Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המיד הפסיק לעבוד..

rreiss
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו נכנסתי לאוטו רציתי לכוון טיפה תמגבר בקיצר אני יושב פתאום שם לב שומעים מוזר אני מטה תראש שמאלה קולט הטוויטר עובד יחסית חלש והמיד לא עושה כלום.. הוצאתי תקרוס הכל מחובר.. הסתכלתי במגבר הכל מחובר.. הבעיה יכולה להיות רק בתוך הדלת שהתנתק החיבור?

עכשיו אני מפחד שאם אני אלך לזה ששם לי תמגבר הוא יגיד לי לא אני התקנתי לך תקומפ' עזוב אותי..

מה אתם טוענים לעשות?

רותם

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק חיבורים ברמקול זה לפרק את כל הדלת עכשיו בעע זה קצת מסובך כי כל הדלת הזאתי זה קרטון ואז הרמקול יתחיל ליפול לי שוב כמו פעם עד שסידרתי אותו. אין ברירה אחרת נכון?

וגם הטוויטר חלש אז זה גם מוזר ולכן לא נראה לי שזה רק במיד הבעיה..

ומז"א להצליב וזה?

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הבעיה נפתרה, פתחתי את הרמקול הוצאתי לאט לאט הכל בעדינות ראיתי החוטים שלו זרוקים סתם בתוך הדלתחיברתי אותם ואז שמתי תרמקול לאט לאט בחזרה וגיליתי שכל הדלת שלי זה חתכת עץ דק כזה ואני צריך בהזדמנות למצוא פתרון איך לקבע תרמקולים בצורה נורמלית.. כי כבר מיליון פעם הוא היה בסכנת קריסה הרמקול..

בקיצר סוף טוב - כמעט הכל טוב.. (=

תודה רבה,

רותם

נ.ב. סליחה שפרסמתי עוד הודעה פשוט זה לא הראה לי אופציה לערוך תהודעה הקודמת..

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...