דף 1 מתוך 5 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 499

נושא: עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

Hybrid View

הודעה קודמת הודעה קודמת   הודעה הבאה הודעה הבאה
    כותב. הרבה. הסימלון של השושנים

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

אז הסימנים כבר היו באויר, ההתענינות המוגברת במותג ווספה מצידי לא היתה לחינם, כי אם בגלל סיבה טובה מאוד, אבל לא נקדים את המאוחר...בעקבות הצורך בהתניידות לבית שמש לפני כמה חודשים, פירסמתי כזכור בקשה למציאת רכב זול עם טסט, חבר פורום יקר הציע לי את הווספה שלו, לצורך התניידות ככל שאחפוץ וללא תמורה....כמובן שלא רציתי לקחת כלי שאיננו שלי ולהיות אחראי עליו במידה וחלילה יקרה משהו, לכן סרבתי בנימוס...אבל הזרעים נזרעו וזמן לא רב אחרי שכבר עברתי לתפקיד אחר התבשלה לה עיסקת קומבינציה:
    המלכה האם (הלמברטה) תעבור לרשותו של ידידינו, ובתמורה אני אקבל ווספה אספנות במצב נסיעה לשימושי....בלב לא קל והמון התלבטויות רקמה העיסקה עור וגידים, הלמברטה הועברה רישמית על שמי והכלה החדשה (הנסיכה סופי) הובלה אחר כבוד לבירה....החילופין בוצעו באישון לילה וללא מחאות רבות של המעורבים...וכבר היום ממש לפני כמה שעות בצעתי את נסיעת המבחן הראשונה...שהסתיימה כמה מטרים כשהמנוע נכבה וסרב להדלק שנית...כניראה בגלל מחסור בדלק.....קצת על הנסיכה, שמה ניגזר משמה של השחקנית האיטלקיה סופיה לורן שחגגה לא מכבר את יום הולדתה השישים, סופי אומנם צעירה יותר, ילידת 1969 וידועה גם בשם ווספה ספרינט, מנוע -150 סמ"ק שפימפם בעליזות מדהימה...
    אז עכשיו מחכה לנו הרפתקאה חדשה, כשהמטרה היא לעלות על הכביש בחודש הקרוב... לא במצב מוזאוני אלה דווקא כרכב לשימוש יום יומי כשקצב השיפוץ יקבע תוך כדי תנועה, ראשית בטיחות טסט ומכניקה מונעת היתקעות... ואחר כך יופי וקוסמטיקה....
    אשמח לשתף כל מי שיחפוץ, לעזור, להיצטרף לפרויקט, או סתם להיתעניין בכל שלב ושלב של השיפוץ... כל מי שרוצה לשאת עיצה, תרומה, וכו מוזמן... תרגישו חופשיים לשאול, להיתעניין ולהגיע!!! קפה מובטח וגם עוגה-רן
    פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של ירון פ

Re: עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

מזל טוב רן - היא הגיעה למשפחה הנכונה.
    LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963
    CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"
    וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

משקיען (> 750 הודעות)

וספה אחת, סימן לוספות רבות, הרבה הנאה ורק סע בזהירות.-זאב

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Lambretta-man

אכן אין כמו ווספה, אבל להחליף למברטה ועוד נסיכה בווספה??? געוולד!

משקיען (> 750 הודעות)

רנצוק,הכי טוב גם וגם,כמו שנאמר, אחוז בזה,וגם מזה ,אל תנח ידך.

לילה טוב-זאב

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של edan839

רן,מזל טוב!!

