Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההחלטה אכן לא היתה קלה, ברור לי לחלוטין ההבדל בין השניים, הלמברטה יותר יחודית, אצילה ולדעתי גם בנויה יותר טוב. הנגישות למנוע ולמכלולים פשוטה יותר, והשווי האספני שלה גבוה יותר, מצד שני הלמברטה "שלי" היתה במצב שהצריך השקעה גדולה, ותשומת לב גדולה עוד יותר ממה שיכולתי לתת לה, והעדפתי כלי חביב שקל לחיות איתו ביום יום, ללא איבוד המומנט של האספנות, והיחודיות, והעיקר שלא מצריך להמתין איתו עד לתוצאה הסופית שמבחנתי אומר נסיעה יום יומית, כך שבמקום שהלמברטה תירקב בחצר, ותמתין ליומה שלא יגיע, אני אהנה מניידות משופרת ומצ'פרת...הלמברטה הועברה לידים טובות ותשופץ כפי שמגיע לכלי כזה ואני בטוח שעוד נישמע עליה בעתיד....ועל סופי יעברו ימים רבים של טיולים, סידורים ועבודה קשה...ואולי בקרוב, מפגש היכרות ביום שישי בקפה... אחרי נסיעה בכביש י-ם-ת"א....מי יודע.....תמונות בקרוב-רן
רן כלכלית ומעשית החלטת נכון. החלפת פסל ברזל לפני שיקום בכלי לא פחות קלאסי והרבה יותר שימושי ובמצב נסיעה.

גם מבחינת ערך אספני כלכלי של שני הכלים במצב זהה - הווספה לא שווה פחות.

תהנה .

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חדשות אחרונות...היא נוסעת שוב כקדם....אכן בעיה מיזערית בצ'וק הכבל קרוע הפעלה ידניית קיק והיא מפמפמת בעליזות....ישששששששששששששששששששש-

כבל צו'ק לווספה מי יודע מאיפה משיגים?....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום ארועי היום, בסך הכל הכללי יום מוצלח למדי, אחרי המפגש הראשוני הכושל משהו, וההרגשה הקשה, של מה לכל השדים עושים עכשיו... ניתנה לי הזדמנות ראשונית לבחון את המצב לאשורו...בשלב הראשון לימוד כללי ובסיסי של הווספה, תוך התמקדות בנקודות חולשה קריטיות, השלב הבא היה פרוק מסנן האויר בשלב הזה הובחנה הבעייה הראשונה, כבל הצ'וק קרוע והמנוע היה זקוק לתערובת יותר עשירה מהרגיל, פתיחה ידניית של הצ'וק ומתן קיק בריא והמנוע מתעורר לחיים למס' שניות....כבר סימן מעודד... השלב הבא היה הוצאת מיכל הדלק והעברה של ברז הדלק, למצב רזרבי ברז הדלק בווספה מאובטח בגומיה השומרת אותו מחובר לבודי... גומיה זו החזירה נשמתה לבוראה לפני שנים, כך שבפועל רק אם גישה ישירה לברז הדלק ניתן לשנות את המצב...הדלק זורם לקרבורטור והנסיכה סופי מתעוררת לחיים...כיוון קל של הטורים והיא מפמפמת לה באיטלקית שוטפת, ומכסה את שמי החנייה בעשן כחלחל....לאחר דקה או שתיים שהלב פועם בעוז, אזרתי אומץ וביצעתי את הסיבוב המשמעותי הראשון....אז ככה החיים על האוכף בכלי שגילו פחות בארבעה שנים מגילי, גורמים לך לשנות מוד במצב הרוח, אם שאגה של R מעבירה אותך למצב אטרף, הרי הפימפום השקט משדר (לי לפחות) שקט ושלווה, סיבוב קטן בחניה למצהלות השכנים, שרגילים כבר לראות כיצד גורטאות מתכת מתעוררות לפתע לחיים ולמפגן אור קולי של אש, רעם ותימרות עשן... וחזרה למקום החנייה וארגז הכלים לצורך מקצה שיפורים...בסיכומו של דבר...

למחר מתוכננת פרוצידורת העברה סופית של הבעלות, הוצאת אישור זמני לתנועה לצורך תיקון, נסיעה עצמית למוסך להחלפת צמגים כיוון ברקסים, שמישהו שכח לספר להם שתפקידם גם לעצור, ורק לאחר דין ודברים עם כלי העבודה שלי ניתנה הסכמה שבשתיקה שיסיעו מדי פעם בעצירה מכובדת...אישור בלמים ונסיעה לטסט....המשך יבוא-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:beerchug::mm_yeah:

אפרופו ווספה- כשהייתי ילד- הייתה לי במשך כשנתיים וחצי ווספה בבית, בסלון, אני זוכר, שנורא השתעשעתי ברעיון, שפעם אני גם אסע איתה. הייתה רק בעיה אחת- לא היו לה ניירות...:? מכוון, שאני גר בקומה הרבעית, אז הווספה הועלתה מפורקת ובחלקים, והורכבה בכבוד בחזרה. הדבר הזה פשוט מסרב למות- עבד בכל מצב- אפילו כשפירקתי לה לגמרי את הקרבורטור, היא הניעה!!! מה שכן- ניתפס איזה חוט איפשהו, וכשהיו מסוביבם את הכידון- המנוע היה נכבה. לדעתי- גם זרקו אותה בגלל זה! עשיתי מפסק ישיר על המנוע- הבעיה ניפתרה... עדיין מצטער, שזרקתי אותה.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***מבזק***מבזק***מבזק***

