Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות הודעה בשרשור אחר - לא, אנחנו ממש, אבל ממש לא מתקדמים!

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית אומר שאין ברשום מטה משום התבטאות אישית מול בני, אלא שימוש בדבריו כדי להתנגח בדעה רווחת, אשר אינה כדעתי.

עם כל הכבוד למקטרים על הארץ הרי שארה"ב היא הייחודית כי החלפים זמינים ופשוט קל יותר לשפץ מכוניות אמריקאיות באמריקה ומכוניות אנגליות באנגליה.

דווקא בארץ בעל האפשרויות המוגבלות יש את תקנות רכב אספנות מהמתקדמות בעולם. נסו לשפץ רכב אספנות באוסטריה וגרמניה ותראו כמה זה יקר.

אז קצת פרופורציות בבקשה. נכון שיש לנו מה ללמוד בכל הנוגע לסדר ומשמעת אבל צריך גם זמן ומסורת. מי שרואה בפורום את המכוניות המשתפצות כאן, נוכח עד כמה אנחנו מתקדמים.

סליחה על הבוטות, אבל שום מתקדמים ושום בטיח, נחמד אם אתה מאמין בזה, אני חושב שזו תוצאה של שכנוע עצמי הרווח כאן...

אנחנו נתונים לתקנות מיסוי וייבוא מחמירות ויקרות שלא תואמות את המקובל בעולם כולו, אם לגבי חלקים ואם לגבי מכוניות.

אנחנו נתונים לביקורת כל פעם מחדש על-ידי אנשי המכס בכל פעם שאנו באים לשחרר חבילה, כאילו ושחררנו מטען יהלומים, לפחות, כשכל שרצינו הוא לגרום למכונית להראות יותר טוב ואפילו, בסה"כ, רק לפעול באופן תקין ובטוח.

אנחנו נתונים לתקנות אוויליות בכל הקשור לרישוי רכב אספנות וביטוח, בהשוואה למדינות רבות בעולם, אך כאן נכון לסייג ולומר שיש מדינות בהן ישנן תקנות ביטוח מחמירות, אך שכרן בצידן, בדמות ביטוחי נזק וביטוח במחירים נמוכים למספר רכבים במקביל וכו'.

אנחנו נתונים למצב בו 95% מהמוסכים, סדנאות, חשמלאים, פחחים ובעלי מקצוע אחרים מתפללים בלב שלא נכנס למוסך שלהם, כשהם רואים אותנו חולפים מולם ואולי, במקרה, עוד נרצה את השירות של הוד רוממותם והם יאלצו לעבוד, על אמת, להזיע אפילו. יבורכו חמשת האחוזים האחרים וכן ירבו כמותם.

אנחנו זוכים להתעלמות רבתי מהיבואנים תאבי הבצע בישראל, אשר שוכחים כי הם אלו אשר ייבאו את רוב מכוניות העבר ומסרבות לדבוק בתמיכה העולמית של יצרנים, בכלי הרכב מהעבר. היום, לכל יצרן רכב בעולם אשר מכבד את עצמו, ישנה מחלקה המתמקדת בתחום המורשת וההיסטוריה, אפילו לחברות אשר כבר לא קיימות (NSU לדוגמא, תחת טיפולה המסור של הרוכשת - אאודי).

אנחנו צריכים להתחנן לתשומת לב ציבורים/תקשורתית/מימונית לאירועים ולמפגשים שלנו, כדי לעניין עוד ועוד אנשים, כאשר בעולם תחום אספנות הרכב נחשב למעורר עניין וכבוד רב במגזרים רבים ולא רק כ"משוגעים".

הנ"ל הוא תמצות, יש לי עוד הרבה מה להגיד, אבל אני חושב שהסברתי את עמדתי.

יש לנו עוד המון, המון, המוןןןןןןן עבודה, עוד המון שינויים, עוד המון מה ללמוד וללמד, לפני שנוכל להגיד "עד כמה אנחנו מתקדמים".

