Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קטנה נוספת על ה BG44K רק אנשים שיש להם ניסיון להגיב

master1234
שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא כזאת,עם שמים את התוסף במערכת הדלק,אז הגיון ברור אומר שכל הלכלוך שהצטבר במערכת הדלק הולך למנוע לא?

עם ככה אז עדיף קודם להוסיף את התוסף למערכת הדלק ואז רק לעשות אינפוזיה ולהחליף את השמן והפילטרים לא?

ועם מוסיפים למערכת הדלק אז גם חובה להחליף שמן ופילטרים אחרי זה?או שלא?או רק אחרי האינפוזיה?

שוב תודה,מצטער שאני קצת מפציץ בהודעות פשוט אני הולך לבצע את זה מחר או מחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הלכלוך שלפני הפילטר דלק יתקע בפילטר, כל הלכלוך במנוע יצא דרך האגזוז .

אין צורך בהחלפת שמן אחרי תוסף K44.

יש להוסיף את התוסף למיכל מלא בלבד ולמלא שוב כשמגיעים לשליש מיכל מלא ולא להגיע עד סוף המיכל.

אם לא שומרים על ההוראות, עלולים להסתם מזרקים אבל למרות שתיכף יגיעו כל אלא שנסתם להם מזרק, זה נדיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ולמלא שוב כשמגיעים לשליש מיכל מלא ולא להגיע עד סוף המיכל"

למלאות כמה כש מגיעים לשליש מהמיכל?מלא?

ובכללי לדעתך איך מומלץ לעשות?לשים קודם במערכת הדלק (לנסוע עד שייגמר הדלק,ואז למלאות שוב) ואז אינפוזיה או ההפך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הלכלוך שלפני הפילטר דלק יתקע בפילטר, כל הלכלוך במנוע יצא דרך האגזוז .

אין צורך בהחלפת שמן אחרי תוסף K44.

יש להוסיף את התוסף למיכל מלא בלבד ולמלא שוב כשמגיעים לשליש מיכל מלא ולא להגיע עד סוף המיכל.

אם לא שומרים על ההוראות, עלולים להסתם מזרקים אבל למרות שתיכף יגיעו כל אלא שנסתם להם מזרק, זה נדיר.

הגעתי. כן מלאתי אחר ההוראות הרשומות בדקדקנות. מאידך למעט סמיכות הזמנים (כשבוע ), איני יכול להוכיח את הקשר. יכול להיות סתם צרוף מקרים אומלל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

באיזה אוטו קרה לך המקרה?

איך תסביר שמי שבנה את האוטו תיכנן אותו כך שחלקיקים שעוברים דרך הפילטר, לא עוברים דרך המזרק?

נשמע קצת לא הגיוני, לא?

הבעייתיות אצלך נובעת (לעניות דעתי) מאותה תופעה שאנשים עושים פלאשינג למנוע עם 300K ק"מ שהם לא מכירים את ההיסטוריה שלו ומאשימים את החומר של הפלאשינג שהלך מנוע.

K44 הינו חומר איכותי ,אגרסיבי ומרוכז מאוד.

אם אתה לא מכיר את ההיסטוריה של המנוע המדובר, הייתי ממליץ להתחיל להשתמש בחומר יותר עדין (וורט?). אם אתה מכיר את ההיסטוריה של המנוע ויודע שהוא נקי והשתמשו בתוספים באופן רציף, K44 הוא חומר מעולה!

לפותח השרשור, כן, כשמגיעים לשליש ממלאים בחזרה מיכל מלא.

הייתי עושה את זה אפילו במיכל הבא אחריו כדי שכל הזבלה שה K44 מוריד מהבפנוכו של המיכל לא ישאבו בבת אחת לפילטר ויסתמו אותו, מצד שני, אם יש מלא ג'יפה אז אולי עדיף לא להשתמש בתוספים בכלל...

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

באיזה אוטו קרה לך המקרה?

איך תסביר שמי שבנה את האוטו תיכנן אותו כך שחלקיקים שעוברים דרך הפילטר, לא עוברים דרך המזרק?

נשמע קצת לא הגיוני, לא?

