Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על משטרת ישראל וחוקי מרפי...

PRIMO
שימו לב! השרשור הזה בן 6452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור שהיה כך היה.

לפני פחות משבוע, בשעת לילה מאוחרת, אני חוזר מאיזור רמאללה לכיוון ת"א מיום עבודה בן 18 שעות.

לאור השעה והעייפות אני נוהג לי בנתיב הימיני במהירות של 100-110 קמ"ש.

כל הנסיעה עוברת רגוע (אין יותר מידי רכבים על הכביש..) ואני נכנס לנתיבי איילון.

בחלק שבין מחלף לה-גרדיה ומחלף השלום אני רואה מסחרית עמוסה בחבר'ה צעירים מזגזגת בין הנתיבים השמאליים.

כנראה (אני רק מניח..) שנהג המסחרית החליט שהוא מעוניין לעלות במחלף השלום, ובצורה מפגרת לגמרי חתך מהנתיב השמאלי בו הוא היה, במהירות גבוהה מאוד, ימינה, אלי !

הייתי משוכנע שהוא רואה אותי ולכן אפילו לא בלמתי, אבל כשקלטתי שהוא כונס ישירות לרכב שלי, לא נותרה לי ברירה וסטיתי לשוליים (מדובר על החלק בין המחלפים, עוד לפני שמתחיל נתיב הכניסה למחלף).

על מנת לא להכנס בקיר בעקבות הסטייה לשוליים, בלמתי מאוד חזק ומיד חזרתי שמאלה לנתיב הימיני.

הבעיה- כשחזרתי לימיני כבר היה שם רכב אז המשכתי לשמאלי (תוך הסתכלות במראות, כמובן) ומכיוון שהייתי צריך לרדת במחלף ארלוזרוב, האצתי, עקפתי וחזרתי ימינה.

פתאום הרכב מאחורי מאיץ לכיווני בטירוף מבצע עקיפה במהירות מפעיל צ'קלקות תוך שהוא כמעט נכנס בי ושואג עלי במערכת הכריזה לעצור בצד.

איך שעצרתי יוצאים מהניידת שני שוטרים מאוד צעירים במדים (נפלתי על סמויה) אחד עם היד על הנשק ושניהם צועקים עלי לצאת מהאוטו לאט לאט ולסגור את הדלת.

יצאתי מהרכב והתחלתי לחטוף שאגות שאני פסיכופט ושעכשיו הם שוללים לי מנהלית ולוקחים אותי למעצר עד למשפט ועוד שאר ירקות ונאצות....

לאחר שהרוחות נרגעו קצת, הם רשמו לי הזמנה לדין על כך שזיגזגתי ושעקפתי מהשוליים, וכשניסיתי להסביר להם מה קרה, הם טענו שאני שקרן ואחד מהם אמר משהו בסגנון: "..כל אלה עם האימפרזות טורבו, חושבים הם נהגי ראלי עד שהם נופלים לידיים שלי ואני מזיין אותם.." וככה זה נגמר.

אתמול התייעצתי עם עו"ד בעניין והיא אמרה לי שאין מה לעשות, ובבימ"ש זה מילה שלי מול השוטר ושהיא תנסה לדאוג שלא ישללו לי ! עוד היא ציינה שזה פשוט חוסר מזל ואין מה לעשות - מרפי לא הולך לישון אף פעם !

אני מתנצל מראש על התכתובת הארוכה, אבל אני עדיין מאוד עצבני על כל הסיפור ומה שהכי מרגיז זה חוסר האונים שלי ושל על נהג שומר חוק כשהוא נופל על שני ילדים מתלהבים במדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שני המתלהבים " במדים בסה"כ עשו את העבודה שלהם. הם לא ראו את המסחרית וראו רק אותך עוקף מהשוליים ומזגזג.

אתה לא יכול להניח שרואים אותך, ואם מישהו עובר נתיב ולא מתיחס אליך כדאי ורצוי להאט ולתת לו לעבור. אם כבר ירדת לשולים אז היית צריך לעצור ולנסות להשתלב כשאין תנועה. ולא להתחיל לזגזג בין הנתיבים.

אסף

פתאום נכנסתי ל YNET וראיתי את זה בכותרת: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3292781,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף צודק.

אין לך מה לצאת על השוטרים.

הם לא ראו את המסחרית, ותתאר לעצמך מה הם ראו מהצד שלהם.

אותך מזגז כמו מטורף מהשוליים ולעבר הנתיב הימיני..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לאותה מסחרית (מקווה שתפסו אותו), נראה שנהגת בצורה מסוכנת - וזה לא ממש משנה מה הסיבה לכך. גם אם איזה אידיוט מנע ממך להגיע בזמן לנתיב היציאה שאתה צריך, אל תנסה להגיע אליו בצורה פרועה. פיספסת את היציאה - לא נורא, צא ביציאה הבאה.

בדיוק היום מישהו נהרג בגלל שלא הבין את הלקח הזה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3292781,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהשוטרים עשו את העבודה שלהם כמו שצריך. אתה עברת עבירה חמורה של כניסה לרמפת היציאה דרך פס לבן. פשוט היית צריך להמשיך הלאה ליציאה הבאה.

ול dooG אם אתה חושב שהמדינה והמשטרה מסריחה אז צא מכאן למשל, רק למשל לארה"ב או לגרמניה ותראה מה היו השוטרים עושים לך על עבירה כזאת.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהייתה על איילון אז לפני כול מחלף ועל הכביש בכלל יש מצלומת בקרת תנועה אם אירוע כזה קרה אז הוא מוקלט אצלם כי הם מקליטים 24 שעות ושומרים את זה לתקופה מסויימת אם אני לא טועה...