ליאור, (מתקדם לאיטו).

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ליאור, תרשה לי לחזק אותך...

הבעייתיות היא שכל אחד רוצה לינגוס מהעוגה... אנשי המיסוי חושבים "אם זה תחביב אז למה שלא ישלמו על זה"....

בעלי המיקצוע חושבים באותה דרך... כמו כן המכס...

כולם מחפשים איך לתת בעוגה את הביס הכי גדול ולא להחנק...

יש לי סיפור על זה... יש באפריקה שבטים שמגדלים בקר לחלב ולמאכל... הבעיה היא שאם אתה הורג פרה אין לך מה לעשות עם כל הבשר שלה, אז הם יודעים אילו חתיכות אפשר לחתוך ממנה ושהיא תמשיך לתפקד...

ככה מיתיחסים אלינו. זו לפחות ההרגשה...

אם הורידו את המיסוי על מוצרי אלקטרוניקה, אין שום סיבה שבעולם שלא יורידו את המיסוי על יבוא ריכבי אספנות, אתה יודע מה, לא לגמרי, המדינה כן צריכה לקבל משהו מזה שאני מחזיק הובי יקר, 30% ניראה סביר לרכב שיקשט לי את החנייה...

כמו כן לחלפים למכוניות האילו, שהרי לא תמיד ניתן לימצא בארץ... ורוב החלקים לרכבים האילו צריכים לעבור שיטת מיסוי דומה... מס ששואף ל 0...

מדינה עקומה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נתונים למצב בו 95% מהמוסכים, סדנאות, חשמלאים, פחחים ובעלי מקצוע אחרים מתפללים בלב שלא נכנס למוסך שלהם, כשהם רואים אותנו חולפים מולם ואולי, במקרה, עוד נרצה את השירות של הוד רוממותם והם יאלצו לעבוד, על אמת, להזיע אפילו. יבורכו חמשת האחוזים האחרים וכן ירבו כמותם.

זו הנקודה שהכי חורה לי, עצוב עד כמה שהיא נכונה.

ביום ראשון שעבר הכנסתי את הרכב שלי לפחח, ועד היום - הוא לא התחיל לעבוד עליו (עברו כבר כמעט שמונה ימים נכון לרגע כתיבת ההודעה...)

אי לכך ובהתאם לזאת, ולאחר שספגתי מפח נפש עצום שקשה לתאר אותו, אני מוציא מחר את הרכב מהפחח, מוותר על הפחחות ומוותר על חוסר החלודות. תודה רבה. אני אחסוך את הכסף, אביא כמה "צעצועיי אינטרייה" של XR2, מגנזיום של 205 פוראבר ואקנה לי עוד כמה פיאסטות לפירוק כדי להשתעשע בהן ולצבור שקיות של ברגים וחלקים. סה-טו.

רבים מבעלי המקצוע בארץ לא שמעו עדיין על אמנת שירות. שהפחח מתחייב שתוך עשרה ימים הרכב מוכן, שמחר מתחילים לעבוד על האוטו, מסבן ומסבן כאילו מדובר באקט בין שתי אסירים בכלא ביטחוני...

אין את הקטע הזה שבעל המקצוע יודע שלקוח מרוצה הוא לקוח חוזר. ולפעמים, על אף מחיר גבוה - לקוח מרוצה יבוא כי הוא יידע שהוא בידיים טובות.

התקדמנו?

אני מרגיש ברוורס. :roll:

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אומר שאין ברשום מטה משום התבטאות אישית מול בני, אלא שימוש בדבריו כדי להתנגח בדעה רווחת, אשר אינה כדעתי.

סליחה על הבוטות, אבל שום מתקדמים ושום בטיח, נחמד אם אתה מאמין בזה, אני חושב שזו תוצאה של שכנוע עצמי הרווח כאן...

