Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי אופל אסטרה 99

Mustang65
שימו לב! השרשור הזה בן 6451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אמנם עשיתי חיפוש בפורום ומצאתי דעות שונות מגוונות שעזרו לקו מחשבה שלי.

בכל אופן הייתי שמח אם אנשים היו מכוונים אותי דדוקא לשנתון הזה כי עליו מדובר בקניה שלי ולא מצאתי עליו הרבה מידע.

מדובר על אסטרה כאמור שנת 99 1,600 אוטומטית. אני אשמח למידע שיש לאנשים לגבי מחלות,תקלות, עלויות תיקונים, אחזקה וכל מידע נוסף שיכול להועיל לפני הקנייה.

האם מדובר גם בגיר איזיטרוניק או שזה התחיל בשלב מאוחר יותר ?

תודה רבה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כבעלים לשעבר של רכב כמו זה שאתה מחפש:

1.הגיר הוא גיר אוטומטי "נורמלי" בעל מצב נורמל ומצב ספורט

2.הרכב לטעמי נמצא דרגה מעל רכבים אחרים באותו סגמנט (1600 אוטומט)

3.תופעת העדר מכתיבה בימים אילו מחירון נמוך לאופל אסטרה , פעם העדר נוטה ימינה ופעם שמאלה.

4.הרכב עצמו אמין למדי, תצרוכת הדלק מפתיעה לטובה-11 קמ/ליטר בנסיעה משולבת.

5.חלפים וטיפולים יקרים יחסית (לא הסטרי)

6.לסיכום אם תמצא אחת שטופלה באהבה ותקנה אותה, תהנה מרכב שלא מוערך פה כיאות

בברכה,

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חלפים וטיפולים יקרים יחסית".

זו בעצם הבעייה העיקרית של הרכב הזה, תוסיף גם שוק על הפנים.

מעבר לזה,רכב נוח,מרווח,1600 כבד במקצת אבל בסה"כ בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרו, הרכב זול לרכישה, נסחר מתחת למחירון. עדיף ללכת על המנוע 1800 סמ"ק שיתן הרבה יותר כח ללא הבדל ניכר בצריכת דלק. לבדוק בשבע עיניים היסטוריית טיפולים, בהתחלה היבואן המליץ לעשות טיימינג כל 120K ק"מ או 5 שנים ואחרי כמה רצועות שנקרעו ומנועים שהלכו היבואן שינה את ההמלצה ל-90K ק"מ.

סה"כ רכב מרווח, דלת חמישית מאוד שימושית, מאובזר כמו שצריך, מושבים לא הכי נוחים, הגה והתנהגות מצויינים (שניה לפוקוס האגדית).

לסיכום, למי שלא רוצה ללכת לפי העדר (קורולה/לאנטריכס/אימפרזה) ולא פוחד מסחירות וירידת ערך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי מראש הוא קונה אותה בזול כי היא לא נסחרת....

הוא לא מפסיד את ירידת הערך הראשונית (מה שקרה לי לצערי)

טיימינג ההמלצה היתה עד 2003: כל 4 שנים או 60k

מ2003 -רצועה מחוזקת- כל 5 שנים או 90k

שוב לדעתי רכב מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוזרים...

אני חושב שאני אלך על האוטו הזה, הבן אדם ימכור אותו כ 10% פחות מהמחירון.

הרכב עשה 92,000 ק"מ ומטופל בחברה עד היום..

אני ממש לא מחפש אוטו של כל העדר הישראלי ואני ממש לא מאמין בכל העניין הזה שכולם קונים את אותם המכוניות. אני מעדיף לסוע באוטו טוב ואיכותי ולא להתפשר בגלל שליפניות יש שוק..

מישהו מכיר במקרה את צריכת הדלק שלו מחוץ לעיר ? אני אצטרך אותו לנסיעות ארוכות פעם שבועיים-שלוש..

בכל מקרה תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי שבוע שעבר את האסטרה שלי (1600 אוטומט).

היתה ברשותי 6 שנים (אני יד ראשונה).

תצרוכת דלק בשיוט רגוע מחוץ לעיר -בהנחה שהמנוע תקין לחלוטין- כ13 קמ/ליטר וגם 14 . בדוק!

בהצלחה .

וודא שאת הטיימינג עשו במורשה umi ושהוחלף: מותחן , שתי גלגלות (אחת מחומר פולימרי השניה מתכת) חגורה כמובן :) ורצוי משאבת מים -לא תחליפית! יקר אבל שווה!!!!!!

ב ה צ ל ח ה

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...