Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה ללא טסט לרכב,מה העונש?

שימו לב! השרשור הזה בן 2936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי חיפוש,ואני רואה תגובות של אנשים שאומרים 160 שקל יש כאלה 250 שקל וזה יכול להגיע גם לאלפיה,יש כאלה שרשמו 250 שקל+6 נקודות ויש כאלה בלי(אני בטוח שחלק מהדברים זה לפני השיטת ניקוד החדשה וחלק אחריה,מישהו יכול לעשות סדר בבאלגן?

חיפשתי באתר של משרד הרישוי לא ראיתי בטבלה נהיגה ללא טסט

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_CI/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_9E/.ce/7_0_CT/.p/5_0_9F/.d/0?PC_7_0_CT_subject=index.jsp?subject=HE_RISHUI_55#7_0_CT

שבת שלום ובעיקר לתושבי הצפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף רשיון הרכב פקע פחות משישה חודשים 250 ש"ח קנס 6 נקודות.

תוקף רשיון הרכב פקע בתקופה העולה על שישה חודשים הזמנה לדין 6 נקודות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ללא טסט הביטוח אינו תקף. חברת הביטוח תתנער מתשלום פיצויים, גם לרכוש וגם חס וחלילה לגוף.

עדיין מטריד אותך אם הקנס הוא 250 או 160 ש"ח ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמתי שאני מוטרד מגובה הקנס כי אני באופן אישי נוסע עם טסט כחוק, ליתר דיוק שאלתי בשביל חבר שעכשיו מרגיש על כיסו מה זה לנסוע ללא טסט,רשמתי שבחיפוש ראיתי סכומים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף רשיון הרכב פקע פחות משישה חודשים 250 ש"ח קנס 6 נקודות.

תוקף רשיון הרכב פקע בתקופה העולה על שישה חודשים הזמנה לדין 6 נקודות.

ל'

קנסות, העמדה לדין ונקודות תקבל כל עוד לא הועמדת מול בוחן רכב משטרתי או של מ.התחבורה.

במקרה ו"נפלת" על בוחן רכב או שזומן לך אחד כזה הקנסות יאמירו ל-500-1000 ש"ח(תלוי בסוג הליקוי שימצא ואף לא חובה שימצא, הרכב נחשב בחזקת בלתי-שמיש ובלתי-תקין בעת שאין לו טסט בתוקף) בתוספת הורדה מהכביש(הודעת אי-שימוש).

אם רכבך יבדק ע"י המשטרה-הירוקה(איכות הסביבה) וימצא בלתי תקין הקנס יכול להאמיר ל-3K ש"ח בתוספת הורדה מהכביש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מיקרה כזה לפני כמה שנים. היה לי רכב ישן והרכב ניכשל טסט על כמה שטויות (וזה באמת היו שטויות), קיצר נסעתי בו נסיעה בעיר ושוטר בדרגת רס"ר עצר אותי, הוא נתן לי הזמנה למשפט לאחר כ-8 חודשים ! קיצור הגעתי למשפט ובדלפק "התקמבנתי" על קנס של 250 שקל + נקודות, זה הכל !

השוטר היה יכול לתת לי באותה מידה קנס וזהו, אבל הוא נתן לי הזמנה למשפט, מה הרווחתי ? יותר זמן לשלם את הקנס וצבירת הנקודות.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

לדעתי הבעיה המרכזית של נסיעה ללא טסט, אינה גובה הקנס או הנקודות, אלא הסיכון שבמידה וחס וחלילה נעשה תאונה, תהיינה בעיות עם הכיסוי הביטוחי. לכן חשוב מאוד לעשות טסט בזמן.

למידע נוסף ניתן להיכנס: טסט לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר הועלהנהשרשור מן המתים, חשיבות הטסט היר לא רק במקרה של תאונה. כל פעם שמשהו לא מתבצע ישר אומרים ״ואם תהיה תאונה?״ מה לגבי העובדה שאדם פרטי לפעמים נוטה להזניח את רכבו ובטסט מתגלות כל התקלות (או במצב תקין עושים טיפול לפני הטסט ואז נפתרות כל התקלות)

רכב ללא טסט הוא כנראה רכב שיש בו מה לסדר, וכשיש מה לסדר כנראה שלא אידיאלי לסוע

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אם יעצר ע"י בוחן, יכל להיות:

1.הורדה ל 48 שעות.

2. הורדה וביטול הרישיון.

3.הורדה בגרירה.

לזה יכל להתווסף גם קנס כספי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...