הבעייתיות אצלך נובעת (לעניות דעתי) מאותה תופעה שאנשים עושים פלאשינג למנוע עם 300K ק"מ שהם לא מכירים את ההיסטוריה שלו ומאשימים את החומר של הפלאשינג שהלך מנוע.

K44 הינו חומר איכותי ,אגרסיבי ומרוכז מאוד.

אם אתה לא מכיר את ההיסטוריה של המנוע המדובר, הייתי ממליץ להתחיל להשתמש בחומר יותר עדין (וורט?). אם אתה מכיר את ההיסטוריה של המנוע ויודע שהוא נקי והשתמשו בתוספים באופן רציף, K44 הוא חומר מעולה!

לפותח השרשור, כן, כשמגיעים לשליש ממלאים בחזרה מיכל מלא.

הייתי עושה את זה אפילו במיכל הבא אחריו כדי שכל הזבלה שה K44 מוריד מהבפנוכו של המיכל לא ישאבו בבת אחת לפילטר ויסתמו אותו, מצד שני, אם יש מלא ג'יפה אז אולי עדיף לא להשתמש בתוספים בכלל...

יניב

לרכב המדובר 75000 ק"מ בלבד והוא נמצא ברשותי למעלה מ 5 שנים, כך שההיסטוריה שלו מוכרת לי היטב.

באשר להסברים שנדרשתי להם, איני מכונאי ואין לי שום מושג על מה אתה מדבר. בסה"כ סיפרתי מה קרה לי. אם אתה טוען שזה אינו אפשרי, אני מקבל. יחד עם זאת BG הפסידו לקוח, אפילו אם אין בהם קמצוץ של אשם בסתימת המזרק במכוניתי. צום קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הארה קטנה.

איני מאשים את התוסף, נשוא שרשור זה, בסתימת המזרק. ודאי שקיימת אפשרות שהמדובר אכן בצרוף מקרים. בסה"כ סיפרתי על נסיוני הפרטי ותו לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב עם 110000 קילומטר, שאין לי מושג מה העבר שלו מבחינת טיפולים ותוספים (היה מטופל במרכזי בלבד עד לפני שנה).

לצורך העניין סיטרואן קסארה, הייתם ממליצים K44?

רק דרך הדלק בלי אינפוזיות וכו...

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה שלי ראתה K44 לראשונה אחרי 130K~ ומאז היא מקבלת אותו בקביעות כל 10K. במשך 3.5 שנים לא הרגשתי שום שיפור או שינוי לרעה בהתנהגות הרכב והמנוע.

אני לא יודע מה באמת ה K44 הזה עושה, אבל לי זה עושה טוב כשהוא נמצא במיכל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר

ה44k חומר מצוין אשר פותח סתימות במזרקים מנקה את הצטברות הפיח בטבעת השסתום

אינני נוהג לפרסם מוצרים אך חומר זה מומלץ עשיתי נסיון לפני עשר שנים על אודי 80 כולל בדיקת קומפרסיה ונפילת לחץ לפני ואחרי האוטוירד מ12% נפילה ל6% שזה יפה מאוד ומאז אני מכור

אגב הניקוי מונע גם צילצולים עקב התלקחות לא מבוקרת של שאריות

רק שים לב החלף פילטר דלק לפני ההוספה מכיון שהיו מקרים שהפילטר היה כה מלוכלך שהחומר המיס את הליכלוך בפילטר ויצא דלק בצבע אפור אם הפילטר יחסית חדש 10kעד20k אין בעיה תשאיר אותו

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הארה קטנה.

איני מאשים את התוסף, נשוא שרשור זה, בסתימת המזרק. ודאי שקיימת אפשרות שהמדובר אכן בצרוף מקרים. בסה"כ סיפרתי על נסיוני הפרטי ותו לא

זה לא צרוף מקרים, זה באמת התוסף עשה, אבל לא באשמתו, באשמתך.

אי אפשר לפתוח את פתחי המילוי השונים באוטו ולדחוף לשם מה שרוצים ללא הבנה.

מי שלא מבין שיתיעץ עם המכונאי שלו או כאן בפורום לפני שהוא עושה במו ידיו טעויות ומאשים חומרים שנחשבים למובילים בשוק (ולא, אין לי שום קשר עיסקי/פרטי למוצר הזה, פשוט לקוח מאוד מאוד מרוצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...