Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גודל צלחות דיסק קדמיות ב 206 8V XS?

gal_shirin
שימו לב! השרשור הזה בן 6470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם השאלה נשאלה על מנת לעשות איזשהו שינוי, כך שיהיה ברכב רכיבים כמו של 206 16V, אז למיטב זיכרוני אין התאמה בין שני הרכבים. יד-הסרן שונה, גודל מיסבי גלגל שונה, ולכן גם גודל הג'נטים שונה, ואין אפשרות לשנות אותו ע"י היצרן.

אם סתם שאלת על הגודל, אז קיבלת סתם תשובה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלתי על הגודל, לא קשור ל - 16V...

האמת שבגלל שידעתי שיכול להיות הבדל בין ה - 8V ל - 16V ציינתי בכותרת שאני רוצה לדעת לגבי ה - 8V ספציפית.

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא אותו גודל?

ב206 1.6 8V יש את אותם ברקסים כמו ב106GTI (מנוע 1.6 16V)

אגב, ספי, מאיפה המידע שהקאליפרים של ה206 16V לא מתאימים ל8V? אני כמעט בטוח שאתה טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא אותו גודל?

ב206 1.6 8V יש את אותם ברקסים כמו ב106GTI (מנוע 1.6 16V)

אחלה, רק רציתי לוודא.

דרך אגב, של איזו חברה הצלחות המקוריות שבהן פיג'ו משתמשת?

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעבדתי בלובינסקי במחלקה הטכנית היו כמה חבר'ה שרצו לשנות מידת ג'נטים מהמידה ב 8V למידה ב 16V. למיטב זיכרוני (שמטעה אותי לעיתים) לא נתנו אישור כי יד הסרן שונה, מיסבים ההיגוי שונים (קטנים יותר ב 8V), ולמיטב זיכרוני, גם הברקסים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסבי היגוי?

יד הסרן?

אפשר להבין (עדיף בתמונות) על איזה חלקים אתה מדבר?

נשמע לי מאוד מוזר.

מה גם שקשה לי להאמין שיש בעיה לשנות את הג'אנטים במיוחד - יש חבילות איבזור שבאות עם ג'אנטים גדולים יותר על אותם מנועים.

שלא לדבר על שינויים במהלך שנות היבוא, ענין האי אישור שינוי מידה נשמע לי כלא יותר מטרטור מיותר של לובינסקי לאנשים שלא יודעים שהם יכולים לשנות לבד בכל מכון רישוי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, בשורה התחתונה

הצלחות שאמרתי לך יתאימו

רק להוציא ולהכניס.

לשאר חברי הפורום: המטרה הייתה לדעת אם המידה זהה למידה של 106 GTI/ראלי, מכיון שיש בהישג יד צלחות מחורצות במידה הזו...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לליביו:

בזמן שעבדתי בלובינסקי, על מנת לשנות קוטר ג'נט, היה צורך בוכחה כי היצרן ייצר רכב כמו זה הנדון, עם מידת הג'נט אותה אתה חפץ להרכיב.

אם תסתכל על ב.מ.וו למשל, על סף דלת הנהג יש מדבקה שמתארת את כל הצמיגים-ג'נטים שמתאימים לרכב הספציפי.

בפיג'ו (בצרפת, ליבואן אין שליטה על כך) לא לכל רכב הורכבו כל מידות הג'נטים, ומכיוון שהם לא הוצעו כאופציה, משרד הרישוי לא הסכים לשנות מידה על דעת עצמו.

בדוק טוב מה אתה כותב, על מנת שלא תטעה אחרים.

ראיתי רבים שקנו צמיגים וג'נטים במידה שלא יכלו להשיג לה אישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...