Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בקשר לדברים שקשורים לחוק (אני גר בישוב ליד כפס)

lee31389
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אני גר בישוב ליד כפ"ס, לא אנקוב את שמו, בקיצור אין פה משטרה כמעט ובכלל שמסתובבת, כלומר מצב ממש נדיר שתראה פה ניידת מסתובבת, אבל יש רכב בטחון שעובר כל הזמן ועושה פטרולים בישוב.

האנשים בתוך רכב הבטחון הם אינם שוטרים אלא "שומרים" שעברו הסמכה ופשוט צריכים לשמור על הישוב מפני ונדליזם ופגיעות בטחוניות וכו...

בקיצור השאלה שלי היא אם אני נוסע בלי מלווה בישוב (נגמר לי המלווה עוד 19 יום!!) האם יש להם סמכות לעצור אותי או לעשות לי משהו?

ועוד שאלה בנושא הזה כבר, יש לי ביטוח על רכב אחד, ועל הרכב השני שלנו אין לי ביטוח, האם זה אומר שאסור לי לסוע עליו בכלל, או רק שאם אני עושה תאונה נדפקתי ואני צריך לשלם על כל הנזקים בעצמי?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.,השומרים לא יכולים לעצור אותך על נהיגה ללא מלווה

2.למה לך לנסוע באוטו לא בביטוח?אסור בהחלט ,אל תגיד לי זה לא יקרה

לא חבל על הסיכון שיהיה תאונה ?

סע כחוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בקשר לחלק הראשון - השומרים הללו לא יכולים לעצור אותך - אבל דע לך שכשאתה נוסע ללא מלווה אתה כאילו נוסע בלי רשיון נהיגה.

וזה אומר, שבמקרה של תאונה, ילד שקפץ לכביש, או אפילו נהג שיכור שנכנס בך - האשמה היא שלך..

ואין לך ביטוח על כך.. לא ביטוח מקיף, לא ביטוח חובה, לא צד ג'.. כלום!

כל העלויות על הטיפולים הרפואיים שלך ושל כל המעורבים האחרים, וכן הנזק שתגרום - עליך.

רק לציין, ביקור במיון עולה כ700 ש"ח..

יום אשפוז נע באיזור ה1000 שקלים - כאשר יש מחלקות שהמחיר מוכפל מספר פעמים..

ניתוחים עולים עשרות אלפי שקלים.. תרופות יכולות להגיע למאות אלפי שקלים בשנה..

וכן יש גם את התשלום פיצויים לנפגעים - יכול להגיע למליוני שקלים..

ככה שאישית, הייתי מחכה את ה19 יום האלה ולא לוקח את הסיכון.. לא חבל להתחיל את שלב הנהיגה שלך בעבירות מיותרות ?

מה גם שבמידה וכן תעבור ניידת, סתם כי התחשק לשוטר לקפוץ לבקר חבר - והוא יתפוס אותך,

הרשיון שלך ישלל במקום ותזומן למשפט - שם סביר להניח תקבל שלילה לכמה חודשים אם לא לכמה שנים טובות, וסביר להניח שתצטרך לעבור את כל התהליך מחדש (תאוריה, טסט, נהג חדש ומלווה).

בקשר לחלק השני -

ביטוח החובה מכסה כל נהג ברכב, כל עוד הוא אינו נהג קבוע.

במילים אחרות - אם לקחת את האוטו פעם אחת וקרתה תאונה, הביטוח בתוקף.

אם לקחת את האוטו פעמיים - הביטוח בתוקף..

אם תיקח את האוטו כל יום, או כל שבוע, או יום כן יומיים לא - הביטוח חובה כבר לא יהיה בתוקף

ותסמוך על חברת הביטוח שתמצא את החוקר שימצא את העדים שיפלילו אותך בכך, ואז אנחנו חוזרים לחלק הראשון, של מה קורה אם אין לך ביטוח חובה בתוקף.

במידה ואכן לקחת את הרכב לנסיעה חד פעמית, ונכנסת במרצדס S500 חדשה, גרמת לTOTAL LOST לרכב שלך ועיקמת את מכסה המנוע והכנף של המרצדס,

אז הביטוח המקיף והביטוח צד ג' אינם בתוקף, שכן הם בתוקף רק עבור מי שרשום בפוליסת הביטוח - ואתה כאמור, לא מופיע בה..

