Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת אלטרנטיבות לאלפא 146 , עבור נהג + כלב מעצבן (הכותרת נערכה).

life1
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני מתכוון להיפרד מהאלפא 146 שלי לאחר כחמש שנים של הנאה \אכזבה, הבנה שיותר קל להיות רגיל בעולם ולא ממש מיוחד , מבטי הערצה שלהם לעומת סלידה שלי אל מול מחט חום המנוע. והחלטתי להתמקד בארבע אלטרנטיבות בתקציב של עד 30K לרכב שהוא לא יהיה ממש הרפתקה אך מהנה בנהיגה:

פיזו 306 1600 סמ"ק

קסרה 1600 סמ"ק [אני חושב שעדיף בנזין ]

פונטו 1300סמ"ק

אקסנט 1500 סמ"ק

המשתמשים העיקריים [אנוכי+חסן הלברדור המעצבן]

הנ"ל לצרכים עירוניים [תל אביב] ובין עירוני [ 60 ק"מ ליום~]

אני מחפש יחסית מודל גבוה שישמש אותי ל 3-4 שנים לפחות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל306 אחלה אוטו נוח והתנהגות גביש מצוינת הוא ההמלצה שלי בין מה שכתבת

בקשר ליונדאי ופונטו לא נראה לי ש"תהנה" מחווית הנהיגה שלהם ואף תסבול בכל מקרה אל תלך על היונדאי גם הפונטו (יש כזה דבר?)1.3 לא נשמעת לי משהו אבל אין לי נסיון אם האוטו הזה בקשר ליונדאי מבחינת כל דבר אסור לקחת את הרכב הזה זולל דלק למרות שהוא 1.5 חלש התנהגות גרועה על הכביש בקיצור פשוט להקיא

בתקציב שלך אם אתה מחפש אוטו שירגש אותך למרות שהוא לא כלכך חדש הייתי מנסה לחפש 106 ראלי ותגדיר איזה שנתון "חדש" בשבילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, על העיצות והרעיונות .

לגבי 106 נראית לי יותר מידי ספורטיבית=תשקיע בי כמו באיטלקייה הישנה ..

לגבי מודלים - חשבתי על 1998 מינימום

ולגבי מושג הנאת הנהיגה - אין לי יומרות לגלח מאיות בהקפה ,פשוט לא בא לי לנהוג במשהו כמו 306 מנוע 1400 כבד ואיטי עם תגובות של גריאטרי בריצה ל100 מטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, על העיצות והרעיונות .

לגבי 106 נראית לי יותר מידי ספורטיבית=תשקיע בי כמו באיטלקייה הישנה ..

לגבי מודלים - חשבתי על 1998 מינימום

ולגבי מושג הנאת הנהיגה - אין לי יומרות לגלח מאיות בהקפה ,פשוט לא בא לי לנהוג במשהו כמו 306 מנוע 1400 כבד ואיטי עם תגובות של גריאטרי בריצה ל100 מטר

אם תמצא 306 1.6 במצב טוב לך על זה אחלה אוטו התנהגות כביש מצוינת נוח מאד

אם לא אתה גם יכול לחפש יפניות כמו קורולה אימפרזה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסרה הלא כל כך מוערכת בארץ שלא בצדק , היא אופציה מעניינת ,הן מבחינה כספית , והן מבחינת נתונים .

הנעה אחורית + משרוקית , נחשו איזה אוטו יש לי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסארה 1.6,

המערכות המכאניות זהות לפיזו - רק שתוכל לקנות רכב חדש יותר כי רשום עליו סיטרואן.

מה גם שהרכב חביב מאוד לדעתי מבחינת הפנים והמרחב שלו.

מרגיש קצת יותר מעוצב מבפנים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשתמשים העיקריים [אנוכי+חסן הלברדור המעצבן]

הנ"ל לצרכים עירוניים [תל אביב] ובין עירוני [ 60 ק"מ ליום~]

תודה

60 ק"מ כל יום זה כבר חומר למחשבה למעבר לדיזל.