לפני חצי שעה עברה הנסיכה סופי, לבעלותי הבלעדית, לא לפני שצעקות הזעם שלי הידהדו ברחבי משרד הרישוי בי-ם, ששם לא שמעו כי רכב אספנות אינו מחוייב בטסט לצורך העברת בעלות...אז הטרדתי את אירית (תודה אירית) שהטרידה אחרים, ואת זאב, (תודה זאב) שנתן פתרונות משלו...ובסופו של דבר הרשיון המיוחל ניתן...בכדי להרגע הוצאתי מס' רכב אספנות לווספה, חדש ונוצץ, נישאר לעשות ביטוח אספנות, נסיעה קצרה למוסך לחלפת צמיגים כיוונים שונים, אישור מוסך ולטסט...זהו לבנתיים-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***מבזק***מבזק***מבזק***

לפני חצי שעה עברה הנסיכה סופי, לבעלותי הבלעדית, לא לפני שצעקות הזעם שלי הידהדו ברחבי משרד הרישוי בי-ם, ששם לא שמעו כי רכב אספנות אינו מחוייב בטסט לצורך העברת בעלות...אז הטרדתי את אירית (תודה אירית) שהטרידה אחרים, ואת זאב, (תודה זאב) שנתן פתרונות משלו...ובסופו של דבר הרשיון המיוחל ניתן...בכדי להרגע הוצאתי מס' רכב אספנות לווספה, חדש ונוצץ, נישאר לעשות ביטוח אספנות, נסיעה קצרה למוסך לחלפת צמיגים כיוונים שונים, אישור מוסך ולטסט...זהו לבנתיים-רן

שוב שיהיה בהצלחה,{אני כבר בבית}עכשו אתה בעלים גאה של רכב אספנות.ערב טוב-זאב.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל האיום המפורש של חן הצטלמה היום הנסיכה סופיה, או בפי ידידיה סופי, תמונות ראשונת מעיר הקודש....תגובות בבקשה-רן

*תודה לאבי על העזרה בהקטנת התמונות.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי איזו סופי!

יש לה יופי של פוטנציאל,ואני סמוך ובטוח שהיא תהייה נסיכה אמיתית.

אני שמח שהאיומים שלי עבדו..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופי מזכירה לי את עליזה , כשהבאתי אותה הביתה השלטונות אמרה לי - מה זו הערמת חלודה הזאת ?

והיום היא אפילו מוכנה לעשות סיבוב ( אבל רק אני נוהג 8) ) ואפילו לא דורשת שאעשה חיסון נגד טטנוס .

אני מאמין שהנסיכה סופי תחזור למלוך בכבישים - שיהיה בהצלחה !!!!!!!!

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן עכשיו אתה יכול למכור סברס...

רק תשים ארגז אחורי עם דליים ואתה מסודר,את הסברסים אני אספק.

נעשה מליונים,אני אתה וסופי:oops:

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התחדשה נסיכתי בשלושה צמיגים חדשים, אישור תקינות עבור הטסט, ביטוח חובה ומחסום האחרון שנישאר הוא ריפוד הכיסא מחדש, לצערי למרות סיכום מוקדם עם הרפד הנ"ל לא התפנה עבורי היום וניקבע מועד חדש למחר בבוקר, לכן גם הטסט נדחה למחר....גולת הכותרת היום היתה הנסיעה המשמעותית הראשונה של הנסיכה, כולל עלייה לא פשוטה... בדקות הראשונות ההרגשה היתה עדיין מגומגמת משהו, אולם ככל שרבו הק"מ הפכה הנסיעה לרכה ונעימה יותר ויותר... נישארו עוד כיוונים אחרונים לקרבורטור השלמת מס' ברגים שאיבדו עצמם לדעת, אבל בסיכום הכולל הנסיעה טובה מאוד, המנוע חזק ומושך ללא בעיות, ובצורה רציפה וחלקה, ההילוכים עוברים נהדר והצליל האיטלקי כאופרטה נהדרת...עכשיו כבר ממש אין לי סבלנות לחכות לטיול הראשון ביחד...ירושלמים בעלי דו"ג אספנות ובעלי הווספות והלמברטות, השמיעו קול לצורך אירגון טיול באחד מסופי השבוע-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדליק.בהצלחה.כשתהיה ליד העירייה תקרא לי. 6297831 .

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, במעמד בוחני הרכב, מנהל דינמומטר, וקבוצת סקרנים...עברה הנסיכה סופי טסט בפעם הראשונה, לא לפני שהתחדשה בכיסא חדש ומקצועי, אצל רפד אומן שטרח וחיבר אפילו אל הלוגו המקורי למושב, ריתך את הקפיץ השבור, ותפר חגורת רוחב תמונות בקרוב.....רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...