Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סופי ואני לא אוהבים נהגי מוניות, משאיות, ואטובוסים. לא מדובר בגיזענות לשמה, מדובר על שני תחומים שמפריעים לנו במיוחד. התנהגות בכביש, ואיכות החיים!

סופי טוענת, כי את נהגי המוניות מעניין דבר אחד, רווח קל! הנימוס, דרך ארץ, התחשבות בסביבה, ושמירה על החוק, רחוקים מהם כרחוק מזרח ממערב. כשם שהם בטוחים שאת הכבישים סללו במיוחד עבורם ושאר המשתמשים בדרך רק מפריעים להם להרוויח לחמם, כך גם צורת נהיגתם. הם יחתכו אתנו ללא התראה, יעצרו בפיתאומיות, ויפתחו את הדלת מתחת לאפך בדיוק ברגע שלא תצפה להם. בקיצור סיוט, שומר נפשו ירחק. אחיהם הגדולים יפזרו חלקיקי אפר ופחם בשערך, (במידה ועדיין נישאר לך קצת) יוסיפו ניחוח לבגדיך, וישחירו ויזפתו ראותיך. המרגיז ביותר, שאין איש פוצה פה ומצפצף. המצב מחריף שבעתיים כאשר אנו בטיול משותף, מנסים להשתלב בתנועה, מיסים שילמנו בזמן, חובנו לחברה נפרט עד תום, ואפילו עשינו מעשי חסד פה ושם, אבל על הכביש, אנחנו כלום, כולם חוברים נגדינו, והמצב רק נהיה גרוע מיום ליום. נוסעים בכביש הפתוח, סופי מפמפמת בעליזות, נהנת למתוח אבריה, השמש הסתווית מחייכת אלינו, מחממת היטב את צינת הבוקר, אני נוהג בזהירות במשקף פתוח, נהנה לספוג את המראות, הצלילים והריחות, כחלק מהנוף, לפתע טרח...אפר, בדלי סיגריות, וקרעי חשבוניות, מכסות את פני, מהמונית שלפני עוד הספקתי לראות יד שעירה ושעון מוזהב, לפני שעצרתי בצד להתנקות... סתם יום של חול, בנסיעה שיגרתית.-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן אל תדאג ! זה קרה ב 1981/2 בערך, עם ההונדה שלי דאז עוד לפני שהתגיסתי לצבא !

דרך אגב מה דעתך אל הטיול הזה ? (ראה בקישור המצורף)

מריו. http://fullgas4-strokesquad.skynetblogs.be/

פעם ראשונה שאני מתפלל לגשם, ממש חוני המעגל, ככה הטיול ידחה לעוד שבועיים, ואז אני פנוי ממשמרת ואגיע, תחזיק לי אצבעות-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן אם אתה בא אני בא,איך אני איתך?!

אבל אני יבוא לבית אורן,פשוט הטוסטוס שלי מגמגם במיהירויות חוקיות ומטה...

וזאת ההזדמנות להוכיח את חפותי,הולך?

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן אם אתה בא אני בא,איך אני איתך?!

אבל אני יבוא לבית אורן,פשוט הטוסטוס שלי מגמגם במיהירויות חוקיות ומטה...

וזאת ההזדמנות להוכיח את חפותי,הולך?

עמית.

אנו ניזכה לראות אותך בפעילות המועדון, רק שיצמחו לי ראסטות בלונדיניות, לדעתי אתה בכלל פיקציה דיגיטלית, של עקרת בית משועממת שמחפשת ריגושים, עד שלא יוכח אחרת-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופי ואני לא אוהבים נהגי מוניות, משאיות, ואטובוסים. רן
איי! נעלבתי! :-o:-):wink::oops:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופי ואני לא אוהבים נהגי מוניות, משאיות, ואטובוסים. (שאינם חברי מועדון)- רן

בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8):-P:wink::-D :-D :-D:mm_yeah::grin:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראינו בי-ם, את הווספה החדשה 50CC דוגמאת זו:

vespa-(3)_wa.jpg

סופי לא התרשמה, אני דווקא כן-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו ניזכה לראות אותך בפעילות המועדון, רק שיצמחו לי ראסטות בלונדיניות, לדעתי אתה בכלל פיקציה דיגיטלית, של עקרת בית משועממת שמחפשת ריגושים, עד שלא יוכח אחרת-רן

אז יאללה תתחיל לגדל שיער,כי תצטרך הרבה ממנו לראסטות.