אנחנו נתונים לתקנות מיסוי וייבוא מחמירות ויקרות שלא תואמות את המקובל בעולם כולו, אם לגבי חלקים ואם לגבי מכוניות.אנחנו גם משלמים 60% מס שולי על עבודה,אז מה?עם כל הכבוד,אספנות רכב היא תחביב,לא צורך קיומי,והמיסים די זהים לאלו שמוטלים על מכונית חדשה.

אנחנו נתונים לביקורת כל פעם מחדש על-ידי אנשי המכס בכל פעם שאנו באים לשחרר חבילה, כאילו ושחררנו מטען יהלומים, לפחות, כשכל שרצינו הוא לגרום למכונית להראות יותר טוב ואפילו, בסה"כ, רק לפעול באופן תקין ובטוח.אותו כנ"ל.

אנחנו נתונים לתקנות אוויליות בכל הקשור לרישוי רכב אספנות וביטוח, בהשוואה למדינות רבות בעולם, אך כאן נכון לסייג ולומר שיש מדינות בהן ישנן תקנות ביטוח מחמירות, אך שכרן בצידן, בדמות ביטוחי נזק וביטוח במחירים נמוכים למספר רכבים במקביל וכו'.תקנות רכב אספנות בארץ הן מהליברליות בעולם,ולמעט איסור הנסיעה בין 7 ל 9,אין שום הגבלה לגבי שימוש ברכבי אספנות.

אנחנו נתונים למצב בו 95% מהמוסכים, סדנאות, חשמלאים, פחחים ובעלי מקצוע אחרים מתפללים בלב שלא נכנס למוסך שלהם, כשהם רואים אותנו חולפים מולם ואולי, במקרה, עוד נרצה את השירות של הוד רוממותם והם יאלצו לעבוד, על אמת, להזיע אפילו. יבורכו חמשת האחוזים האחרים וכן ירבו כמותם.עיניין מיסחרי פרופר.לפחח עדיף בהרבה לתקן מכונית לאחר תאונה,למוסך עדיף לטפל במכונית חדשה על פי שעתון יצרן וכן הלאה.אבל כמו תמיד,ישנם בעלי מקצוע שאוהבים את מה שהם עושים.

אנחנו זוכים להתעלמות רבתי מהיבואנים תאבי הבצע בישראל, אשר שוכחים כי הם אלו אשר ייבאו את רוב מכוניות העבר ומסרבות לדבוק בתמיכה העולמית של יצרנים, בכלי הרכב מהעבר. היום, לכל יצרן רכב בעולם אשר מכבד את עצמו, ישנה מחלקה המתמקדת בתחום המורשת וההיסטוריה, אפילו לחברות אשר כבר לא קיימות (NSU לדוגמא, תחת טיפולה המסור של הרוכשת - אאודי).שוב,עיניין מיסחרי נטו.מה ציפית,שצ'מפיון יחזיקו סטוק מושלם של חלפים לפרינץ,או קרסו יחזיקו הכל לרנו 16?

ומי יממן את זה?מה שכן,היום ניתקלים ביותר מיקרים של יבואנים שמוכנים לבוא לקראת ולסייע-ראה דוגמת "מאיר" שהציע למכירה חלפים לוולבו ישנות במחירים סבירים מאד,יחסית.

אנחנו צריכים להתחנן לתשומת לב ציבורים/תקשורתית/מימונית לאירועים ולמפגשים שלנו, כדי לעניין עוד ועוד אנשים, כאשר בעולם תחום אספנות הרכב נחשב למעורר עניין וכבוד רב במגזרים רבים ולא רק כ"משוגעים".הנושא במגמת שיפור מתמדת,וכאן מגיעה תודה ע נ ק י ת לאירית(ולשאר חברי הוועד)ממחלקת הדוברות,שעושה ככל אשר ביכולתה להביא את הנושא על כל זוויותיו לפריים-טיים.ראה דוגמאת קבוצת סוסיתא למשל.וזה לא קרה מעצמו.