הקסארה טורבו דיזל הוא רכב זריז ביותר.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם ,

1.לגבי הקסרה דיזל - אין לי הרבה מושג על רכבי דיזל לגבי עלויות \אגרות רישוי וביטוח אשמח אם מישהו יאיר את עיניי.

2.לגבי 306 1600האם יש עדיפות כלשהי בין המודל של 4 דלתות לעומת 5/3 דלתות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 ק"מ ליום , קרי 1800 בחודש (בהנחה שהנסיעה כוללת גם סופי שבוע) , גבוליים מאוד מבחינת כדאיות הדיזל. עלויות הרישוי יושוו לאלה של בנזין בעוד פחות מחודש, בד בבד עם התייקרות הסולר. לפיכך החישובים ישתנו כנראה.

לגבי 4 או 5 דלתות - ה-306 מאבדת בעיניי הרבה מקיסמה בגרסת ה-4 דלתות. פחות יפה , ומאפייני ההתנהגות שלה מאבדים מעט מהכיף שלהם עקב הסרח העודף מאחור.

הפשרה של הקסארה היא מצויינת במקרה הזה - דלת חמישית מוארכת (כמדומני שזה נקרא נוצ'בק) שנותנת שימושיות של 5 דלתות עם מראה "מכובד" של 4 דלתות.

כמו כן המודל חדש יותר (פירטו למעלה) - ה-קנייה לדעתי בקבוצת המחירים הזו.

לזה שהמליץ על 106 ראלי. נו באמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר , מכרתי היום את האלפא ההרגשה לא משהו למרות שתמיד זה ככה..

ואם להתמקד ברכבים המיועדים אז האלטרנטיבות הן בתקציב עד 30K [ידני או אוטומט] , סחירות גבוהה ואחזקה לא יקרה עדיפות למדל 98-02 .

1.פונטו - האם יש הבדל טכני בין הדגמים החדשים לדגמי 2000

2.איביזה -מידע לגבי צריכת דלק ואחזקה +שכירות של הרכב

3. 306 1600/1800 [3/5 דלתות בלבד] מידע לגבי צריכת דלק ואחזקה

4.קסרה - הבנתי שהוא אחלה רכב אפילו הטורבו דיזל אבל השכירות שלו בריצפה - האם נכון ומצפה לי ירידת ערך עצבנית ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסחירות שלא דווקא לא רעה במיוחד , ובא נגיד שאם תחזיק אותו עוד כמה שנים , כמה זה ישנה הירידת ערך ?

3 אלף ש"ח? בשביל שנתון יותר גבוהה ואוטו מאובזר , מודרני וגדול מהמתחרות - אין ממש יותר מדי התלבטות.

הפונטו והאיביזה קטנות יותר ולא ממש מתקרבות מבחינת האיכויות לקסארה

וה306 זה אותו הרכב רק שתוכל לקנות שנתון ישן יותר.

אני לא ממש מבין איפה ההתלבטות , זה לא מצב שאתה מוציא רכב חדש בשנה וההבדלים בירידת ערך הם תהומיים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסחירות שלא דווקא לא רעה במיוחד , ובא נגיד שאם תחזיק אותו עוד כמה שנים , כמה זה ישנה הירידת ערך ?

3 אלף ש"ח? בשביל שנתון יותר גבוהה ואוטו מאובזר , מודרני וגדול מהמתחרות - אין ממש יותר מדי התלבטות.

הפונטו והאיביזה קטנות יותר ולא ממש מתקרבות מבחינת האיכויות לקסארה

וה306 זה אותו הרכב רק שתוכל לקנות שנתון ישן יותר.

אני לא ממש מבין איפה ההתלבטות , זה לא מצב שאתה מוציא רכב חדש בשנה וההבדלים בירידת ערך הם תהומיים.

ליביו

נראה לי שירד יותר מ3000 בהנחה שהרכב ישרת אותי לשלוש שנים , כמו כן יש איזו שהיא עדיפות בין קסרה בנזין לקסרה דיזל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...