Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לעבודת צבע (מחיר)

the_player
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בעבודה הפלתי עם האוטו עמוד שלא היה מחובר היטב, וזה נפל על אוטו מאחורי. התוצאה היא שריטה, וקצת נכנס הפח.

הבחור התנהג כאילו נהרס לו האוטו טוטל לוסט :) אמר שילך למוסך מורשה לשאול לעלות.

אז לפני שיביא לי חשבונית על 500 ש"ח, הייתי רוצה לדעת כמה דבר כזה אמור לעלות.

אני מצרף תמונות!

מצטער שהתמונות בפורמט ZIP, אני פשוט בעבודה, ולא יודעה איך להקטין את הגודל שלהם כדי לעלות אותם

תמונה019.zip

תמונה020.zip

תמונה021.zip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן השריטה. הוא עושה מיזה סיפור. אבל אני מוכן לקחת אחריות, אבל לא מוסך מורשה, ולא משהו מעל 100 שקל.

מישהו יודעה כמה זה בכל מקרה יעלה אצל פחח נורמלי?

אודה על התגובה. כי אני רוצה להיות אם קצת מידע במקרה שהוא יתקשר אליי ויספר מה אמרו במורשה.

הצלחתי להוסיף את התמונות!

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת רק שריטה שטחית אולי ניתן להוריד ע"י פוליש. אם זה עמוק זה יכול להיגמר בתיקון+צביעה של דלת וכנף אחורית (או שמא מדובר בשתי הדלתות?).

בכל מקרה התמונות לא מספיק ברורות, מה שבטוח שאם הוא ידרוש תיקון מושלם זה עלול להיגמר בהוצאה לא קטנה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת רק דלת אחת. הכנף קצת נכנסה פנימה, כאילו לא רואים זאת, אבל אם מעבירים את היד מרגישים זאת.

הדלת בקושי נפגעה, רק הוריד צבע בקצה, איזה 3 מ"מ.

אז נניח מקרה הכי גרועה, אם הוא ידרוש תיקון מושלם, כמה זה יכול לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, העיריה לא קשורה כאן זה בטוח, כי המקרה קרה בחניה של מקום העבודה, אז אם כן המקום עבודה אחראי. העמוד לא היה מחובר טוב, מתוך ה 4 אומים שאמורים להחזיק אותו, הוא היה מחובר רק עם 2, כלומר שניתן היה להפיל את זה עם היד הלי בעיות גם כן. אמרתי על זה לאחראי משמרת שלי, שיבדוק עם החברה תשלם.

כי גם אני חושב שלא כל האחריות צריכה ליפול עליי.

האם זה בכלל נחשבת לתאונה בהגדרה בין שני כלי רכב, והוא יכול לתבועה את הביטוח שלי אם אני אסרב לדרישות שלו, או שזה זהה לזה שהייתי מפיל את זה בטעות בלי הרכב?

פשוט אני מפחד שהבן אדם ידרוש פה תיקונין וצביעות על שריטה, כאשר ב 100 שקל אפשר לקבל תוצאה מצוינת, רק כדי לצאת מניאק. זה לא מקרה שחברת ביטוח שלי משלמת, צריך גם להיות בן אדם, ולא לדרוש מה שרק ניתן מבחינת חוק יבש. יהיו לו שריטות יותר גרועות בחיים, והוא לא יתקן אותן בגלל שיהיו באשמתו, או לא ידע מי גרם אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לעשות סיפור מדבר כזה ברור שהבנאדם חרא ורוצה לסחוט כספים ... שלח אותו לפחח שתרצה ושיתקן לו לא יותר מזה אל תכנע לדרישות שלו הוא לא יכול לעשות כלום על מכה כזאת ... גם אני פעם נכנסתי בסוזוקי בלנו הבנאדם רצה רק מורשה בשביל לתקן אמרתי לו אם אתה רוצה לתקן במורשה אז לך תתקן ממני לא תקבל אגורה ותעשה מה שתרצה הוא הולך למשטרה צחקו עליו שם בסוף הוא חזר אלי שלחתי אותו לחבר עשה לו פוליש ויתקן את המכה בתוך שניה ושלח אותו הבייתה

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יצא לך הסיפור עם הסוזוקי? היה שם רק צבע, או גם מכה?

ומה אם הוא יתקן את זה במורשה, ויבוא אליי עם קבלה שאני אשלם על זה? אם אני מסרב, הוא בכלל אמור ללכת למשטרה, או שהוא יכול מיד לפנות לביטוח? האם ביטוחים בכלל מטפלים בדברים כאלה שפחות מהשתתפות עצמית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...