Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלום איטלקי

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול הגעתי לטקס האזכרה של יצחק רבין ז"ל בהר הרצל.לתדהמתי חנתה בחניית האורחים אלפא 156 GTA סטישן!!! עם מספר לבן כאשר התחלתו באותיות CC ואחר כך מספר ישראלי רגיל (אני מניח שמדובר בדיפלומט),היא היתה בצבע אפור עכבר מדהים,משהו כמו האפור של המונדיאו החדשה.אני חייב לומר שהסטיישן נראת מדהים בגלל צורתה (גבוהה מאחור,נמוכה מלפנים) ויוצרת מראה של טיל בליסטי,במיוחד כאשר הקליפרים של הבלמים אדומים עם כיתוב ALFA ROMEO והחישוק הוא של OZ במידה 17'(שלא נדבר על ההנמכה).בצאתי מהטקס(לא נעים לומר אבל ביליתי יותר בחנייה) החלטתי לעקוב אחרי האלפא ויהי מה (יש לי תת-אלוף ב-B4! :? ).תוך כדי הסתעפויות בירושלים שמעתי מימיני קול אומר:"תגיד אתה יודע בכלל לאן אתה נוסע?" ולמרות שלא ידעתי עניתי בביטחון מלא:"כן,בטח".המטרה קידשה את האמצעים.וכך לבסוף יצאנו אני ,ה-B4 וה-GTA לירידות של ירושלים כאשר השעה 16:45 והכביש עמוס.בעל האלפא,אדם מבוגר,ניסה לחמוק ממני ללא הרף (כנראה פחד מהמבטים ששלחתי לעבר הרכב),אבל התנועה עמוסה וה-B4 צמודה לכביש.כאשר הכביש התפנה ואחרי סדרה ארוכה של משחקי כח,האלפא נכנסה לסיבוב ואני כעשרים מטרים מאחוריה.כאשר יצאתי מהסיבוב האלפא כבר נעלמה! לא וויתרתי והחלטתי להתעלל במפקד שלי שפלט:"אתה עושה לי מחלת ים".הדבקתי את האלפא בכניסה לכביש מספר 1 כאשר היא מקבילה אליי במסלול השמאלי ולפני שהספקתי להתבונן בפנסי הקסנון שלה בפעם האחרונה,שמעתי משהו שנשמע כמו ההתגלות של אלוהים (צליל מנוע שלא מהעולם הזה) והאלפא החלה להאיץ בטירוף.אז נכון ש-STI יותר מהירה ואולי אפילו WRX ,אבל העיצוב המדהים והקווים החללים+הצלילים גרמו לרכב להראות כמו טיל שנורה ממשגר ולי בכל אופן נשארה תחושה שאלפא יש רק אחת. :idea::!::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצפה ליפני בערך יומיים בסוקולוב בנסיעה

ניסיתי להידביק אותו אבל הוא החליט להוריד הילוך

ולהעלם על איזה 180 בסוקולוב

אני כמובן לא עברתי את ה50

8)

היתה ראלי עכשיו כבר אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אלפא יפהפיה, אעפ"י שכולן ככה, לא נתקלתי עוד מימי באלפא שלדעתי הייתה מכוערת :!: הם פשוט יודעים לעצב מכוניות כמו שצריך :!::!::!:

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי משהו שנשמע כמו ההתגלות של אלוהים (צליל מנוע שלא מהעולם הזה) :idea::!::idea:

אני כבר מומר ... 8)

רק תדמיינו לרגע כמה האוטו הזה יהיה שווה בעוד 3-4 שנים, בערך כמו יונדאי אלנטרה ...

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי משהו שנשמע כמו ההתגלות של אלוהים (צליל מנוע שלא מהעולם הזה) :idea::!::idea:

אני כבר מומר ... 8)

רק תדמיינו לרגע כמה האוטו הזה יהיה שווה בעוד 3-4 שנים, בערך כמו יונדאי אלנטרה ...

:mad:

ת'אמת, כמו שצריך... כמו בחו"ל...

ב.מ.וו M3 שנת 96 עולה פחות ממזדה לנטיס חדשה. מה תעדיפו?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזרוביץ כתב:

אלי!!!!!!!!

תזכיר לי לדבר עם ה"תת-אלוף" שלך בהקדם

עזוב אותך אריה,תן להשתחרר בשקט :wink: .חוץ מזה אתה יודע כמוני שהמקרה הספציפי הזה הוא הרע במיעוטו :lol::oops:

ב-B4 הצבאית הסימון AWD אומר:ALL WHEELS DEAD

:onfire: :snipersm:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראתה ע"י חברי הפורום כמה פעמים...הבעלים מתגורר יחד איתה כמובן ברמה"ש או בהרצליה...נצפה די הרבה פעמים בפיתוח...

