Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WRC ראלי גרמניה - השרשור הרשמי

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אליפות העולם חוזרת מפגרת הקיץ , ולאחר שהצוותים נחו להם הם חוזרים לכבישי האספלט של מערב גרמניה , אזור טרייר .

סבסטיאן לאוב מוביל באליפות ב-29 נק' לעומת מרקוס גרונהולם וזה למעשה יהיה הדו-קרב עד לסוף השנה, כנראה .

סיטרואן כבר הודיעו שהם מפסיקים את האימונים והמבחנים בקבוצת כרונוס השנה ועוברים לפיתוח מאסיבי של ה-C4 .

פורד לעומתם ממשיכים לעבוד קשה עם הפוקוס בתקווה שיצליחו בכל זאת להשיג את לאוב .

סובארו , לאחר חידוש החוזה של סולברג עד ל-2009 , משקיעים מאמץ מחודש ויאלצו בשנה הבאה לנסות צמיגים חדשים במקום הפירלי של השנה , שהודיעו על פרישה מעולם הראלי , לפחות עד 2008 , אז יהיה צמיג אחיד בעולם הראלי .

ראלי גרמניה , שמחולק ל-3 חלקים , LEGS , כאשר בכל יום יש איפיון אחר לסוג האספלט - בטון , אספלט מהיר ואספלט צר .

הראלי מורכב מ-19 קטעים וכ-350 קטעים תחרותיים .

בשנה שעברה ניצח כאן כמובן לאוב , שכבר שכח מתי לא ניצח כאן .

דובי

1.jpg

2.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן דובי

היה כאן פעם אתר שניתן להוריד דרכו את התקצירים ומשום מה אני לא מוצא אותו

הוא עדיין קיים?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהיה צפוי סבסטיאן לאוב שולט בכבישים הגרמניים .

לאוב פתח את הראלי היטב עם בחירת צמיגים שונה מעט מיריביו , הוא בחר צמיגים רכים יותר , מה שסייע לו כאשר החל לרדת גשם .

"הנפגעים" העיקריים מהגשם היו גרונהולם וסולברג שהדרדרו בדירוג .

בסוף היום הראשון סיטרואן הציבו 3 קסארות במקומות הראשונים , כאשר לצידם של לאוב וסורדו בקסארות הרשמיות היה גם רובנפרה בקסארה נוספת .

הדירוג בסוף היום הראשון -

Pos Driver Make Time

1. Loeb Citroen 1h 20:35.0

2. Sordo Citroen + 42.7

3. Gardemeister Citroen + 2:06.0

4. Gronholm Ford + 2:11.4

5. P Solberg Subaru + 2:23.1

6. Stohl Peugeot + 2:29.4

7. Hirvonen Ford + 2:48.6

8. Aigner Skoda + 2:55.5

9. Atkinson Subaru + 3:10.7

10. Sarrazin Subaru + 3:43.6

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן דובי

היה כאן פעם אתר שניתן להוריד דרכו את התקצירים ומשום מה אני לא מוצא אותו

הוא עדיין קיים?

תנסה פה -

http://enormouslysideways.net/WRC2006

אתר שמוריד את התוכניות של יורוספורט

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילת היום השני והתקווה של פטר סולברג לראלי מוצלח מסתיימת .

2 קילומטר בתוך ה-SPECIAL ה-9 הסובארו סובלת מבעיה מכאנית וסולברג נאלץ לפרוש מה-LEG השני .

לאחר שהסובראו נגררה ל-SERVICE חזרה המכונאים כעת עובדים עליה , ינסו להכשירה במסגרת חוקי הסופר-ראלי ואולי היא תהיה תקינה למחר .

בינתיים לאחר שלושת הקטעים הראשונים של היום השני דני סורדו מצמצם על לאוב והפער כעת 24 שניות .

לאוב אמר בראיון כי הוא נוהג זהיר בכדי לשמור על הרכב ועל היתרון שלו בעוד סורדו ממשיך ולוחץ .