חבר מועדון החמש.
    Mazda MX5 nc2 2010 RHT
    BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

חדשות אחרונות...היא נוסעת שוב כקדם....אכן בעיה מיזערית בצ'וק הכבל קרוע הפעלה ידניית קיק והיא מפמפמת בעליזות....יששששששששששששששש ששששש-
    כבל צו'ק לווספה מי יודע מאיפה משיגים?....רן

סיכום ארועי היום, בסך הכל הכללי יום מוצלח למדי, אחרי המפגש הראשוני הכושל משהו, וההרגשה הקשה, של מה לכל השדים עושים עכשיו... ניתנה לי הזדמנות ראשונית לבחון את המצב לאשורו...בשלב הראשון לימוד כללי ובסיסי של הווספה, תוך התמקדות בנקודות חולשה קריטיות, השלב הבא היה פרוק מסנן האויר בשלב הזה הובחנה הבעייה הראשונה, כבל הצ'וק קרוע והמנוע היה זקוק לתערובת יותר עשירה מהרגיל, פתיחה ידניית של הצ'וק ומתן קיק בריא והמנוע מתעורר לחיים למס' שניות....כבר סימן מעודד... השלב הבא היה הוצאת מיכל הדלק והעברה של ברז הדלק, למצב רזרבי ברז הדלק בווספה מאובטח בגומיה השומרת אותו מחובר לבודי... גומיה זו החזירה נשמתה לבוראה לפני שנים, כך שבפועל רק אם גישה ישירה לברז הדלק ניתן לשנות את המצב...הדלק זורם לקרבורטור והנסיכה סופי מתעוררת לחיים...כיוון קל של הטורים והיא מפמפמת לה באיטלקית שוטפת, ומכסה את שמי החנייה בעשן כחלחל....לאחר דקה או שתיים שהלב פועם בעוז, אזרתי אומץ וביצעתי את הסיבוב המשמעותי הראשון....אז ככה החיים על האוכף בכלי שגילו פחות בארבעה שנים מגילי, גורמים לך לשנות מוד במצב הרוח, אם שאגה של R מעבירה אותך למצב אטרף, הרי הפימפום השקט משדר (לי לפחות) שקט ושלווה, סיבוב קטן בחניה למצהלות השכנים, שרגילים כבר לראות כיצד גורטאות מתכת מתעוררות לפתע לחיים ולמפגן אור קולי של אש, רעם ותימרות עשן... וחזרה למקום החנייה וארגז הכלים לצורך מקצה שיפורים...בסיכומו של דבר...
    למחר מתוכננת פרוצידורת העברה סופית של הבעלות, הוצאת אישור זמני לתנועה לצורך תיקון, נסיעה עצמית למוסך להחלפת צמגים כיוון ברקסים, שמישהו שכח לספר להם שתפקידם גם לעצור, ורק לאחר דין ודברים עם כלי העבודה שלי ניתנה הסכמה שבשתיקה שיסיעו מדי פעם בעצירה מכובדת...אישור בלמים ונסיעה לטסט....המשך יבוא-רן
    נערך לאחרונה על ידי השושנים : 12/08/06 ב-22:45

כותב. הרבה. הסימלון של gluk

אפרופו ווספה- כשהייתי ילד- הייתה לי במשך כשנתיים וחצי ווספה בבית, בסלון, אני זוכר, שנורא השתעשעתי ברעיון, שפעם אני גם אסע איתה. הייתה רק בעיה אחת- לא היו לה ניירות... מכוון, שאני גר בקומה הרבעית, אז הווספה הועלתה מפורקת ובחלקים, והורכבה בכבוד בחזרה. הדבר הזה פשוט מסרב למות- עבד בכל מצב- אפילו כשפירקתי לה לגמרי את הקרבורטור, היא הניעה!!! מה שכן- ניתפס איזה חוט איפשהו, וכשהיו מסוביבם את הכידון- המנוע היה נכבה. לדעתי- גם זרקו אותה בגלל זה! עשיתי מפסק ישיר על המנוע- הבעיה ניפתרה... עדיין מצטער, שזרקתי אותה.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות"*פורד פיירמונט 79' -חולם להיות שחור *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו

***מבזק***מבזק***מבזק***

לפני חצי שעה עברה הנסיכה סופי, לבעלותי הבלעדית, לא לפני שצעקות הזעם שלי הידהדו ברחבי משרד הרישוי בי-ם, ששם לא שמעו כי רכב אספנות אינו מחוייב בטסט לצורך העברת בעלות...אז הטרדתי את אירית (תודה אירית) שהטרידה אחרים, ואת זאב, (תודה זאב) שנתן פתרונות משלו...ובסופו של דבר הרשיון המיוחל ניתן...בכדי להרגע הוצאתי מס' רכב אספנות לווספה, חדש ונוצץ, נישאר לעשות ביטוח אספנות, נסיעה קצרה למוסך לחלפת צמיגים כיוונים שונים, אישור מוסך ולטסט...זהו לבנתיים-רן

