Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שושני..

לא יאומן שמכרת גם את החיפושית וגם את הוספה

לא יודע איך אנשים שקראו את השרשור שלך לא מנעו ממך את המכירה

אתה יודע כמה אני קשור לחיפושית שלי ולוספה ספרינט שלי

מבחינתי אם וספה עומדת היא יכולה לעמוד אז?

לא מוכרים!! זה נכס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמש בצירוף מקרים נדיר חבר הזכיר לי נשכחות, אבדו עקבותיה של סופי היקרה אין לי מושג אם הקונה עמד בדברו ושיפץ אותה

מה שאני יודע שאני מאד מתגעגע. - רן

69886656_2746274002052178_8930835509312225280_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkxcdh_EFhT2Jv2K9yp_p6I95Z5PEfThlYEkX8WETIU-xfSEVgQiK0-4-ldCF8d9Nk&_nc_ht=scontent.fsdv2-1.fna&oh=d6ea0d53f268e101b8c22a6f008f66b0&oe=5DF3944D

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה הכול בסדר ? (הצלם תפס גם את הבן הקטן שלי, היום סטודנט שקיבל את ה- 206 מ-2002). דני

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה הכול בסדר ? (הצלם תפס גם את הבן הקטן שלי, היום סטודנט שקיבל את ה- 206 מ-2002). דני

הכל נהדר מתבשל מקום מפגש ירושלמי חדש-פרטים בקרוב

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...