אין ספק שסורדו מנסה להוכיח ולהצדיק את מעמדו כמספר-2 בקבוצה כעת , רק שנהיגה כזו לא תעלה לו בטעות שהוא יצטער עליה לאחר מכן .

מנהלי הקבוצה , בינתיים , לא מתערבים בקרב הקטן שנוצר .

טוני גרדמייסטר עדיין שלישי עם קסארה נוספת .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף היום השני והדומיננטיות של סיטרואן ממשיכה .

לאוב וסורדו ממשיכים להוביל והנצחון למחר כמעט מובטח , לאחר שסורדו קיבל הוראה למחר לסיים במקום בטוח ולא לעשות שטויות .

גרונהולם הצליח לטפס חזרה למקום השלישי , לאחר שטוני גרדמייסטר עשה בחירת צמיגים לא טובה והפסיד הרבה זמן .

באם הכל יסתיים ככה סבסטיאן לאוב יטפס למקום הראשון בין נהגי הראלי עם 26 נצחונות .

הדרוג -

Pos Driver Make Time

1. Loeb Citroen 2h 47:53.5

2. Sordo Citroen + 34.3

3. Gronholm Ford + 2:14.1

4. Gardemeister Citroen + 2:39.8

5. Hirvonen Ford + 2:56.4

6. Stohl Peugeot + 3:20.0

7. Aigner Skoda + 4:42.1

8. Sarrazin Subaru + 4:54.7

9. Kopecky Skoda + 5:11.7

10. Atkinson Subaru + 5:23.1

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין ומאוד מקווה שלואב לא יעשה טעויות וינצח.. לאחר האי נחת שהביא לי הנהג שאני אוהד בפורמולה (אלונסו) לפחות קצת שמחה מהWRC

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם הכל יסתיים ככה סבסטיאן לאוב יטפס למקום הראשון בין נהגי הראלי עם 26 נצחונות .

ביחד עם המטאדור

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצל היתרון שסבסטיאן לאוב פתח או היכולת של דני סורדו יש גם הברקות בראלי גרמניה .

בקבוצת סקודה , באחת מקבוצות סקודה נוהג נהג צעיר בשם יאן קופקי שסביר להניח שלא היינו שומעים עליו בחיים כלום .

אבל קופקי , נהג טוב על אספלט , הצליח אתמול פעמיים לעשות את הזמן הטוב ביותר באחד הקטעים בראלי . מדובר למעשה באותו הקטע , אות ה-STAGE , הוא קבע את הזמן המהיר ביותר גם בבוקר , בפעם הראשונה שעברו שם וגם בלופ של אחר-הצהריים .

יכול להיות בהחלט שמדובר בהברקה חד-פעמית , משהו לא צפוי או שגרתי ובכל זאת זוהי איזו פסגה קטנה בקריירה שלו .

kopecky-deut-z-02_130806.jpg

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שצפה בסיכומי השידורים מיורוספורט של הראלי ביומיים האחרונים לא יכול היה להתעלם משני מקרים של התפרצות רגשות בקרב נהג או נווט .

אני מתכוון קודם כל לנהג הפיני לטבלה עם הפורד פוקוס , לאחר שבפניית היירפין נכנס מהר מדי , החליק וריסק את החלק הקדמי של האוטו ואז שהבין שזהו סוף הסיפור בשבילו פרץ בבכי .

לטבלה מסומן כנהג העתיד של פינלנד בראלי ומטופח מגיל צעיר על ידי כולם שם .

החל להתחרות בראלי רשמי , יום לאחר שקיבל רישיון נהיגה , הוא אמור להיות כיום בן-18 או 19 .