משקיען (> 750 הודעות)

ציטוט השושנים כתב:
    ***מבזק***מבזק***מבזק***

לפני חצי שעה עברה הנסיכה סופי, לבעלותי הבלעדית, לא לפני שצעקות הזעם שלי הידהדו ברחבי משרד הרישוי בי-ם, ששם לא שמעו כי רכב אספנות אינו מחוייב בטסט לצורך העברת בעלות...אז הטרדתי את אירית (תודה אירית) שהטרידה אחרים, ואת זאב, (תודה זאב) שנתן פתרונות משלו...ובסופו של דבר הרשיון המיוחל ניתן...בכדי להרגע הוצאתי מס' רכב אספנות לווספה, חדש ונוצץ, נישאר לעשות ביטוח אספנות, נסיעה קצרה למוסך לחלפת צמיגים כיוונים שונים, אישור מוסך ולטסט...זהו לבנתיים-רן
    שוב שיהיה בהצלחה,{אני כבר בבית}עכשו אתה בעלים גאה של רכב אספנות.ערב טוב-זאב.

בית המלוכה, והנסיכה סופי, מודים מקרב לב לעמית (קומפי) על הפנס החדש, אכן תכשיט ראוי להתכבד בו..לכל הדורשים בשלום הנסיכה תמונות לפני הפוליש ווקס, וניקוי הנוצצים-רן

http://img125.imageshack.us/img125/5155/dscf8197jk2.jpg

העירו לי במפגש, שאין מספיק תמונות של מהלך השיפוץ, האמת שאני יותר נהנה לרכב עליה מאשר לשפץ אותה, אבל כמה תמונות מהשיפוץ בכל זאת: למען הטסט שופץ הכיסא למשעי בעבודה מעולה של הרפד מי-ם שטרח ושיבץ בדופן הכיסא את הלוגו המקורי, תיקן קפיץ שבור והחזיר את החיים הטובים לישבן... (לכל מי שהמשפט האחרון מעורר איזה כוונות ניסתרות....אז זהו שלא!), החלפו שלושת (!) הצמגים ובוצעה קוסמטיקה כללית, להנהתכם:
    http://img224.imageshack.us/img224/2153/dscf8195jo2.jpg
    http://img205.imageshack.us/img205/3125/dscf8192at3.jpg
    http://img205.imageshack.us/img205/8886/dscf8193ln3.jpg

ומבט מהיר אחד, איך הכל התחיל:

http://img219.imageshack.us/img219/9890/1oe2.jpg
    שבת שלום-רן

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Blue Jay

Lovely photos Ranchik, hope to see her finished soon. Keep up the good work!!!
    יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

רן שלום,

קודם כל ברכות על הנצר החדש לבית המלוכה.
    שנית, כירושלמי לשעבר (בעצם ירושלמי הוא לעולם ירושלמי עד מותו גם אם גר במקום אחר) אני ממליץ לך על מוסך לווספות "ונטורה" שנמצא לא רחוק משכונת מאה שערים (עובר את ככר השבת לכיוון שמואל הנביא, פניה שניה או שלישית שמאלה).
    הייתי מטפל אצלו בימי כשליח על ווספה, איש אמין, מקצועי מאוד ובעיקר ירושלמי עם נשמה ירושלמית וסיפורים על העבר המוטורי והכללי של ירושלים.

שא ברכה

דף 1 מתוך 5 1234 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הלחץ בפרארי מתחיל כבר עכשיו
    By דובי מילר in forum ספורט מוטורי
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 23/12/06, 11:41
  2. יש יורש במשפחת המלוכה האמריקנית
    By דובי מילר in forum ספורט מוטורי
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 31/08/06, 20:38
  3. FASTGT עכשיו זה כבר 20K!