אז אתה מעוניין באתגר?!

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יאללה תתחיל לגדל שיער,כי תצטרך הרבה ממנו לראסטות.

אז אתה מעוניין באתגר?!

עמית.

סופי אני חיים בשביל אתגרים, ולכל אחד מאיתנו רקורד גדול בכדי להוכיח זאת, מה שנותר זה להיתפלל לגשם בשבת הקרובה, שידחה את הטיול לשבת אחרי. מי שמבריז יושפל קבל עם ועידה!-רן

DSCF8584.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן יקירי !

תמונתך עם סופי ( שהופכת מנסיכה למלכה ) מזכירה לי את המשפט :

אין יותר קרחת -רק מצח עד התחת :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הפירסום על מהילת הדלק בתחנות בירושלים, אני בפניקה מוחלטת, למרות שסופי מזכירה לי שבילדותה בארץ, נסעה על אוקטן 83 וסונול מרין, בדיוק שילשום תידלקתי פול, פעמיים! גם את סופי וגם את המשפחתית, והתחנה מופיעה ברשימה!-פחד-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסעים, הכיוון מערב, אחד מאותם ימים בהם מדגדגת בלוטת החשק לצאת להרפתקאה קטנה ולא מזיקה, כיוון שלפתע הקירות בבית סוגרים עליך, ונעשה כבד ומשעמם, הכלים נערמים בכיור, אבל בחוץ שמש ונעים והנוף מזמין, יציאה זריזה מהחנייה, ונסיעה לכיוון כביש הרכבת מזרח, שם מוזר, שניתן לפרוייקט הכביש החדש שמחבר את השכונה בצידה הדרומי, עם שכונת תלפיות הישנה, ואזור התעשייה, וקובע גבול ברור בין השכונה היהודית לערבית. הכפר הערבי צור בהאר חולף על פני, כפר ערבי טיפוסי שהמודרניזציה כירסמה כל חלקה טובה בו, את בתי האבן המסורתיים היפיפים, אלה שנתנו לבתים הערביים את שמם המפואר, את הכיפות העגולות והמרפסת על הגג, בם נסרכת הגפן העתיקה ומצלה על היושבים בה בימי הקיץ הלוהטים, החליפה הבניה המתועשת, ללא תכנון הוד והדר, שטחים חקלאיים נרמסו ביד גסה, ואת עצי הזייתים, התאניים והטרסות, החליפו שיכונים רבי קומות מכוערים, אפילו המסגדים החדשים שצצו בכפר, אינם כתמול שילשום, את קולו הצרוד של המואזין הקורא לתפילה, מראש המגדל, החליפה מערכת הגברה משוכללת, שממררת את חיי השכנים היהודים,את כיפות הצריחיים הירוקים, מקושטות היום נורות ירוקות המאירות אותן באור ניאון זרחני ותאורה פסיכודאלית. העליה קשה לסופי, ואני מוריד הילוך, מלון דיפולמט מימיני, והקונסוליה האמריקאית שנבנת ומוחקת זכר גדול לילדותי המאושרת בברכת גני יהודה ומטעי הפרי של קיבוץ רמת רחל. עוברים מתחת לגשר המחבר בין שכונת ארנונה לקיבוץ, אריות המתכת, משני צידי הגשר, מחייכים אלינו, ומספרים את סיפור האריות בירושלים, העתיקים והחדשים, שירושלים מלאה בהם, הטיול בעקבות האריות בירושלים ממלא מסלול המקיף יום שלם, ותופר את ירושלים העתיקה והחדשה, כאחד, מעניק לחובבי הצילום