Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי העבודה שלי-מלחציים

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

שאלה פשוטה, במסגרת צורך שהתעורר אצלי, הסתובבתי היום בין החנויות במטרה להכיר את המצאי של המלחציים שיש... בקיצור חזרתי ללא מלחציים ומבולבל מההיצע והמחירים, לצורך התחביב שלנו אני זקוק למלחצים שיצמדו לשולחן עבודה, לצורך תפיסת חלקים, ישור ושאר ירקות,,, המחירים הנדרשים ניראו לי גבוהים בעליל, הייתי שמח לשמוע המלצות על כלי טוב במחיר שפוי, מצידי אפילו כלי מיד שניה במצב טוב-תודה רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח שזה חייב להיות מעוגן למשהו מאוד חזק-יציב-כבד.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים הקרובים אני נוסע ל ל"כ לקנות דברים, אני יחפש אצלו מלחציים...

במחירים נעים בין 30 שקלים ל 500 ש"ח...

בגדול, אם יש לך שולחן טוב ועבה אתה צריך מלחצת שמיתחברת לשולחן ע"י בורג. המלחצת אמורה להיסתובב סביב הבסיס שלה ולהינעל (בציר האופק). לרוב מתקינים מלחצת בפינה שת השולחן כדי לאפשר גישה נוחה, לרוב בצד ימין...

אם אתה קונה יד שניה, חשוב ליראות שהשפתיים של המלחצת ניתנות הלחלפה, וניתן לפרק אותן (יש כאילו שהברגים נישחקו אז הבעלים לא תיקן את ההברגות אלא ריתך את השפה לכוף המלחצת)...

כמו כן ליראות שאתה יכול ליפתוח אותה וליסגור אותה עד הסוף... יש לפעמים שהבורג מיתעקם או המסילה נידפקת ואז קשה ליסגור אותה ורואים את השפתיים זזות לא אחת מול השניה, במיוחד לקראת הסגירה... נפוץ במלחציים שעבדו תחת דפיקות מרובות...

רצוי ליקנות 2 זוגות של מלחציים, הזוג הראשון, גדול ומאסיבי, ככל שהוא יהיה יותר גדול, כך יותר טוב (כמובן תלוי בשולחן שלך), הזוג השני הוא מלחצת אלקטרונאים, זו מלחצת שמצמידים אותה לשולחן והיא יכולה לכל הצדדים כי היא בעלת מיפרק כדורי בבסיסה. אמנם אי אפשר לידפוק עליה, אבל זה עוזר לפעמים בטיפול בחלקים שצריך זווית מסויימת...

תהנה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן.... בוא לקחת...

או שאני אשתדל לשלוח לך עם רועי בפעם הבאה שהוא באזור...

תודה קובי, אפשר לעלות גם לי-ם יש פאב חדש שאתה לא מכיר....

תודה גם לכל המשיבים לשירשור, רק מוכיח מה שאמרתי, כל האספנים ערבים זה לזה... ממש מחמם את הלב......רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת צורך שהתעורר אצלי, הסתובבתי היום בין החנויות במטרה להכיר את המצאי של המלחציים שיש

ברכות על הקידום למחלקת חקירות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי פאב חדש???

תן פרטים.........

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על הקידום למחלקת חקירות.

זה לא חקירות, זה אגף התנועה. בירושלים יש שיטת ענישה יחודית לעברייני מהירות.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גם לכל המשיבים לשירשור, רק מוכיח מה שאמרתי, כל האספנים ערבים זה לזה... ממש מחמם את הלב......רן

שושני אם ישארו לך איזה מלחציים ספייר מכל התרומות אשמח לקבל יחידה אחת

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...