אם מדברים על אותה סטיישן מדהימה בצבע עכבר אז השבוע בדרך חזרה מהאוכל ראיתי אותה עוברת ברחיצת המכוניות במוסך של אלפא ברמת החייל

רכב מדהים :mm_wink:

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shays כתב:

אם מדברים על אותה סטיישן מדהימה בצבע עכבר אז השבוע בדרך חזרה מהאוכל ראיתי אותה עוברת ברחיצת המכוניות במוסך של אלפא ברמת החייל

אני מקווה מאוד שהמוסך "הנהדר" הזה כבר לא הרס אותה וגרם לאותו דיפלומט ללמוד קללות חדשות בעברית. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הגעתי לטקס האזכרה של יצחק רבין ז"ל בהר הרצל.לתדהמתי חנתה בחניית האורחים אלפא 156 GTA סטישן!!! עם מספר לבן כאשר התחלתו באותיות CC ואחר כך מספר ישראלי רגיל (אני מניח שמדובר בדיפלומט),היא היתה בצבע אפור עכבר מדהים,משהו כמו האפור של המונדיאו החדשה.אני חייב לומר שהסטיישן נראת מדהים בגלל צורתה (גבוהה מאחור,נמוכה מלפנים) ויוצרת מראה של טיל בליסטי,במיוחד כאשר הקליפרים של הבלמים אדומים עם כיתוב ALFA ROMEO והחישוק הוא של OZ במידה 17'(שלא נדבר על ההנמכה).בצאתי מהטקס(לא נעים לומר אבל ביליתי יותר בחנייה) החלטתי לעקוב אחרי האלפא ויהי מה (יש לי תת-אלוף ב-B4! :? ).תוך כדי הסתעפויות בירושלים שמעתי מימיני קול אומר:"תגיד אתה יודע בכלל לאן אתה נוסע?" ולמרות שלא ידעתי עניתי בביטחון מלא:"כן,בטח".המטרה קידשה את האמצעים.וכך לבסוף יצאנו אני ,ה-B4 וה-GTA לירידות של ירושלים כאשר השעה 16:45 והכביש עמוס.בעל האלפא,אדם מבוגר,ניסה לחמוק ממני ללא הרף (כנראה פחד מהמבטים ששלחתי לעבר הרכב),אבל התנועה עמוסה וה-B4 צמודה לכביש.כאשר הכביש התפנה ואחרי סדרה ארוכה של משחקי כח,האלפא נכנסה לסיבוב ואני כעשרים מטרים מאחוריה.כאשר יצאתי מהסיבוב האלפא כבר נעלמה! לא וויתרתי והחלטתי להתעלל במפקד שלי שפלט:"אתה עושה לי מחלת ים".הדבקתי את האלפא בכניסה לכביש מספר 1 כאשר היא מקבילה אליי במסלול השמאלי ולפני שהספקתי להתבונן בפנסי הקסנון שלה בפעם האחרונה,שמעתי משהו שנשמע כמו ההתגלות של אלוהים (צליל מנוע שלא מהעולם הזה) והאלפא החלה להאיץ בטירוף.אז נכון ש-STI יותר מהירה ואולי אפילו WRX ,אבל העיצוב המדהים והקווים החללים+הצלילים גרמו לרכב להראות כמו טיל שנורה ממשגר ולי בכל אופן נשארה תחושה שאלפא יש רק אחת. :idea::!::idea:

אפרופו דיפלומטים !!

בעלה של אחותי סיפר לי שהשבוע הוא נהג על מזרטי GT3200 של אחד מאנשי הUM !!

האיש הביא את הרכב הזה ,בתור רכב עבודה :!::!: והUN משלם לו על דלק וכל השאר

ויש עוד איש שהביא לארץ פורש GT2

ועוד אחד רצה להביא פרארי אבל עשו לו בעיות כי הם מפחדים שהוא ימכור אותה בארץ :shock: (לאנשים אין כסף ללחם אבל לפרארי ? :? )

בקיצור שווה לעובד בUN גם להנות מרכב טוב וגם לקבל החזרים 8):p

אלי מתגייס לUN :twisted:

שכחתי לציין המזרטי היא בצפון

והGT2 הוא אמר במרכז :roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...