ונוסטלגיה מתנה בילתי נישכחת. אדום ברמזור, מבנה הפילבוקס, שריד מנדטורי לתקופה אחרת, עומד ניצב כשומר על הצומת החדשה, שקמה לה לפתע, עדיין מופתע מכך שיד עלומה הזיזה אותו מהמקום בו ניצב במשך שנים, עת שירת בשרות הצבא האנגלי כעמדת שמירה, שנים לאחר שעזבו הבריטים את הארץ, שימש כמחסן וכשומר הברז הראשי של המים, לקיבוץ רמת רחל ומטעיה, עד שהוכרז כמבנה לשימור, והוזז ממקומו לטובת הפרויקט, ובכל כמה שנים מחליף הוא צבע, על פי שגעונתיהם של פקידי העירייה השונים. ממש מימין גר אדם מיוחד, המחזיק תדיר ברשותו כמה וכמה כלי אספנות ממנועים, שבשעתו לא היה מוכן לשמוע ממני שום הצעת מחיר לגבי ה-MG השחורה שלו, השמועה (המבוססת) מספרת על מנוע שרירני וקושרת לרכב אגדות אין ספור, שרק אדם אחד, יכול להזים או לאמת (...), נוסעים לכיוון קבר רחל, חולפים על פני המנזר, שממש מולו, עדיין עומדות חורבותיו של מנזר הקדום יותר, בתקופה אחרת, היה כאן ישוב מפותח ודרך המעבר העיקרית לכיוון בית המקדש, לבאים מבית לחם וחברון, בתקופה האחרונה נחשפו במקום, עשרות רבות של אתרים וממצאים קדומים, ריצפות פסיפס, ואמת מים קדומה שהובילה בפרויקט הנדסי משוכלל, מים, מברכות שלמה לעולים לרגל ולעיר דוד, בהפרש גובה של חצי מעלה לאורך עשרות קלומטרים, ולחשוב על כך שהיום, לא מצליחים עובדי הערייה, לנקז את המים שמצטברים אחרי הגשם הראשון בכבשים ובצידי הדרכים. השמיים נעשים קודרים יותר והשמש נעלמה, שולח יד לעבר הפנס הקידמי לוודא שהאור דולק, אכן דולק, בכל עוצמת ששת הוואטים שלו, מאיר ומכסה את הכביש על פי עוצמת הגז, הרוח המכה בפנים קרירה יותר, וחודרת את המעילון הדקיק ששמתי עלי, טיפות הגשם הראשונות לא ממש מפתיעות אותי, סתיו עכשיו, וזה צפוי, כשהגשם הופך לכבד יותר, זה הרמז שצריך לחזור, פניה הדוקה וחזרה זהירה לכיוון הבית, הנסיעה הופכת לכבדה משהו והסיבובים זהירים, הכבשים עדיין לא נישטפו כהלכה, וקיימת סכנת החלקה, האמת ממש לא רציתי לבדוק את יכולתיהם של הצמיגים הסניים החדשים. ריח הגשם הראשון, מעורבב באבק ואדמה רוויה, ירושלים, סתיו 2006 סופי אני והגשם הראשון-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לפני רבע שעה, עברנו סופי ואני את הטסט השני שלנו יחד, משרד הרישוי, שהכריז עלי מלחמה, שמר אצלו את הרשיונות החדשים של סופי, עד לרגע האחרון. אבל בהיתערבות אירית, (תודה) הגיעו הרשיונות ממש ביום הטסט. וכך ללא הכנה מוקדמת, ניגשנו יחד למכון ואחרי חמש דקות יצאנו משם, אני עם הרבה טקס בישבן, וגאווה בלב. והיא שעושה את עצמה כאילו לא מבינה על מה המהומה. "כאילו, ברור שאני אעבור" אכן נסיכה איטלקית אמיתית-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...