Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 2

Guest Guy Osherov
שימו לב! השרשור הזה בן 7832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתם על הרנו מגאן 2?

3_a.jpg

מלפנים נראת לא רע בכלל

4_a.jpg

מאחור מראה מוזר קצת, אבל אני אישית אהבתי.

5_a.jpg

ומבפנים בכלל אבל בכלל לא יפה...

ואת זה העתקתי מוואי-נט:

התרשמות ראשונית על-פני כמה מאות קילומטרים מבהירה כי המגאן אכן דילגה לפנים. היא שקטה מכל כיוון, משדרת איכות והידור. אז נכון, נראה כי היא עדיין פחות "מכונית לנהג" מפורד פוקוס 2.0 ליטר, אך היא מפצה על כך בגדול בתחומים פחות דינמיים. וכדאי לחובבי ההגה גם לזכור כי הגרסה הזו תהיה הרבה יותר רלוונטית לשוק שלנו בעוד מספר חודשים, כאשר תשודך לה התיבה האוטומטית של רנו בעלת ארבעה הילוכים, הפעם כולל אפשרות לתפעול ידני. רק כאשר תופיע תיבה זו, תנחת המגאן בארץ. וזה יקרה בחודש מאי 2003.

ומדובר במכונית שתהיה יריבה קשה למובילות הקטגוריה, ואם להתחשב במחיר התחרותי של הדגם היוצא, כולל העלאה צפויה של מספר אלפי שקלים, הרי שהמגאן צפויה להתחרות על צמרת הקטגוריה. בעיקר היא תכוון מול פיז'ו עם ה-307, אך לא רק.

מה דעתכם :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח..." גם אני אישית אוהב את המראה שלה, אבל מצד שני יהיו הרבה אנשים שיתעבו את המראה שלה. :roll:

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמחירה בארץ יהיה משהו כמו 130-135 אלף שקל לגירסא המתקדמת ביותר

אבל לא נמצא כזה כלי פחות מ-115-120אלף שקל... :?

זה שווה את זה? :?

אני כבר מפחד להביע את דעתי עם התגובות שלכם... :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אליהו כבר התעורר? :shock: ..

רק הוסיף, מואאהה.. ,(שורף קצת זמן..) שלפי דעתי המגאן נראת זוועה. :twisted:

אהא ו-על טעם ועל ריח תמיד מתווכחים..

זהו פחות 5 דקות מההמתנה לאלפא..

OZA- שנטרפה (קצת) דעתו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אליהו כבר התעורר? :shock: ..

רק הוסיף, מואאהה.. ,(שורף קצת זמן..) שלפי דעתי המגאן נראת זוועה. :twisted:

אהא ו-על טעם ועל ריח תמיד מתווכחים..

זהו פחות 5 דקות מההמתנה לאלפא..

OZA- שנטרפה (קצת) דעתו..

רוצים עוד תמונות של הכלי :?:

אולי מזוויות אחרות יותר תוהבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתם על הרנו מגאן 2?

מלפנים נראת לא רע בכלל

מאחור מראה מוזר קצת, אבל אני אישית אהבתי.

ומבפנים בכלל אבל בכלל לא יפה...

- אם אתה שואל את דעת חברי הפורום באשר למראה החיצוני שלה אתה נכנס לבור ללא תחתית שכן זה עניין של טעם אישי ולכן תזכה לתגובות צפויות מראש

עדיף לבצע סקר ולא לעשות זאת בת'רד :!:

- אם שאלתך נוגעת למראה הפנימי, קשה להתרשם על סמך התמונות וזה דורש התרשמות אישית של מבט מבפנים וישיבה ברכב.

ואת זה העתקתי מוואי-נט:

התרשמות ראשונית על-פני כמה מאות קילומטרים מבהירה כי המגאן אכן דילגה לפנים. היא שקטה מכל כיוון, משדרת איכות והידור. אז נכון, נראה כי היא עדיין פחות "מכונית לנהג" מפורד פוקוס 2.0 ליטר, אך היא מפצה על כך בגדול בתחומים פחות דינמיים. וכדאי לחובבי ההגה גם לזכור כי הגרסה הזו תהיה הרבה יותר רלוונטית לשוק שלנו בעוד מספר חודשים, כאשר תשודך לה התיבה האוטומטית של רנו בעלת ארבעה הילוכים, הפעם כולל אפשרות לתפעול ידני. רק כאשר תופיע תיבה זו, תנחת המגאן בארץ. וזה יקרה בחודש מאי 2003.