הנ"ל הוא תמצות, יש לי עוד הרבה מה להגיד, אבל אני חושב שהסברתי את עמדתי.

יש לנו עוד המון, המון, המוןןןןןןן עבודה, עוד המון שינויים, עוד המון מה ללמוד וללמד, לפני שנוכל להגיד "עד כמה אנחנו מתקדמים".

ליאור, (מתקדם לאיטו).

תגובותיי בכחול.

בתקווה לשיפור המצב..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי יממן את זה?מה שכן,היום ניתקלים ביותר מיקרים של יבואנים שמוכנים לבוא לקראת ולסייע-ראה דוגמת "מאיר" שהציע למכירה חלפים לוולבו ישנות במחירים סבירים מאד,יחסית.
לא ממש טוב לב של חברת מאיר.

לפני מספר שנים הם השליכו לאשפה (או שלחו למחזור) "מלאי מת" של חלפים. המון חלקים, כולל חלקים מכאנים וחלקי פח נדירים ל-121.

עכשיו הם פשוט הבינו כי גם לאחר ש"יעשו מחיר" לאספנים, הם עדיין יצאו עם יותר מזומנים ביד מאשר לשלוח את החלפים למיחזור.

אין כאן טוב לב או רצון לעזור לאספנים, זו עוד הזדמנות להרוויח עוד כמה שקלים במהלך ניקוי המחסנים.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אקדח תופי נדיר מן המאה שעברה...- מדוע אני חייב לירות בו .בחידושי רשיון. כאשר ברור

שכמעט לא נותרה בעולם תחמושת...

יש במדינה עשרת ואולי מאות עמותות....לתחביבים ספורט וכו.יד על הלב דווקא רכב ישן הוא שצריך

להיות מועדף....ואם כן כל רכב? אולי רק כאלו שיוצרו /הורכבו בארץ??

להאשים את הממסד וחוקיו (שאכן במקרים רבים אשם בחוסר הגיון) זה בהחלט מסלול בטוח!

א. זוכים לאהדת החברים....

ב. לא ממש צריך לעשות משהוא כי הממסד מימלא אשם

עמדתו של חו פרחי ללא ספק יותר קונסטרוקטיבית

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אקדח תופי נדיר מן המאה שעברה...- מדוע אני חייב לירות בו .בחידושי רשיון. כאשר ברור

שכמעט לא נותרה בעולם תחמושת...

יש במדינה עשרת ואולי מאות עמותות....לתחביבים ספורט וכו.יד על הלב דווקא רכב ישן הוא שצריך

להיות מועדף....ואם כן כל רכב? אולי רק כאלו שיוצרו /הורכבו בארץ??

להאשים את הממסד וחוקיו (שאכן במקרים רבים אשם בחוסר הגיון) זה בהחלט מסלול בטוח!

א. זוכים לאהדת החברים....

ב. לא ממש צריך לעשות משהוא כי הממסד מימלא אשם

עמדתו של חו פרחי ללא ספק יותר קונסטרוקטיבית

פספסת את הנקודה....

התבטאותי באה להעיר את התפיסה של "אנחנו מתקדמים", כדי שנמשיך לעשות ולשנות כדי שבאמת נתקדם.

חן, על-ידי קבלת עובדות בשטח לא מגיעים לשום מקום... ברורות לי התשושות שלך ואני מסכים עם כולן, אך הן רק מחזקות את עמדתי שאנחנו לא ממש "מתקדמים"...

בקיצור, יש לנו עוד הרבה עבודה....

ליאור. ;-)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקרים,

כפי שאמרו חכמינו: הכל בעיני המתבונן.

אם נראה למישהו "שהעסק זז", אם הוא אופטימי ומאושר מהמצב הקיים - זו דעתו, ואשריו.

