Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו מינימום ההרצה שצריך לבלמי דיסק?

nirp
שימו לב! השרשור הזה בן 6481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון אני עושה לא מעט אימוני נהיגה מתקדמת.

באימון האחרון שכלל בלימות "אכזריות" למדי, והרבה כאלה, הבלמים בשלב מסויים התחממו כהוגן, עד כדי שהאימון הופסק.

רק לאחר יותר משעה, לאחר שהרכב נח והתקרר והבלמים הוכחו שמתפקדים מספיק, נסעתי חזרה הביתה (לאט ובזהירות), והתייצבתי במוסך לבדיקת כל הבלמים.

לצערי הרב, למרות שהבלמים הרגישו כאילו חזרו לעצמם, הנזק היה די חמור - הצלחות התעקמו ונסדקו מרוב חום.

בקיצור - רפידות וצלחות חדשות (חלפים מקוריים). דרך אגב מדובר בבלמים קדמיים (התופים האחוריים לא נפגעו), והרכב הוא פיאט פונטו (כן, כן, אני יודע - לא הרכב המתאים ביותר לנהיגה ספורטיבית).

בקיצור - השאלה היא מה תקופת ההרצה הנחוצה, במיוחד לפני שאני חוזר לאימונים.

וכן, עשיתי חיפוש, ראיתי פה ושם שכתבו בסביבות ה-50-100 קילומטר, והיו גם שדיברו על 500...

הבעיה היא שבאימון הבא (שכרגע מתוכנן לעוד כמה ימים), אני אחזור לבלימות "אכזריות", ואני לא בטוח מה לעשות בינתיים (לעשות סיבובים סתם בינתיים עם בלימות עדינות?)

אני מניח שיש פה לא מעט חברה שמתחרים או מתאמנים בקביעות, וכבר סיגלו לעצמם הרגלים לגבי דברים שדורשים תקופות הרצה, אז בטח יוכלו לעזור לי :-)

תודה,

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...