Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למערכת

Daniel83
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי היום מערכת של חברת CLERION

הבעיה ששמתי לב שהיא דיי מתחממת

הייתי אומר יותר מדיי(לדעתי)

זאת המערכת

http://www.navigationssysteme-clarion.de/Car-Audio/CD/DRX5675R/drx5675r.html

יכול להיות שלא חיברו אותה נכון(למרות שהותן במקום שבו קניתי)?

או שיש בעיה במערכת?

:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על לקנות מגבר..

ההד יוניט שלך כרגע בשיא של השיאים של העבודה שלו ולכן הוא מתחמם ברגע שלא יהיו מחוברים אליו רמקולים הוא לא יתחמם ( יחסית...)

אם כבר אז כבר לא? היום התקנתי עם אחי הגדול חלק מהמערכת שלנו. הותקנו הקומפ' של פוקאל, ההד יוניט MP3 של פיוניר, מגבר בלאופונקט ואחוריים של פיוניר.

מס' הערות:

הפוקאלים נותנים ווליום מצוין יחסית לכח שלהם ( 60W) ואיכות עוד יותר טובה.. מדהים מומלץ לכולם תמורה מצוינת לכסף!.

המגבר פשוט חזק. חזק מאד אפילו ומגביר בצורה טובה מאד. גם מומלץ.

ההד יוניט נותן איכות מצוינת לצד המון אפשרויות אבל יש לו השהיה די מרגיזה בין שיר לשיר ( משו כמו 3-4 שניות...).

האחוריים כבר מוכרים לנו והם תמורה טובה למחיר שלהם.

ראלימן

מרוצה עד הגג.

מחכה להתקנת הסאב.

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחוברים עליו 4 רמקולים הוא אמור להיות בסדר.

בקשר למה שראלימן אמר, ברור שתמיד אפשר לשדרג אבל השמיים הם הגבול ויש אנשים ש4 רמקולים מהרדיו דיסק מספקים אותם. גם אולי כי הם פשוט לא שמעו משהו יותר טוב.

אני גם בטוח שאם תשמע את ה UTOPIA של FOCAL ולא את השACCESS שיש לך פתאום תחשוב שהרמקולים שלך לא טובים. אותו דבר לגבי המגברים. לי יש מגבר של לייטנינג אודיו 2X75 על הקדמיים ולפני שאני מגביר לכל העוצמה חבר שלי ממש מתחיל להרגיש רע, ואני רק אחרי כמה זמן :crazyeye: אבל אם תשאל אותי אני כל הזמן חושב על לשדרג למגבר שיתן לפחות 150W לכל צד ורק אז אולי תשקוט נפשי (עם דגש על אולי :wink: ) והוא לא מבין איך אני יכול לשמוע ככה, אז באמת כנראה שזה עניין אינדיבידואלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - דיברתי על תמורה למחיר. והתמורה למחיר ששילמתי על הפוקאלים האלה היא מאד טובה ומכאן ההמלצה שלי אליהם. נקודה. אין להשוות לדברים בעלי מחירים גבוהים יותר שמן הסתם יהיו טובים יותר.

דבר שני - ההד יוניט שלו מתחמם בגלל - הוא עובד גם כמקור וגם כמגבר ל4 רמקולים. ואני גם מניח שהוא לא שומע בעוצמה שפויה. ההד יוניט יתחמם. זה מובן מאליו. אני לא רואה כאן שום סיבה אחרת ללמה ההד יוניט שלו יכול להתחמם. יש לו כרגע שתי אופציות.

1. לא להגביר יותר מדי. להישאר בתחום השפוי וההד יויט יתחמם אבל לא יתר על המידה.

2. לקנות מגבר. לא חובה משהו חזק ובומבסטי, העיקר שיקח על עצמו מהמעמסה של ההד יוניט. רצוי כזה עם 4 ערוצים שיקח על עצמו את ההגברה של כל 4 הרמקולים וההד יוניט שלך יהיה רק מקור.

