Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי המפגש הקרוב?

שרגאמן
שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר מזמן לא היה
תאחלס הוא היה אמור להתקיים מחר [לפי המנהג הקבוע של השבוע הראשון בחודש..]

כניראה אנשים ישנים פה או אף אחד לא לקח עליו את היחצנות ופירסם מודעת מפגש שבוע טרם לכן וזו התוצאה...

המצב הביטחוני כניראה שרף כמה פיוזים אצל הרוב..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות מחר מפגש, בטח לא בהתראה של יום.

היה מפגש לפני שבועיים. המפגש הבא יהיה בהמשך החודש או בשבת הראשונה של החודש הבא.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהגולשים משרתים בצבא, ולכן לערוך מפגש בהתראה של יום אחד לא יאפשר לרבים להגיע, לכן רצוי לתת התראה מראש.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גולש שבא מהצבא (גולן חרמון ק"ש ושאר כיף חיים)

ולדעתי התראה של יום זה הדבר היחיד שיכול לעבוד איתנו

אני אתמול ב 5 גיליתי שאני יוצא

אז למי שמארגן מראש תארגנו משהו נחמד וגדול

ובכל זאת

פעם היו מפגשי צפון

מישהו יודע מתי יהיה אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היו מפגשי צפון

מישהו יודע מתי יהיה אחד?

מה באמת הולך בצפון ? (באמת חוץ ממלחמה ..) אני אומר שבכל זאת צריכים לעשות מפגשים ולא להפסיק אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פורום נוסף החליט לבטל את המפגשים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=124935

בכל אופן יש מלחמה, לא מומלץ לשהות במקום לא מוגן ובהתקהלות, ומכיוון שאנשים מגיעים על מנת להציג את המערכת, ולא לשבת ולפטפט אז עדיף להמתין עד יחלוף זעם ולארגן מפגש מהנה ובטוח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...