שצריך להיות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...