לפיכך, הרכב שלכם הושבת ותאלצו לשלם עשרות אלפי שקלים על תיקון המרצדס, הכל מכיסכם כמובן כי הביטוח לא תקף אליך בתור נהג הרכב.

עכשיו תחשוב על זה, האם באמת תרצה להיות משועבד כל החיים שלך לבנקים לסגירת חובות במאות אלפי שקלים בגלל שלא רצית לחכות עוד 20 יום שיגמר המלווה?

או שתעדיף להיות משועבד להחזר הוצאות תיקון של רכבים לא שלך, כיוון שנסעת ברכב שאין לך ביטוח אליו?

נשארו לך 19 יום, מה שאומר שיש לך רשיון חודשיים וחצי - בלחץ!!

יהיו לא עוד מספיק שעות, ימים, שבועות, חודשים ושנים של נהיגה - ברכבים פחות טובים ויותר טובים ממה שיש לך עכשיו..

לא חבל להרוס את החיים בשביל שטות?

(עריכה: סליחה על המגילה, אבל הייתי חייב אחרי שמכר אידיוט לקח את האוטו של אבא, הרס אותו תוך כדי החרבת חומה ופגיעה במרצדס S500 חדשה בדרך..)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות!...

גם לפני התשובות שלכם וגם אחרי אני עדיין חושב כמוכם, רק רציתי להיות בטוח במה שחשבתי...

כפי שאמרתם, הסיכון גדול מדי,וחבל סתם לדפוק לעצמי אולי את כל הרשיון בשביל 19 יום,

בקשר לביטוח , פשוט לא הייתי בטוח איך זה עובד , עכשיו הבנתי....

אז תודה רבה~!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לחלק השני -

ביטוח החובה מכסה כל נהג ברכב, כל עוד הוא אינו נהג קבוע.

במילים אחרות - אם לקחת את האוטו פעם אחת וקרתה תאונה, הביטוח בתוקף.

אם לקחת את האוטו פעמיים - הביטוח בתוקף..

אם תיקח את האוטו כל יום, או כל שבוע, או יום כן יומיים לא - הביטוח חובה כבר לא יהיה בתוקף

ותסמוך על חברת הביטוח שתמצא את החוקר שימצא את העדים שיפלילו אותך בכך, ואז אנחנו חוזרים לחלק הראשון, של מה קורה אם אין לך ביטוח חובה בתוקף.

במידה ואכן לקחת את הרכב לנסיעה חד פעמית, ונכנסת במרצדס S500 חדשה, גרמת לTOTAL LOST לרכב שלך ועיקמת את מכסה המנוע והכנף של המרצדס,

אז הביטוח המקיף והביטוח צד ג' אינם בתוקף, שכן הם בתוקף רק עבור מי שרשום בפוליסת הביטוח - ואתה כאמור, לא מופיע בה..

לפיכך, הרכב שלכם הושבת ותאלצו לשלם עשרות אלפי שקלים על תיקון המרצדס, הכל מכיסכם כמובן כי הביטוח לא תקף אליך בתור נהג הרכב.

שניה,

אז לפי מה שאתה אומר, אם יש לאמא שלי ביטוח חובה על האוטו (לא ביטוח צעיר!) אני יכול לקחת את האוטו פעם ב... ולהיות מכוסה מהבחינה ששוטר יעצור אותי? (אני לא מדבר על תאונה עכשיו,על שוטר)

יום טוב,

חנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת נכון.

אם אתה לוקח את הרכב לעתים רחוקות, ולאמך יש ביטוח חובה, אתה מכוסה מבחינת השוטר ומבחינת פיצוי נפגעים.

אבל אם תכנס בעץ של הישוב, הביטוח מקיף לא מכסה אותך ולכן תצטרך לשלם מכיסך על תיקון הרכב.אבל אם העץ נפגע, והוא צריך טיפול רפואי, ביטוח החובה מכסה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...