אם למישהו נראה ההיפך, ולא משנה אם זה מדכאונותו המתמשכת הכללית, או מראיה אובייקטיבית, או "בגלל שאיננו מצליח להשיג חלקים לאוטו שלו", ו/או כל סיבה אחרת - זכותו להרגיש כך.

הנושא איננו מדע מדוייק, לא ניתן להגיע למדד שיצביע על תוצאה שתספק את כל הצדדים.

לכן, כפי שנכתב כבר באיזה מקום קודם: "הכל בעיני המתבונן..."

ואם ננסה להכניס דברים לפרופורציה - שאלה תהיינה בעיותינו.

בברכת יום שקט - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לכתבה הבא והפנימו את המשמעות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3287001,00.html

קשה לי לשמוע את עצמי אומר את זה אבל.....יש תקווה! למי שיקרא גם בין השורות ויבין את המשמעות של תקדים מסוג זה, שהרי הדרך למכוניות בבניה עצמית קצרה ביותר....ההיה או חלמתי חלום?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן אני רואה אתה מצדיק את הגישה שאנחנו מתקדמים

אנחנו מפגרים 10-20 שנה אחורה בכל מה שקשור למוטוריקה ולא רק אספנות כי הכל מתקשר להכל .

אם אני לא טועה אנחנו בין המדינות היחידות גם שיש לה חוק מוטורי (ואם אני טועה תתקנו את זה).

אני לא רוצה לחזור לדיון החסר טעם הזה של שעות נסיעה, אבל אתה יודע שאין הצדקה לאיסור הזה

במיוחד בשטוט הזאת שאנחנו מעכבים את התנועה. (אל תיכנס לעימות פה) .

ואיזה עוד תקנות יש לרכב אספנות, יש לו הטבות ותאמין לי שחברות הביטוח לא מפסידות מזה

כמה תאונות נגרמות בשנה באשמת מכוניות אספנות ? - ככה שהם לא מפסידות תהיה בטוח הם אפילו מרוויחות .

אתה מגיע לטסט עושים לך את המוות על שטויות עד שאתה עובר אותו בגלל שאתה רכב יש

ואני לא נכנס לשיפורים שחלקם אפילו באים לשיפור בטיחות שלא מאשרים לך את זה

בקיצר אנחנו מפגרים המון

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן אני רואה אתה מצדיק את הגישה שאנחנו מתקדמים

אנחנו מפגרים 10-20 שנה אחורה בכל מה שקשור למוטוריקה ולא רק אספנות כי הכל מתקשר להכל .

אם אני לא טועה אנחנו בין המדינות היחידות גם שיש לה חוק מוטורי (ואם אני טועה תתקנו את זה).

אני לא רוצה לחזור לדיון החסר טעם הזה של שעות נסיעה, אבל אתה יודע שאין הצדקה לאיסור הזה

במיוחד בשטוט הזאת שאנחנו מעכבים את התנועה. (אל תיכנס לעימות פה) .

ואיזה עוד תקנות יש לרכב אספנות, יש לו הטבות ותאמין לי שחברות הביטוח לא מפסידות מזה

כמה תאונות נגרמות בשנה באשמת מכוניות אספנות ? - ככה שהם לא מפסידות תהיה בטוח הם אפילו מרוויחות .

אתה מגיע לטסט עושים לך את המוות על שטויות עד שאתה עובר אותו בגלל שאתה רכב יש

ואני לא נכנס לשיפורים שחלקם אפילו באים לשיפור בטיחות שלא מאשרים לך את זה

בקיצר אנחנו מפגרים המון

לא הבנתי,אף מילה.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחזור לדיון החסר טעם הזה של שעות נסיעה, אבל אתה יודע שאין הצדקה לאיסור הזה במיוחד בשטוט הזאת שאנחנו מעכבים את התנועה. (אל תיכנס לעימות פה).
אם אתה לא רוצה להיכנס לדיון חסר הטעם הזה, אז אל תתחיל אותו מחדש. דשנו בזה כבר בלי סוף.