ובמקרה השני , הנווט של צ'אבי פונס , שאיבד את המיקום שלו ב-NOTES וכתוצאה מכך היה בלבול רציני בנסיעה של הצוות שהביא גם לבציר מוקדם של הענבים בגרמניה...בסוף הקטע לא יכול היה הספרדי לשלוט בעצמו יותר ופרץ בבכי אדיר . מרגש .

diapo_209.jpg

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצל של ראלי גרמניה , כמו כל שנה , נערך ראלי של מכוניות היסטוריות , ישנות , שנותנות שואו לקהל .

מדובר במכוניות קבוצה-B בעיקר מהדור הראשון והשני , כלומר קודם כל מכוניות הנעה אחורית דוגמת האופל אסקונה 400 וגם כמובן המפלצות כפולות ההנעה דוגמת האאודי קוואטרו .

תהנו

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עכשיו זה רשמי וסיטרואן סיימו 1-2 בראלי גרמניה , כאשר את הנצחון , שלא היה ספק לרגע , לקח סבסטיאן לאוב אלוף העולם , שכנראה ישמור על תוארו ולא רק זה אלא סביר להניח שעד לסיום העונה יצעד לבד בראש מצעד זוכי הראלי באליפות העולם .

הנצחון בראלי גרמניה היה החמישי ברציפות והוא ה-26 שלו בקריירה שלו , באליפות העולם .

סורדו כאמור סיים שני ומרקוס גרונהולם , מאוכזב , שלישי בהפרש של 1:45 דק' .

טוני גרדמייסטר סיים רביעי לאחר שבשלבים רבים בראלי החזיק במקום השלישי , לגרדמייסטר זו הופעה ראשונה עם הקסארה הפרטית , בהחלט תוצאה טובה .

חמישי הירבונן ושישי סיים מנפרד שטוהל האוסטרי לפני אוסטרי נוסף אייגנר , עם סקודה מקבוצת רד-בול .

גארט מקהייל האירי סיים עשירי , שוב תוצאה יפה לנהג עם הפורד פוקוס המזדקנת , שמוכיח שאולי יש לו מה לחפש בכל זאת באליפות העולם , וזאת לאחר שהחל את העונה בכוונה רק לצבור ניסיון .

אל תשכחו ששנה הבאה יהיה לו ראלי ביתי .

ונקודה קטנה אבל חשובה .

את המצעד שעשו לאוב וסורדו כל היום השלישי , כאשר נהגו מבלי לסכן את מכוניותיהם לא נראה כבר בשנה הבאה .

החל מעונת 2007 נהגים יקבלו ניקוד גם על היותם מהירים גם בכל LEG ולא רק בכל הראלי .

שלושת הראשונים בסוף כל יום יקבלו 1-2-3 נק' בהתאם להיותם מהירים בסוף כל יום .

בהחלט דבר ששווה להילחם עליו .

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח סבסטיאן לאוב אלוף העולם

דובי,

אהבתי את הסיקור שלך, רק דבר אחד: אתה מתעקש לקרוא לסבסטיאן "לאוב". בתחילה חשבתי שזו טעות רגעית, אולם זה מופיע כך בכל ההודעות. אני חושב שהוא לא יאהב את השיבוש... לואב, זה השם (Loeb).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, תרשום לפניך.

ניקוד כל יום יעלה בצורה ניכרת את הסיכון שהנהגים לוקחים ויעלה את כמות התאונות.

אני מהמר שתוך 4-5 מירוצים הנושא ייגנז

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוב , לואב , לוב , לובב זה ממש לא משנה .

כשאני כותב אני כותב מבפנים ואיך שאני רגיל .

הדרך שבה אני כותב את שמו לא תשנה את הנהיגה שלו וכנראה שגם אני כבר לא אשתנה אז...תצטרכו להתרגל לזה וזהו ...

לגבי הניקוד - נהגים אכן יקחו סיכונים , מה שאולי יגרום ליותר תאונות אבל זה לא מה שיביא לביטול השיטה , זה פשוט יביא נהגים לנהוג עם יותר שכל .

עדיף להפסיד נקודה או שתיים מראלי שלם...

מי שטוב ימשיך להיות טוב .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...