תנסה בעזרת העורך דין להשיג עותק של הסרט או לראות אותו לפחות ושישמש כראיה בבית דין... לגבי הנהיגה שלך חסרת אחריות בקטע של לחתוך מימין לשמאל ושוב לשבור חזק ימינה כדאי להגיע לירידה שלך. זה מסוכן ויכל לגרום לנזק בלתי הפיך לך ולאחרים! ולכן השוטרים צדקו פה! אין לך מה לכעוס עליהם את המקרה שלפני הם כנראה לא ראו לכן הם פעלו כמו שפעלו וישר כוח להם שסוף סוף הם פועלים נכון! בלי שתעלב! ובלי מטרה לפגוע. דעתי בלבד.

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי הכי בכול מה שכתבת זה המשפט "הייתי משוכנע שהוא רואה אותי ולכן אפילו לא בלמתי". מכאן מתחילה הבעיה, לעניות דעתי לפחות. אני כמובן לא בא להטיף לך איך לנהוג (תרתי משמע), אבל יכול מאוד להיות שהיית יכול למנוע את כול המקרה המרגיז והמתסכל הזה (והוא בהחלט מתסכל, ואני בהחלט מבין אותך) ע"י האטת מהירות, או בלימה. אבא שלי פעם אמר לי (כשרק קיבלתי רישיון) "תנהג כאילו כול מי שאיתך בכביש, נמצא בכביש כדי להתנגש בך ולשרוט/לדפוק לך את האוטו." אני לא יודע כמה זמן יש לך רישיון ואיך אתה נוהג ביומיום, אבל אל תיקח שום דבר בכביש (ובחיים בכלל את האמת...) כמובן מאליו. יכול לחסוך הרבה אי נעימויות ועוגמות נפש. ושוב, אני מקווה שתראה את ההודעה שלי כ"ביקורת" בונה (המרכאות בכוונה כי זו אפילו לא ממש ביקורת). נקווה לחדשות טובות מהמשפט, אני אחזיק לך אצבעות.

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מנקודת המבט של השוטרים, אתה לא היית בסדר. במיוחד לאור הרכב שנהגת בו, מגנט משטרה.

אני מציע לך לנסות להשיג את הקלטת של נתיבי איילון, של אותו איזור, יש מצב שתפסו אותם במצלמה.

שווה לנסות, אין לך מה להפסיד!

בהצלחה.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנשמע לי באמת מוזר שלקחת כמובן מאליו את זה שהנהג שמזגזג יראה אותך..

גם אני לא בא להטיף לך או משהו וגם לי יש משהו שאבא אמר לי שקיבלתי את הרישיון..

משהו כזה:"בכביש אל תהיה צודק תהיה חכם", שהוא לא ממש קשור למקרה אבל אם כבר..

ו"בכביש תסמוך אך ורק על עצמך ולא על נהגים אחרים" - היית צריך לסמוך על עצמך ולא על נהג המסחרית שיראה אותך..

מצטער שיצא ככה אבל אני מחזק את ההמלצה לפנות למצלמות של נתיבי איילון כך תוכל להצדיק את טענתך..

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים.

חשוב לי להבהיר מס' פרטים שככל הנראה לא הובהרו בסיפור.

1. לא היתה לי אופציה להשאר בשול הימני, משום שישנו קיר בטון שמונע את הכניסה מתוך השול למחלף השלום, כך שהפנייה החדה שמאלה הייתה בלתי נמנעת.

2. אין לי בעיה עם העובדה שהשוטרים עצרו אותי, שהרי כמו שנאמר, הם עשו את עבודתם.

3. הבעיה שלי היא האופן והדרך שבה התנהגו השוטרים, כאילו מדובר באסיר עולם שבורח מהחוק ובמיוחד מפריעות ההערות המיותרות של השוטרים מהן עולה שלכאורה אם אני בעליה של האימפרזה, אז אני עבריין תנועה אוטומטית.

4. אני מניח שאחרי 18 שעות עבודה פיזית רצופות, לא פשוט כלל ועיקר ליישם אי אילו עקרונות של נהיגה הגנתית. אני אוסיף ואומר שכאשר אני רואה רכב שמשתולל 4 נתיבים לשמאלי, אין הדבר מחייב בלימה, כי אם זה המצב הייתי כל היום עם הרגל על הברקס. בכל מקרה אין אני טוען שאני חף מטעויות.

5. אני מודה לכולכם על עצת המצלמות, אני אעביר את המידע לעו"ד מטעמי ונקווה לתוצאות חיוביות.

שבוע טוב ושקט לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טענו שאני שקרן ואחד מהם אמר משהו בסגנון: "..כל אלה עם האימפרזות טורבו, חושבים הם נהגי ראלי עד שהם נופלים לידיים שלי ואני מזיין אותם.." וככה זה נגמר.
לדעתי השוטרים לא בסדר.

מאיפה להם להחליט שהוא שקרן?

ממתי שוטרים אמורים לזיין נהגים?

אם השוטרים לא ראו את מה שהתרחש לפני כן- אסור להם להחליט שהטענה שלו לא נכונה!

זו דוגמא יפה לצורה הקלוקלת שבה השוטרים מתנהגים כלפי הנהגים, בהסתמך על היתרון היחסי שלהם בבית המשפט.

נסה להשיג את צילום האיזור בחברת נתיבי איילון, זו תקוותך האחרונה.

ולכל המבקרים על צורת הפעולה של PRIMO- האם אתם נוהגים 100% פיקס?

גם הוא לא. פייר, לא? אין צורך להוכיח בצדקנות כל אחד שמספר על החלטה שאינה במאה אחוז על צד הביטחון.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...