ה"שטוט" (ובעברית: "שטות") היא דווקא מה שאתה כתבת - אין קשר בין איסור שעות הנסיעה לבין עיכוב תנועה.

בקיצר אנחנו מפגרים המון
אני דווקא לא מרגיש מפגר - זכותך לדבר בשם עצמך, אבל תשתמש בבקשה בלשון-יחיד.

יש עוד הרבה מה לשפר בתחום האספנות הרכב, כמו-גם בהרבה תחומים אחרים במדינה הזו, אבל אני לא בעד הלקאה עצמית.

מותר גם להסתכל לפעמים על חצי הכוס המלאה, מבלי להתעלם ולהזניח את החצי השני. את האיזון הנכון הציג לדעתי חן פרחי, ואין לי אלא להסכים לכל מילה שכתב.

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי? אתה בטוח במה שאתה אומר?

אני חושב שהכל פה מאעפן, מדינת קומבינות. אבל כולם מתלוננים ולא עושים כלום ולכן זה חסר טעם.

המיסים יקרים. מה נעשה? שביתה? אנשים לא יביאו חלקים? המכס יהיה על סף פשיטת רגל? לא.

זאת הגזרה. אין ברירה אחרת. אני בארץ כרגע מבחירה. ד"א לא קשה להגר לאוסטרליה. ושם זה גן עדן לV8

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיחסית למדינה קטנה, ללא גבולות יבשתיים עבירים, אנחנו עומדים על שתי הרגליים מבחינה מוטורית. קשה להשוות עם ארה"ב, יצרנית רכב חזקה או עם אירופה, גם היא כח יצרני וצרכני גדול שם ניתן לעבור עם רכב ממדינה למדינה כמעט ללא הגבלה.

יש תרבות מוטורית מגוונת בארץ, אמנם בקבוצות קטנות יחסית, אבל ביחס לאוכלוסיה זה פחות או יותר משקף גם את האחוזים בחו"ל. כך לדוגמא רוכבי הדו-גלגלי, המשפרים למינהם, האספנים, ראלי ועוד.

אמנם במסלולים יעודיים אנחנו מפגרים שנות דור, אבל אין הצדקה כלכלית להקים מסלולי אספלט ארוכים לתחרויות. גם התקנות ביחס לרכבי אספנות הוזילו משמעותית את העיסוק בעניין זה, למרות שיש עדיין בעיות בנושא הגבלת השעות. עדיין, המצב סביר.

ביחס לחלפים לדוגמא, המיסוי איו כה גבוה (טוב נו, אני חי בשלום עם המע"מ), ודווקא העלויות של המשלוח הם כבדים הרבה יותר מהעלויות של המס. למשלוח "קליל" של עד 50$ לא מחייבים במס.

נכון, אני לא מרוצה מהמצב. יש מוסכים מעצבנים וסוחרי חלפים שלא מוכנים אפילו לשמוע אותך.

מצד שני, המצב לא כל כך גרוע. דווקא לרכבי אספנות המצב עוד יותר טוב ביחס לאחרים. קחו לדוגמא את תשלומי הביטוח הגבוהים לדו-גלגלי כאשר ברור שרוב תאונות רכב-אופנוע נגרמות באשמת הרכב. החוק אינו מאפשר חלוקת אחריות ולפיכך בסיכונים נושאים רק רוכבי הדו - גלגלי.

גם ביחס לאפשרויות "לשפר" או לשנות את הרכב המצב הוא סביר. במקרים רבים, אפשר לבצע החלפה של מנועים וכיוצ"ב באישור של משרד הרישוי.

מצד שני, לא הייתי רוצה שמאזדה לאנטיס ששתלו בה מנוע V8 תסתובב ליד הבית שלי.

היא לא יודעת להגיד לי מתי יהיה מישהו שיוכל להגיד לי מתי זה יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...