Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לניקוי על ידי תוסף

master1234
שימו לב! השרשור הזה בן 6470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

השאלה היא כזאת,העם האפקט של התוסף פוחת עם אני עושה בו שימוש רגיל(מוסיף למערכת הדלק) במקום אינפוזיה?

או שההפך?הוא מנקה גם את המערכת דלק וגם את המנוע?

ועוד שאלה,נכנסתי להום סנטר ולא ראיתי שמה שום תוסף חוץ מאחד שנקרא QCK אני חושב או משהו בסגנון,בקבוק שחור,רשום עליו לניקוי קרברטור+אינג'קטור עולה 40 שקל...זה זה?או שאני צריך לחפש משהו אחר?

הבנתי שהכי יעיל זה BG44k השאלה היא כמה הוא עולה ואיפה אפשר לקנות אותו..

ושוב אותה השאלה העם לעשות אינפוזיה או רגיל,אינפוזיה שמעתי זה דיי מסובך וגם מסוכן כי זה יכול להרוס את המנוע.

המכונאי שלי אמר שהכי טוב זה למלאות את התוסף בחצי מיכל דלק ולנסוע חזק על המנוע (4-5 אלף סל"ד לרוב)

והאפקט יהיה אותו האפקט וגם פחות מסוכן וגם ינקה את מערכת הדלק.

תודה מראש!

דרך אגב,יש לי טיפול עוד 3000 ק"מ ככה שיש עוד זמן וגם אין לי עכשיו כסף להחליף פילטרים לפני הזמן(אחרי אינפוזיה צריך להחליף,אז זאת עוד סיבה למה אני שואל את כל זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש בפורום, איציק נ. פתח שרשור בנושא בפורום הטכני לא מזמן.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסף למיכל הדלק, רק על מיכל מלא, ולא על חצי.

אינפוזיה לא תנקה את מזרקי הדלק, תוסף יעשה זאת במידה ורמה כזו או אחרת.

איפוזיה תנקה טוב יותר את תאי השריפה, בו בזמן נהוג לעשות ניקוי בית מצערת וייצוב סיבובים, לאחר מכן חובה להחליף פילטר שמן ושמן.

הטוב ביותר, אינפוזיה, ניקוי בית מצערת וייצוב סיבובים, בנוסף 44K למיכל דלק מלא, לא לפני שמחליפים שמן ופילטר לאחר ביצוע האינפוזיה.

מקווה שהתשובה ברורה כעת.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...