ומדובר במכונית שתהיה יריבה קשה למובילות הקטגוריה, ואם להתחשב במחיר התחרותי של הדגם היוצא, כולל העלאה צפויה של מספר אלפי שקלים, הרי שהמגאן צפויה להתחרות על צמרת הקטגוריה. בעיקר היא תכוון מול פיז'ו עם ה-307, אך לא רק.

לא ניתן לדעת זאת עד שאכן הרכב יהיה פה וינוע על כבישי ישראל, לכן לא יאה לשפוט אותו כל עוד אין נסיון עימו. נסיעת מבחן חובה!

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guy Osherov כתב:

אני בטוח שמחירה בארץ יהיה משהו כמו 130-135 אלף שקל לגירסא המתקדמת ביותר

אבל לא נמצא כזה כלי פחות מ-115-120אלף שקל...

חיזוק למה שאמרת: הלגונה 1.8 נמכרת במחיר 130K, כך שגרסאות עם אבזור דומה של המגאן צריכות להימכר במחירים שאמרת (115-120).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמתם לב,אבל המגאן היא פורצת דרך אמיתית,גם אם חשבתם שהיא מכוערת אתם צריכים להודות לרנו אלפי פעמים,כי בזכותה מכוניות שיעמום כמו גולף ופוקוס (למרות שהפוקוס מהנה מאוד)יעלמו מן העולם ובזאת ירתה רנו את יריית הפתיחה למירוץ עיצובי בין כל יצרני המשפחתיות באשר הם. VIVA LA RENAULT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות שיעמום כמו גולף ופוקוס (למרות שהפוקוס מהנה מאוד)VIVA LA RENAULT[/b]

מה רע בעיצוב של הפוקוס 5 דלתות?

לדעתי נראית מצוין, מעוצבת בטוב טעם.

בקיצור נראית סבבה.

:!:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמתם לב,אבל המגאן היא פורצת דרך אמיתית,גם אם חשבתם שהיא מכוערת אתם צריכים להודות לרנו אלפי פעמים,כי בזכותה מכוניות שיעמום כמו גולף ופוקוס (למרות שהפוקוס מהנה מאוד)יעלמו מן העולם ובזאת ירתה רנו את יריית הפתיחה למירוץ עיצובי בין כל יצרני המשפחתיות באשר הם. VIVA LA RENAULT

כל הכבוד לרנו על החדשנות, אבל מה שמפחיד הוא שלעיצוב החדשני לא יהיה שום כיסוי מבחינת ביצועים, התנהגות ואיכות. זה מה שמפריד בין צעצוע אופנתי שנשכח לאחר שנתיים לבין אוטו שזוכרים גם אחרי שהאופנה מתחלפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Serpent כתב:

כל הכבוד לרנו על החדשנות, אבל מה שמפחיד הוא שלעיצוב החדשני לא יהיה שום כיסוי מבחינת ביצועים, התנהגות ואיכות

להזכירך,רנו כיום היא מעצמת רכב מהגדולות ביותר שספק גדול אם הביצועים(קליאו ספורט\V6,לגונה 3.0),ההתנהגות(שוב הקליאו והלגונה) או האיכות(לגונה,וול-סאטיס,אוונטיים),לא יהיו יותר ממשביעי רצון.חוץ מזה אני עד לא שמעתי על רכב משפחתי שנזכר לאורך השנים לאחר שהאופנה חולפת,ס"הכ אני לא מכיר יותר ממספר בודד של רכבים הנמכרים בארץ שיגרמו לאותו סיבוב ראשים שתגרום המגאן,בין אם הם ספורטיבים או מפוארים ואני יכול להבטיח לך שחברות הענק פולקסוואגן ופורד יחשבו טוב טוב לפני הוצאת דגמים חדשים למשפחתיות שלהן וסביר להניח שהתבססו על הנחת העבודה של רנו שיש ליצור זהות מקורית וחדשנית לרכביהם(אולי פולקסוואגן תפסיק לשעמם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...