Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הסימנים כבר היו באויר, ההתענינות המוגברת במותג ווספה מצידי לא היתה לחינם, כי אם בגלל סיבה טובה מאוד, אבל לא נקדים את המאוחר...בעקבות הצורך בהתניידות לבית שמש לפני כמה חודשים, פירסמתי כזכור בקשה למציאת רכב זול עם טסט, חבר פורום יקר הציע לי את הווספה שלו, לצורך התניידות ככל שאחפוץ וללא תמורה....כמובן שלא רציתי לקחת כלי שאיננו שלי ולהיות אחראי עליו במידה וחלילה יקרה משהו, לכן סרבתי בנימוס...אבל הזרעים נזרעו וזמן לא רב אחרי שכבר עברתי לתפקיד אחר התבשלה לה עיסקת קומבינציה:

המלכה האם (הלמברטה) תעבור לרשותו של ידידינו, ובתמורה אני אקבל ווספה אספנות במצב נסיעה לשימושי....בלב לא קל והמון התלבטויות רקמה העיסקה עור וגידים, הלמברטה הועברה רישמית על שמי והכלה החדשה (הנסיכה סופי) הובלה אחר כבוד לבירה....החילופין בוצעו באישון לילה וללא מחאות רבות של המעורבים...וכבר היום ממש לפני כמה שעות בצעתי את נסיעת המבחן הראשונה...שהסתיימה כמה מטרים כשהמנוע נכבה וסרב להדלק שנית...כניראה בגלל מחסור בדלק.....קצת על הנסיכה, שמה ניגזר משמה של השחקנית האיטלקיה סופיה לורן שחגגה לא מכבר את יום הולדתה השישים, סופי אומנם צעירה יותר, ילידת 1969 וידועה גם בשם ווספה ספרינט, מנוע -150 סמ"ק שפימפם בעליזות מדהימה...

אז עכשיו מחכה לנו הרפתקאה חדשה, כשהמטרה היא לעלות על הכביש בחודש הקרוב... לא במצב מוזאוני אלה דווקא כרכב לשימוש יום יומי כשקצב השיפוץ יקבע תוך כדי תנועה, ראשית בטיחות טסט ומכניקה מונעת היתקעות... ואחר כך יופי וקוסמטיקה....

אשמח לשתף כל מי שיחפוץ, לעזור, להיצטרף לפרויקט, או סתם להיתעניין בכל שלב ושלב של השיפוץ... כל מי שרוצה לשאת עיצה, תרומה, וכו מוזמן... תרגישו חופשיים לשאול, להיתעניין ולהגיע!!! קפה מובטח וגם עוגה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזל טוב רן - היא הגיעה למשפחה הנכונה.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת למברטהעל ווספה ?!

:screwy::biglaugh:

נו טוב... תתחדש (זה יצא בכפיה, לא מרצון, אני עדיין לא מאמין מה עשית :lol: ).

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, תתחדש! נשאר רק לי למצוא לעצמי איזו ווספה, וזהו!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, הספר עוד מחכה לך. אני מקווה שביום שישי הקרוב אוכל להגיע.

שנית, לא היית צריך לתת את הלמברטה. בכסף שחוסכים בנסיעה על ווספה אפשר לממן את השיפוץ של הלמברטה. אם תעשה חשבון של עלות שחיקת נעליים,קלוריות שנשרפות, והשלמת נוזלים שאבדו בזיעה, תגלה שליסוע בווספה יותר זול מללכת ברגל.

שוב תתחדש,

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Julia, where da hell are you? How are you?:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא Princess Vespa? היו דברים מעולם.

spaceballs1.jpg

Princess Sophia לעומת זאת, אוזכרה בסרט "איך להיפטר מבחור ב10 ימים", ולא בקונטקסט ראוי במיוחד.

Does Princess Sophia want to come out and play?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת למברטהעל ווספה ?!

:screwy::biglaugh:

נו טוב... תתחדש (זה יצא בכפיה, לא מרצון, אני עדיין לא מאמין מה עשית :lol: ).

ההחלטה אכן לא היתה קלה, ברור לי לחלוטין ההבדל בין השניים, הלמברטה יותר יחודית, אצילה ולדעתי גם בנויה יותר טוב. הנגישות למנוע ולמכלולים פשוטה יותר, והשווי האספני שלה גבוה יותר, מצד שני הלמברטה "שלי" היתה במצב שהצריך השקעה גדולה, ותשומת לב גדולה עוד יותר ממה שיכולתי לתת לה, והעדפתי כלי חביב שקל לחיות איתו ביום יום, ללא איבוד המומנט של האספנות, והיחודיות, והעיקר שלא מצריך להמתין איתו עד לתוצאה הסופית שמבחנתי אומר נסיעה יום יומית, כך שבמקום שהלמברטה תירקב בחצר, ותמתין ליומה שלא יגיע, אני אהנה מניידות משופרת ומצ'פרת...הלמברטה הועברה לידים טובות ותשופץ כפי שמגיע לכלי כזה ואני בטוח שעוד נישמע עליה בעתיד....ועל סופי יעברו ימים רבים של טיולים, סידורים ועבודה קשה...ואולי בקרוב, מפגש היכרות ביום שישי בקפה... אחרי נסיעה בכביש י-ם-ת"א....מי יודע.....תמונות בקרוב-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...