אה כן ועוד משהו חאלס כבר לנסות להשוות למי יש ז*ן יותר גדול ( או מגבר יותר חזק). תרד קצת מענין הרדיפה אחרי הטעות הקטנה. יש לך הבנה טובה שיכולה לתרום המון אבל הגישה שלך לא הכי הכי. תעשה עם זה מה שבא לך זו רק דעתי.

אה כן ועוד משהו 2 התחממות ההד יוניט היא דבר די רגיל. השאלה היא עד כמה. גם אם ההד ממש חם אז זה לא יהרוג אותו ( לרוב) אבל מה שכן זה יכול לקצר את חייו במקרה הגרוע. כל דבר שעובד מן הסתם יתחמם אבל חימום יתר יכול לפגוע!.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאתה לוקח את התגובה שלי כניסיון למתקפה כלשהי. ממש לא לזה התכוונתי.

רק רציתי לומר שהבנאדם רק קנה את הדברים האלו וסביר להניח שלא יחליט עכשיו לקנות עוד משהו, כי סך הכל הוא גם אמר שהוא מאוד מרוצה מהסאונד. ואז נתתי לך דוגמא לכך שאתה מרוצה ממה שיש לך, כי אולי עוד לא שמעת משהו יותר טוב (ואולי כן) בדיוק כמו שהוא מרוצה ממה שיש לו כי אולי הוא לא שמע משהו יותר טוב, כי תמיד יש יותר טוב.

הוא גם חושב שהרמקולים שלו היא תמורה טובה למחיר אבל בכל זאת אני בטוח שהם עולים פחות משלך, לכן כמו שאמרת, אין מה להשוות את שלו לרמקולים שעולים יותר ,כמו שלך. אבל בכל זאת דיברת עליהם. האם באיזו נקודה אמרתי שאתה מנסה להשוות גדלים של אברי מין? אפילו לא חשבתי על זה.

אז באמת אם אתה חושב שאני בא פה בשביל להשוות ציוד(מה גם שאני לא מתלהב ממה שיש לי חוץ מהקדמיים) או לרדת עליך אז אתה טועה ואם נתתי לך את ההרגשה הזאת, אני מתנצל.

דבר שני ההד יוניט שלו מתוכנן לעבוד עם 4 רמקולים והוא לא אמור לעשות את זה עם מאמץ רב. סביר להניח שלמרות שהוא חושב שהוא חם יתר על המידה, שהוא חם במידה הנורמלית ואם לא אז אולי יש בו איזה בעיה. יש לאח שלי באוטו רדיו דיסק שקניתי לפני 5 שנים ותמיד הוא היה מחובר ל-4 רמקולים ותמיד השתמשו בו במלוא העוצמה והוא חי טוב מאוד. נכון התחממות יתר יכולה לפגוע אבל עם 4 רמקולים היא לא אמורה לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אז יום ראשון אני יבוא לחנות

ואני ישאל

רק שלא יגיד לי שאני צריך

מגבר

כי לדעתי לא צריך(לפחות לא אכשיו כי אני מתגייס ואין לי כסף)

ובסך הכל לא נירא לי שהוא צריך להיתחמם כחה

כי זה ממש יותר מדי :mad::mad::mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מגבר רק אם אתה חושב שאתה צריך זאת אומרת אם אתה חושב שאין לך עוצמה מספקת. אבל ממה שהבנתי אתה מרוצה.

ברור שהמתקין ינסה לדחוף לך מגבר, אתה קונה מגבר זה גם כבלים והתקנה, ואחר כך תמיד רוצים לשפר. אם אתה מתגייס הייתי ממליץ לך לחכות, אלא אם כן יש לך את הכסף. קודם תראה איפה אתה בצבא וכמה אתה יוצא הביתה. אין טעם שתשקיע הרבה אם תצא פעם בשבועיים לדוגמא.

שלא תבין אותי לא נכון מגבר תמיד טוב, אבל אתה צריך לבדוק אם אתה באמת צריך את זה כרגע כי מגבר נורמלי מתחיל מ1000 ומעלה לא כולל כבלים והתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...